Levné letenky Helsinki

Rezervace letenky

 • Akční letenky Praha - Helsinky

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Helsinki:

 • 18.01.2019 | Akční letenky Praha - Helsinky - 2 940 Kč/115 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Helsinky (HEL) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od února do května 2019. Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

 • 27.11.2018 | Přímé lety Praha - Helsinky - 2 953 Kč/114 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Helsinky (HEL) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2018 do ledna 2019. Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

 • 17.10.2018 | Přímé lety Praha - Helsinky - 2 945 Kč/109 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Helsinky (HEL) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2018 do ledna 2019. Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

 • 04.09.2018 | Levné letenky Praha - Helsinky - 3 939 Kč/146 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Helsinky (HEL) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2018 do května 2019. Lety provozuje letecká společnost Air Baltic.

 • 21.05.2018 | Levné letenky Praha - Helsinky - 2 933 Kč/109 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Helsinky (HEL) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2018 do února 2019. Lety provozuje portugalský dopravce České aerolinie.

 • 15.03.2016 | Letenky Praha - Helsinky - 4 511 Kč/161 EUR

  Air Baltic nabízí aktuálně nový tarif na lety do Helsinek. Levné letenky Praha (PRG) - Helsinky (HEL) a zpět lze rezervovat do 20. března 2016. Cestovní období od 1. listopadu do 28. února 2017. V ceně letenky je příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo pouze za příplatek.

 • 19.01.2016 | Akce! Praha - Helsinky od 4.206 Kč / 150 Euro - 4 206 Kč

  Skandinávské státy mají jednoznačně své kouzlo, které spočívá především v ojedinělé kráse místní přírody. Tu tvoří drsné hory, jezera, údolí, lesy atd. Právě krásnými přírodními sceneriemi si tato severská oblast získává své příznivce a návštěvníky. Jednou z těchto "nej" zemí je Finsko, neboli také "Země tisíců jezer". S naší nabídkou však nejdříve poznáte finské hlavní město Helsinky, kde je také co obdivovat...

 • 14.01.2016 | Open - jaw letenky Praha - Helsinky od 3.545 Kč / 126 Euro - 3 545 Kč

  Tentokrát zveme k tripu do Skandinávie a Pobaltí, což ocení zejména milovníci přírody, turistiky a sportu. Výlety do přírody okoření jednak poznávání severské metropole Helsinky, jež nabízí kromě několika zajímavých památek také úžasnou atmosféru i návštěva Rigy, hlavního města jedné z pobaltských republik - Lotyšska.

 • 05.11.2015 | Jednosměrné letenky Praha - Helsinky od 2.627 Kč / 94 Euro - 2 627 Kč

  Jednou z turisticky lákavých skandinávských zemí lákající na architektonické památky, atmosféru i pestré přírodní krásy je Finsko, známé také jako "země tisíců jezer". Využitím naší nabídky poznáte Helsinky, finské hlavní město, kde lze vidět pamětihodnosti ovlivněné ruským architektonickým stylem, např. Uspenská katedrála aj. To nejkrásnější lze poznat na náměstí Senaatintori, což je hlavní centrum města.

 • 27.05.2015 | Praha - Helsinky od 3.641 Kč / 130 Euro - 3 641 Kč

  Milovníci typické severské kultury včetně tamních přírodních scenerií si jistě nenechají ujít nabídku na open-jaw letenky, které dávají příležitost poznat jak finské hlavní město Helsinky, tak také lotyšskou metropoli Rigu. Přestože finské hlavní město tvoří z větší části vodní plocha, najdou se zde místa, která stojí za vidění, např. Uspenská katedrála reprezentující ruský architektonický styl aj. Zážitky z poznávání tohoto města umocňuje nezaměnitelná severská atmosféra. Totéž také platí o lotyšské Rize, která láká mimo památek na baltské pobřeží.


Rezervace letenek Helsinky

Díky rezervaci levné letenky Helsinky přiletíte do severského města Helsinky. Helsinky jsou hlavním a také největším městem skandinávského státu Finsko. Helsinky mají své místo na pobřeží Finského zálivu a několika malých ostrůvcích. Akční letenky Helsinky vás zavedou do metropole Helsinky, jehož území se rozprostírá na ploše o rozloze 686 km2. Z toho však pouhých 186 km2 zabírá pevnina. Helsinky tedy tvoří z velké části hlavně vodní plocha. V Helsinkách žije přibližně 600.000 obyvatel.

Prostřednictvím levné letenky do Helsinek navštívíte město, které se pyšní několika turistickými zajímavostmi. Helsinky jsou malebné, poklidné město, které přitahuje turisty krásnou přírodou, architektonickými stavbami, kulturními objekty a dalšími lákadly. Mimo tyto zajímavosti nevynechejte ani návštěvu tradičních trhů, kde nakoupíte všechno, na co si jen vzpomenete, dále také zoologickou zahradu, zábavní centrum, zimní zahradu a mnoho dalších atrakcí.

Helsinky - letenky online

Objednávkou online akční letenky do Helsinek se dozvíte něco málo z historie Helsinek. V minulosti Helsinek hraje důležitou úlohu Rusko, proto při návštěvě některých architektonických památek zpozorujete ruský styl architektury. Typickým příkladem je např. Uspenská katedrála, která pochází z roku 1868. Tuto majestátně se tvářící stavbu z červených cihel navrhoval ruský carský architekt Alexandr Gornostajev. Znaky staroruských architektonických prvků je patrný na první pohled. Honosně působící katedrála se může pochlubit zlacenými kupolemi, kde jsou zobrazeni Ježíšovi pomocníci.

Levné lety Helsinky

Při cestě do Helsinek pomocí rezervace levné lety Helsinky máte příležitost spatřit další zajímavou církevní stavbu, a to kostel Temppeliaukionkirkko, který je zapracován do skály Temppelinkatu pomocí betonu a žuly. Tento unikátní kostel byl postaven v roce 1969. Tato impozantní stavba je příkladem luteránství. V letních měsících se stává dějištěm mnoha koncertů a hudebních podvečerů. Nenechte si ujít akční letenky Helsinky a obdivujte mnoho jedinečných architektonických skvostů Helsinek.

Hlavní tepnou města je náměstí Senaatintori, kde se nachází to nejkrásnější z Helsinek. Celé náměstí je obklopeno architektonickými skvosty. Využijete-li levné letenky do Helsinek, pak se vydejte právě na toto náměstí, kde spatříte např. Katedrálu, která je dominantou celého náměstí. Tato stavba pochází z dílny Carla Ludwiga Engela. Její stavba byla dokončena v roce 1852. Pokud překonáte asi šedesát vysokých schodů, za odměnu se vám naskytne fascinující pohled na celou metropoli a její okolí.

Akční letenky Helsinky

Z ostatních významných památek, nacházejících se na tomto náměstí uvidíte sochu Alexandra II., Vládní palác, budovu Helsinské univerzity, budovu Univerzitní knihovny a mnoho dalších. Zbývá dodat, že náměstí je postaveno podle ruského města Petrohrad. Akční letenky do Helsinek jsou dobrou volbou také pro nadšence muzeí a historie. Helsinky jsou muzei doslova protkány. Z těch nejvýznamnějších je to Ateneum - hlavní muzeum finského malířství, Finské národní muzeum, Mannerheimovo muzeum, Misionářské muzeum, Helsinské městské muzeum a mnoho dalších.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Helsinki:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Finsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Finské republiky
Hellichova 1, 118 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
251177251

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Finsku
Armfeltintie 14, 00150 Helsinki

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
003589/6120880, informátorka-61208811, sekretariát-61208812, KO-61208817


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy