Levné letenky Honolulu

Rezervace letenky

 • Levné letenky Havajské ostrovy

  Cena akční letenky od: 19 609 Kč 726 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Honolulu (HNL) a zpět rezervujte online do 31. září 2017 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2017 do května 2018. Lety provozuje letecká společnost American Airlines.

  VYPRODÁNO!!! Napište nám svůj požadavek

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Napište nám svůj požadavek

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Los Angeles.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 10 kg o rozměrech 45 x 35 x 20 cm a jednoho odbaveného zavazadla do 23 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • Poptávejte také letenky na další Havajské ostrovy - Lihue, Kona a Maui.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Rezervace letenek Honolulu

Nechte se zlákat k cestě na daleké Havajské ostrovy a rezervujte si levné letenky Honolulu. Honolulu je hlavním městem Havajských ostrovů, které jsou zámořským územím patřící ke Spojeným státům americkým. Pokud hledáte na mapě Honolulu, pak jej najdete na ostrově Oahu Islands, přesněji na jeho jihozápadním pobřeží. Akční letenky Honolulu vás zavedou na jedno z nejkouzelnějších míst naší planety. Snad jen málokdo odolá takovému místu, jako je Honolulu. Magická síla přírody, oceánu, překrásných pláží a místních obyvatel, to vše dodává na exotičnosti a atraktivitě tohoto města.

Levné lety Honolulu

Levné lety do Honolulu jsou možností, jak poznat atraktivní místa Honolulu i dalších míst Havajských ostrovů. Honolulu je nejlidnatějším městem Havajských ostrovů. V současné době je Honolulu ekonomickým a kulturním centrem Havaje. Obyvatelé Honolulu i celých ostrovů jsou většinou asijského původu. V Honolulu jich žije okolo půl milionu. Celková rozloha Honolulu činí 272 kilometrů čtverečních. Původní obyvatelé městu dali mnoho jmen, např. „zátoka mušlí“ nebo „křižovatka Pacifiku“. Akční letenky do Honolulu jsou splněným snem všech turistů hledající pravý exotický ráj.

Honolulu - letenky online

Objednejte si online levné letenky Honolulu a nechte se unášet všemi krásami města. Z turistických atraktivit Honolulu stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí největší dominanta města v podobě historické budovy Iolani Palace. Tato budova představovala sídlo havajské královny Liliuokalani. Dětem bude nejvíce vyhovovat návštěva mořského akvária Waikiki Akvarium, kde jsou k vidění nejrůznější mořští živočichové. Nevynechejte ani zoologickou zahradu. Prostřednictvím akční letenky Honolulu přiletíte na mezinárodní letiště do Honolulu, kde je potřeba posunout ručičky vašich hodinek o 11 hodin nazpět.

Akční letenky Honolulu

Díky rezervaci akční letenky do Honolulu navštívíte město, které je rodným městem amerického prezidenta Baracka Obamy. O historii Honolulu toho není mnoho známo. Město bylo založeno v roce 1816 a v roce 1845 pak získalo status metropole Havajských ostrovů. Do dějin se zapsalo událostí z druhé světové války, kdy 7. prosince 1941 zaútočili Japonci na americkou základnu Pearl Harbor. Na památku této významné události můžete vidět v přístavu stojící památník. Pokud si koupíte levné letenky do Honolulu, pak vás čeká poznávání dalších faktů z historie města.

Největší dominantou Honolulu je jednoznačně proslulá pláž Waikiki beach. Čisté modré moře a překrásné pláže lákají turisty nejvíce. Podél pláže jsou vystavěny luxusní hotelové komplexy. Tato pláž nabízí ideální příležitost, jak strávit romantickou dovolenou ve dvou. Zajímavostí této pláže je sopečný kráter Diamond Head, z jehož vrcholu se nabízí krásný výhled na celé město. Mimo příjemného plážového lenošení jsou zde ideální podmínky pro provozování vodních aktivit. Mimo populárního potápění a šnorchlování můžete třeba krmit žraloky. Místní restaurace, kavárny a bary pak nabízejí místní speciality.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Honolulu:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:U.S. DOLLAR
Země: Havaj
Kontinent: Severní Amerika

Historie levných letenek pro Honolulu:

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy