Levné letenky Havana

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky na KUBU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Havana:


Havana - letenky levně

Pokud jste rozhodnuti strávit nějaký čas v atraktivní oblasti Karibiku, pak jednoznačně v Havaně. Levné letenky Havana vás levně zavedou do kubánské metropole Havany, která má své místo na severozápadním pobřeží ostrova Kuby. Havana patří k vyhledávaným metropolím pro svou nezaměnitelnou atmosféru, kulturu, památky a společenský život. Málokterá metropole se může pochlubit takovými lákadly, jako právě Havana. Prostřednictvím akční letenky Havana přiletíte do kubánského hlavního města Havana, které je se svou rozlohou 728 kilometrů čtverečních největším městem karibské oblasti. V Havaně žije přes dva miliony obyvatel. Při návštěvě Havany poznáte přívětivé Kubánce, kteří jsou milí a přátelští.

Rezervace letenek Havana

Díky rezervaci levné letenky do Havany přiletíte na Kubu, jeho centrem je právě Havana. V ulicích Havany poznáte život místních. Všudypřítomní pouliční „prodavači snů“, kavárny, restaurace a bary vám nabídnou poznat pravý kubánský život. Ze všech koutů kubánských ulic uslyšíte rytmy místní hudby. Jestliže toužíte naučit se žhavé a temperamentní kubánské tance, jsou vám k dispozici akční letenky do Havany. Exotickou tvář Havany doplňují přírodní půvaby, jako jsou bílé pláže s jemným pískem, azurové moře a žhavé, pálící slunce. Místní pláže a moře jsou jednou z hlavních dominant města, které si žádný turista nenechá ujít. Pod listy zelených palem relaxujte a ochutnejte vyhlášený kubánský nápoj – rum. Jelikož rum má zde svou tradici, najdete zde také muzeum rumu Fundacion Destilera Havana Club.

Nabídka letenek Havana

Pokud toužíte navštívit Havanu, využijte skvělou nabídku levné letenky Havana. Pro návštěvu této kubánské metropole si však ve svém plánu vyčleňte dostatek času, neboť Havana je město, na jejíž prohlídku vám určitě nebude stačit jen jeden den. Ne nadarmo je Havana vyhlášenou kulturní metropolí s bohatou historií a tradicemi. Historie Havany sahá do období delší než 500 let! Uvidíte zde mnohé architektonické styly, koloniální stavby i moderní budovy. Akční letenky Havana vám umožní poznat kulturní centrum Kuby. Historická čtvrť Havany byla v roce 1982 právem zapsána na seznam kulturní dědictví UNESCO. Havana je plná kostelů, pevností, muzeí, galerií, paláců a kulturních zařízení. Každý návštěvník si zde přijde na své.

Havana - letenky online

Nenechte si ujít online levné letenky do Havany, jejíž historickou část tvoří tzv. Stará Havana. Srdcem staré části Havany jsou náměstí Plaza de la Catedral, Catedral San Cristóbal, Plaza de Armas a Plaza de San Francisco. Další částí Havany je Vedado. Právě zde si přijdou na své milovníci nočního života, zábavy, tance a dobrého pití. Nespočet barů, diskoték a klubů lákají turisty i místní k odreagování se od každodenních starostí. Turisté, kteří využijí nabídku akční letenky do Havany, nemohou minout tyto hlavní dominanty města – muzeum čokolády, doutníků, budovu El Capitolio, nádherný park Parque Central se sochou José Martího, proslulý Tropicana club a mnoho dalších zajímavostí.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Havana:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:CUBAN PESO
Země: Kuba
Kontinent: Střední Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kubánské republiky
Sibiřské nám. 1, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224311253

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky na Kubě
Ave. Kohly, No. 259, e/ 41 y 43, Nuevo Vedado, La Habana

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00537/8833201, 8833467


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy