Levné letenky Hongkong

Rezervace letenky

 • AKČNÍ cena! Letenky do Hongkongu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Hongkong:


Hongkong - letenky levně

Levné letenky Hongkong vás levně zavedou na „místo neomezených možností“, což je přezdívka čínského města Hongkong. Hongkong je městem, které svou krásou a atmosférou láká k návštěvě čím dál více turistů. Hongkong plní funkci významného ekonomického a kulturního centra země. Oficiální název Hongkongu je Zvláštní správní oblast Čínské lidové republiky Hongkong. Akční letenky Hongkong jsou příslibem mnoha zážitků, které se vtisknou do mysli všech turistů, kteří kdy navštívili Hongkong.

V Hongkongu se hovoří nejčastěji kantonštinou. V tomto jazyce také vysílají své pořady běžné televizní kanály. Oficiálním jazykem Hongkongu je však mandarínská forma čínštiny a také angličtina. Prostřednictvím levné letenky do Hongkongu přiletíte do regionu, jehož rozloha činí 1.103 km2. Obyvatele Hongkongu tvoří z velké většiny Číňané.

Akční lety Hongkong

Hongkongskou pevninu omývají vody Jihočínského moře. Podle posledních známých údajů žije v Hongkongu asi 7.122.508 obyvatel. Oficiální měnou je Hongkongský dolar. Akční lety do Hongkongu představují lákavou cestu do dynamického a kosmopolitního města, jakým je právě Hongkong.  Hongkong představuje kulturní směs asijských vlivů v kombinaci s těmi evropskými. V Hongkongu uvidíte úžasná pásma mrakodrapů, výškových budov, moderních obchodních center, nákupních center, ale také krásné a udržované parky a také neméně krásné pláže.

Hongkong - letenky online

Jestliže využijete online levné letenky Hongkong, přiletíte na mezinárodní letiště v Hongkongu, kde se ihned přesvědčíte o vstřícnosti a ochotě místních lidí. Služby jsou zde na velmi vysoké úrovni, byť nejsou nejlevnější. Právě kvalita služeb v kombinaci s historickými památkami činí z Hongkongu lákavou turistickou destinaci. Doba letu ze střední Evropy do Hongkongu trvá přibližně jedenáct hodin. Dlouhou cestu turistům vynahradí nádherné město, které všechny přicestovalé ohromí.

Hongkong se dělí na čtyři části - ostrov Hong Kong, Kowloon, New Territories, dále 234 ostrovů v Jihočínském moři pod názvem Outlying Islands. Největším ostrovem je Lantau. Objednejte si akční letenky Hongkong a poznejte jednu ze zajímavostí Hongkongu, kterou je budova IFC s nejrůznějšími obchody a zábavním centrem. Tato budova je třetí nejvyšší na světě. Další z reprezentativních budov je budova banky (Bank of China), která dosahuje 315 metrů.

Rezervace letenek Hongkong

Pokud toužíte objevovat atrakce Hongkongu, pak si rezervujte levné letenky do Hongkongu a využijte lanovou dráhu Ngong Ping 360, ze které si můžete vychutnat přírodní scenerie ostrova Lantau. V přístavu Victoria stojí za vidění Goverment House a dále katedrála St. Johna. Turistickou dominantou je také chrám Wong Tai Sin nebo také nejdelší závěsný most na světě Tsing Ma, jež dosahuje délky 2,2 km. Dětští turisté jistě ocení návštěvu zábavního parku Disneyland.

Akční letenky Hongkong

Akční letenky do Hongkongu je možné využívat prakticky kdykoliv, neboť Hongkong leží v subtropickém podnebném pásu, což zaručuje příjemné počasí během celého roku. Nejvhodnějšími měsíci k návštěvě Hongkongu jsou listopad, prosinec, březen a duben, kdy se vyskytuje jen malé množství srážek a teploty jsou velmi příjemné.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Hongkong:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:YUAN RENMINBI
Země: Čína
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Čínské lidové republiky
Pelléova 18, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224311323, 233028000

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Číně
2 Ritan Lu, Jianguomenwai, 100600 Beijing

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0086/10/85329500, sekretariát-0086/10/85329502, KO-0086/10/85329535,ZVZÚ-0086/10/85329503, PO-TI-0086/10/85329505, KUL-0086/10/85329510, ved. OEÚ-0086/10/85329509, informatik/radista-0086/10/85329513,14, hospodář-0086/10/85329520


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy