Levné letenky Heraklion

Rezervace letenky

 • Prázdninové letenky na KRÉTU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Heraklion:

 • 10.12.2020 | Prázdninové letenky na KRÉTU - 3 340 Kč/127 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Heraklion (HER) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: květen až září 2021 Letecká společnost: Aegean Airlines

 • 06.06.2019 | TIP! Letenky do Řecka - 1 990 Kč/76 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Kréta, Korfu, Zakynthos, Kefalonie, Peloponés a zpět můžete rezervovat na stránkách www.etravel.cz nebo telefonicky.

 • 09.10.2018 | Levné letenky na Krétu - 3 566 Kč/132 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Heraklion (HER) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2018 do března 2019. Lety provozuje letecká společnost Aegean Airlines.

 • 18.09.2017 | Letenky Praha - Heraklion - 3 477 Kč/124 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Heraklion (HER) a zpět je možné rezervovat do vyprodání. K dispozici jsou termíny na období od listopadu 2017 do března 2018. Lety provozuje letecká společnost Aegean Airlines.

 • 10.07.2017 | Letenky Praha - Heraklion - 3 568 Kč/129 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Heraklion (HER) a zpět je možné rezervovat do vyprodání. K dispozici jsou termíny na období listopadu 2017 až do března 2018. Lety provozuje letecká společnost Aegean Airlines.

 • 30.06.2016 | Levné letenky na Krétu - 3 736 Kč/133 EUR

  V nabídce společnosti Aegean Airlines najdete stále cenově dostupné letenky na řeckou Krétu. Levné letenky Praha (PRG) - Heraklion (HER) a zpět je možné rezervovat do vyprodání. K dispozici jsou termíny na období července až září 2016. Přímé lety.

 • 03.06.2016 | Levné letenky na Krétu - 3 733 Kč/133 EUR

  Využijte akutální nabídku společnosti Aegean Airlines a vydejte se na slunnou Krétu. Levné letenky Praha (PRG) - Heraklion (HER) a zpět je možné rezervovat do vyprodání volných míst. K dispozici jsou termíny v červnu a červenci 2016.  Přímé lety.

 • 16.05.2016 | Akční letenky na Krétu - 3 463 Kč/124 EUR

  Využijte akční low-cost letenky německého dopravce Condor k cestě na Krétu, jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů. Levné letenky Mnichov (MUC) - Heraklion (HER) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v červnu 2016, ostatní termíny na dotaz.   Přímé lety.

 • 08.02.2016 | Přímé lety na Krétu - 3 726 Kč/133 EUR

  Cenově zajímavou nabídku zpátečních letenek na Krétu najdete aktuálně v nabídce Aegean Airlines. Levné letenky Praha (PRG) - Heraklion (HER) - Praha (PRG) rezervujte online do vyprodání. Přímé lety lze uskutečnit v letním období 2016. Tarifní podmínky zahrnují příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm a celkové hmotnosti do 8 kg. Zavazadlo k odbavení lze pak také objednat za příplatek 36 Euro.

 • 19.11.2015 | Letenky Praha - Heraklion od 1.768 Kč / 63 Euro - 1 768 Kč

  Kréta, jeden z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších řeckých ostrovů představuje v cestovním ruchu již stálici. Každoročně láká především na své pláže a křišťálově modré moře, které je právě v Řecku pověstné. Využitím naší nabídky navštívíte hlavní město Heraklion, které nezůstává pozadu hlavně pro své antické skvosty, kterých je celá řada, např. Benátské náměstí se stejnojmennou pevností, lví kašnou s fontánou apod.


Heraklion - letenky online

Nechte se pozvat prostřednictvím online levné letenky Heraklion do hlavního města jednoho z nejkrásnějších řeckých ostrovů – Kréty. Heraklion (Iraklion) se nachází v severní části ostrova a plní funkci důležitého přístavu. Je také významným dopravním uzlem Kréty. V krétské metropoli žije více než 180.000 obyvatel. Celková rozloha města činí 108 km2. Akční letenky Heraklion vás zavedou do hlavního a zároveň také největšího města ostrova Kréta. Faktem je, že na Krétě jsou daleko hezčí města než Heraklion. Heraklion totiž turisté využívají často jen jako přestupní stanici, ve skutečnosti pokračují dál do známých turistických letovisek. Přesto je v Heraklionu několik zajímavostí, které stojí za to navštívit.

Levné lety Heraklion

Levné lety do Heraklionu jsou dobrou volbou pro příznivce historie. Právě historie je tady vidět na každém kroku. Řekové město pojmenovali podle řeckého hrdiny Heraklea. Heraklion byl pod nadvládou Byzantské říše a poté také Turků. Po roce 1898, kdy město získalo samostatnost, z něj odešla většina Turků. Někteří však přece jen zůstali. Až od dvacátých let 20. století je Heraklion čistě jen řecké město. Akční letenky do Heraklionu jsou k dispozici mimo jiné milovníkům kultury a archeologie, neboť v místním muzeum jsou vystaveny velmi vzácné archeologické exponáty. O prohlídku těchto exponátů je veliký zájem, neboť muzeum je neustále v obležení turistů.

Rezervace letenek Heraklion

Díky rezervaci levné letenky Heraklion přiletíte do Heraklionu, největšího města řeckého ostrova Kréta. V Heraklionu stojí za prohlídku centrum města, kde se rozprostírá Benátské náměstí (el Venizelou Platia). Ve středu náměstí stojí překrásná lví kašna s fontánou. Také většina domů je benátských, ty daly náměstí jméno. Akční letenky Heraklion vám umožní stanout před gigantickou Benátskou pevností, vystavenou v letech 1523-1549. Tato nádherná pevnost je dominantou Heraklionu a připomíná dobu, kdy město dobývali Turci. V současné době pevnost slouží jako jeviště nejrůznějších divadelních představení a koncertů.

Akční letenky Heraklion

Akční letenky do Heraklionu jsou možností jak poznat další pamětihodnosti a zajímavosti města. Určitě se zastavte před budovou místní radnice nebo kostelem sv. Tita, který však v průběhu 19. století postihlo silné zemětřesení, které jej úplně zničilo. Kostel byl v roce 1925 znovu vystavěn. V Heraklionu najdete také několik mešit. Úkryt před žhavým krétským sluncem najdete v několika parcích, kde je mnoho zeleně. Naproti Heraklionu stojí malý ostrov Boha Dia, který uvidíte už při příletu, neboť je dobře viditelný z letadla. Levné letenky do Heraklionu jsou k dispozici turistům, jež touží poznat bájnou řeckou mytologii a zároveň si chtějí vychutnat nádhernou přírodu okolo města. Heraklion je synonymem pro romantiku, krásu a historii.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Heraklion:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Řecko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Řecké republiky
Na Ořechovce 19, 162 00 Praha 6 - Střešovice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
222 250 943, 222 250 955

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Řecku
Giamalaki & Sof. Venizelou 50, 712 02 Heraklion

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00302810/222852


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy