Levné letenky Houston

Rezervace letenky

 • AKCE na letenky z Prahy do HOUSTONU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Houston:


Rezervace letenek Houston

Prostřednictvím rezervace levné letenky Houston přiletíte na mezinárodní letiště Houston International Airport do amerického města Houston. Houston je nejlidnatějším městem státu Texas. Leží na jihu USA, necelých sto kilometrů od Mexického zálivu. Město Houston již delší dobu soupeří s Dallasem o pozici nejvýznamnější metropole Texasu. V Houstonu sídlí mimo jiné firma Texas Medical Center, což je největší zdravotnická firma světa.

Pomocí akční letenky Houston navštívíte město, které bylo založeno v roce 1836. Město založili bratři Allenové. Rozloha města činí 1.558 km2. Počet obyvatel žijících v Houstonu se odhaduje přibližně na více než dva miliony, s aglomerací je to však podstatně více. Nutno dodat, že v Houstonu žije také dost obyvatel, kteří žijí pod hranicí chudoby. V Houstonu se nachází také množství ropných nalezišť a rafinérií.

Houston - letenky online

Objednejte si online levné letenky do Houstonu a poznejte symboliku tohoto města. Tu spatřuje většina světa ve středisku pro řízení vesmírných letů. Toto středisko je známo pod oficiálním názvem Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA). Houstonu se proto přezdívá „Space City“. Rezervací akční letenky do Houstonu navštívíte město, které se stalo svědkem vrcholné události. Tehdy NASA vyslala vesmírnou raketu Apollo 11 v čele s Neilem Armstrongem, který jako první člověk na světě stanul na měsíci. Stalo se tak 21. července 1969. Turisté mohou v centru NASA vidět větší množství originálních lodí Apollo.

Podobně jako u ostatních amerických měst, také Houston ovládají mrakodrapy a moderní výškové budovy. Nejvyšší mrakodrap v Houstonu je JP Morgan Chase Toner, který dosahuje výšky 305 metrů. Žádný turista by neměl vynechat návštěvu Donwntown Akvárium. Levné letenky Houston jsou dobrou volbou především pro zájemce o astronautiku a astrologii. Bezesporu největším lákadlem je již zmíněné vesmírné centrum.

Akční lety Houston

Houston však nabízí daleko více památek a zajímavostí. Akční lety Houston jsou určeny také pro všechny milovníky kultury, sportu a také přírody. Kromě mrakodrapů stojí za vidění katedrála Ježíše Krista, kaple Rothko Chapel, Lakewood church. Houston disponuje také řadou zajímavých muzeí. Pokud vás baví zrovna muzejní umění, neváhejte a rezervujte si levné letenky do Houstonu. Můžete navštívit Přírodovědné muzeum, muzeum výtvarného umění, muzeum tiskařství, Národní muzeum historie pohřebnictví, muzeum Artcar a mnoho dalších.

Akční letenky Houston

Využitím akční letenky do Houstonu můžete také nakupovat v místních nákupních centrech. Milovníci nákupů jistě navštíví nákupní centrum Galleria, City Centre Houston, nákupní centrum Traders Village a mnoho dalších. Také o zábavu nebudete mít ve městě nouzi. Za návštěvu stojí zábavní komplex Bayou Place nebo Reliant park. Vyzkoušejte všechny atrakce, které tyto zábavní parky nabízí. Všechny tyto atrakce jsou zárukou, že se v Houstonu nebudete nudit. Houston je také město sportu. Z nejznámějších sportovních klubů jmenujme alespoň Houston Rockets (basketbal), Houston Texans (americký fotbal) a další.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Houston:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy