Levné letenky Halifax

Rezervace letenky

 • Akční letenky Halifax - Nové Skotsko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Halifax:

 • 17.01.2020 | Akční letenky Halifax - Nové Skotsko - 10 026 Kč/398 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) ↔ Halifax (YHZ) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: leden až duben, říjen až prosinec 2020  Letecká společnost: Air Canada

 • 05.09.2018 | Levné letenky Halifax - Kanada - 10 037 Kč/372 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Halifax (YHZ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2018 do dubna 2019. Lety provozuje letecká společnost KLM.

 • 29.01.2018 | Levné letenky do Halifaxu - 10 828 Kč/416 EUR

  Levné letenky Norimberk (NUE) - Halifax (YHZ) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. K dispozici jsou cestovní období od ledna do září 2018. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 28.04.2016 | Akční letenky do Halifaxu - 12 241 Kč/437 EUR

  Do kanadského Halifaxu můžete letět s leteckou společností Icelandair. Levné letenky Mnichov (MUC) - Halifax (YHZ) a zpět jsou k dispozici do vyprodání. Letenky lze rezervovat pouze na níže uvedený termín, ostatní za příplatek. Přestup v Reykjavíku.

 • 14.03.2016 | TIP! Letenky do Halifaxu - 6 609 Kč/236 EUR

  Plánujete-li cestu do Kanady, pak využijte nabídku letecké společnosti WestJet na lety do kanadského Halifaxu. Levné letenky Dublin (DUB) - Halifax (YHZ) s návratem do Glasgow (GLA) lze rezervovat do vyprodání. Cestovat lze v průběhu letošního května. Přestup v St. Johns.

 • 01.12.2014 | Halifax - Kanada od 13.340 Kč / 476 Euro - 13 340 Kč

  Halifax patří ke známým turistickým cílům Kanady. Město se proslavilo především svým obrovským přístavem, kde jsou k vidění válečné lodě z druhé světové války, ale hlavním lákadlem tohoto města je Námořní muzeum. Využitím naší nabídky poznáte také centrum města, kde jsou k vidění takové zajímavosti jako je např. budova City Hall aj.

 • 02.09.2014 | Halifax - Kanada od 11.750 Kč / 420 Euro - 11 750 Kč

  Halifax je hlavním městem kanadské provincie Nové Skotsko. S naší nabídkou navštívíte tzv. "město lodí", neboť lodě jsou součástí historie města. Uvidíte například obrovský přístav, kde jsou lodě z druhé světové války, královské lodě atd.

 • 08.06.2014 | Halifax - Kanada od 13.647 Kč / 487 Euro - 13 647 Kč

  Halifax, tzv. město lodí je hlavním městem kanadské provincie Nové Skotsko. K zajímavým místům patří významný přístav, kde jsou k vidění slavné válečné lodě. Využitím naší nabídky si nenechte ujít návštěvu Námořního muzea, kde uvidíte celou expozici věnovanou slavnému Titanicu, který se potopil právě nedaleko Halifaxu... 

 • 14.04.2014 | Praha - Halifax od 11.505 Kč / 411 Euro - 11 505 Kč

  Halifax metropole kanadské provincie Nové Skotsko leží na východě Kanady. Turisté mohou navštívit např. Námořní muzeum Atlantiku, kde jsou vystaveny nejrůznější exponáty ze slavného Titanicu, neboť ten se potopil v roce 1912 právě nedaleko břehů tohoto města. Využitím naší nabídky můžete poznat další místní pozoruhodná místa.


Halifax - letenky levně

Prostřednictvím levné letenky Halifax máte možnost levně letět do města Halifax, hlavního města kanadské provincie Nové Skotsko. Centrum města Halifax zabírá plochu menšího poloostrova Peninsula. Celková rozloha Halifaxu činí 97 kilometrů čtverečních a žije zde asi 360 tisíc obyvatel. O Halifaxu se hovoří jako o „městě lodí“. Lodě hrají významnou roli v historii Halifaxu. Měst dominuje obrovský přístav, kde uvidíte slavné válečné lodě, např. Bluenose II, ale také královské lodě z druhé světové války. Pokud se například také zajímáte o slavný parník Titanic, pak využijte akční letenky Halifax a navštivte Námořní muzeum Atlantiku. Jsou zde k vidění nejrůznější exponáty a také celá expozice věnovaná právě Titanicu, který se 15. dubna 1912 potopil právě nedaleko Halifaxu. Toto muzeum je nejstarší a největší na celém území Kanady.

Rezervace letenek Halifax

Pokud se rozhodnete k cestě do Kanady, pak si rezervujte levné letenky do Halifaxu, kde můžete obdivovat mnoho historických památek a zajímavostí. Původní město Halifax bylo založeno v roce 1749. Jeho hlavní funkce byla jasná, byl to hlavně významný přístav a námořní základna britského impéria. Význam Halifaxu jako vojenské námořní základny se zvýšil zejména v období obou světových válek. V tomto ohledu je dominantou současného Halifaxu Citadela. Stojí na kopci nad přístavem a byla vybudovaná v roce 1856. Tato citadela měla hlavně za úkol chránit přístav a město před útoky. Současný Halifax pak vznikl až v roce 1966. Kdy došlo ke sloučení původního Halifaxu s Dartmouthem a Bedfordem. Díky rezervaci akční letenky do Halifaxu poznáte více o původním i současném městě Halifax.

Akční lety Halifax

Akční lety Halifax představují cestu do kanadského Halifaxu, které láká turisty hlavně na centrum města. Přímo v srdci Halifaxu stojí Government House, sídlo guvernéra Nového Skotska. Toto sídlo bylo vybudováno v roce 1805. Další dominantou Halifaxu je bezesporu City Hall, budova radnice stojící ha historickém náměstí. Budova radnice byla postavena v roce 1890 a je největší a nejstarší radnicí v Kanadě. Tato budova je jednou z historicky významných míst celé Kanady. Při procházce městem pak určitě neminete ulici Granville Mall, kde je mnoho obchodů a typických kanadských hospůdek. Nesmíme také opomenout zmínit nejstarší vládní budovu Province House pocházející z roku 1819. Využijte levné letenky Halifax a vydejte se do příjemného města Halifax, které má svou osobitou atmosféru a kouzlo.

Nabídka letenek Halifax

Pakliže patříte k milovníkům přírody, pak si nenechte ujít nabídku levné letenky do Halifaxu. Je zde vybudováno na 170 městských parků. Halifax působí celkově „zeleným dojmem“. Také milovníci golfu si přijdou na své. Najdete zde velké množství golfových hřišť a také jachetní kluby. Zbývá dodat, že z Halifaxu pochází také slavný hokejista Sidney Crosby. Akční letenky do Halifaxu představují výlet do krásného kanadského města Halifax, které se rozhodně zapíše k nejpříjemnějším cestovatelským zážitkům každého turisty.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Halifax:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:CANADIAN DOLLAR
Země: Kanada
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kanady v Praze
Muchova 6/240, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
272101800

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Kanadě
251 Cooper Street, Ottawa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
001613/5623875, linka 11-ústředna, linka 21 - sekretariát, linka 13,22-KO


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy