Levné letenky Houston

Rezervace letenky

 • Letenky Houston - USA za akční cenu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Houston:

 • 26.02.2020 | Letenky Houston - USA za akční cenu - 9 520 Kč/377 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) ↔ Houston (HOU) rezervujte online do vyprodání. Cestovní období: březen, duben 2020 Letecká společnost: KLM, Air France, Delta Airlines

 • 02.04.2019 | Levné letenky Praha - Houston - 14 135 Kč/548 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Houston (HOU) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od října 2019 do ledna 2020. Lety provozuje letecká společnost Turkish Airlines.

 • 20.04.2018 | Akce! Letenky Houston - USA - 9 333 Kč/346 EUR

  Levné letenky Amsterdam (AMS) - Houston (HOU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Vybírat lze z volných termínů do června a od srpna do listopadu 2018. Lety provozuje letecká společnost United Airlines.

 • 12.06.2017 | Levné letenky Praha - Houston - 12 386 Kč/442 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Houston (HOU) a zpět rezervujte online do 21. června 2017 nebo do aktualizace. Odlety jsou možné od srpna do září 2017. Lety provozuje letecká společnost American Airlines.

 • 29.03.2017 | Levné letenky Praha - Houston - 10 353 Kč/370 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Houston (HOU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif specifikuje odlety v dubnu a květnu, a od října 2017 do února 2018. Lety provozují aerolinky KLM, Delta Airlines a Air France.

 • 28.11.2016 | Přímé lety Manchester - Houston - 8 435 Kč/301 EUR

  Levné letenky Manchester (MAN) - Houston (HOU) a zpět lze rezervovat online do vyprodání volných míst. Tarif zahrnuje cestovní období od prosince 2016 do dubna 2017. Lety provozuje letecká společnost Singapore Airlines.

 • 10.03.2016 | Levné letenky Praha - Houston - 12 411 Kč/443 EUR

  Akční letenky do amerického Houstonu lze najít v nabídce aerolinek KLM či Delta Airlines. Levné letenky Praha (PRG) - Houston (HOU) a zpět lze rezervovat do 10. března 2016. Cestovat lze od 1. dubna do 22. června 2016. Konkrétní termíny na dotaz. Maximální délka pobytu je 3 měsíce. Přestup v Amsterdamu, dále dle individuální volby letu. V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg a příruční zavazadlo.

 • 23.12.2015 | Letenky do Houstonu od 13.109 Kč / 468 Euro - 13 109 Kč

  Americký Houston, největší město státu Texas je na první pohled typické americké velkoměsto vyznačující se obrovskými mrakodrapy i zelení okolo. Využitím naší nabídky poznáte toto město také jako tzv. "Space City", jelikož se zde nachází řídící středisko vesmírných letů NASA. Kromě vysokých domů a věží jsou zde k vidění i další zajímavostí, např. Downtown aquarium apod.

 • 21.11.2015 | Letenky do Houstonu od 11.282 Kč / 403 Euro - 11 282 Kč

  Houston, jedna z amerických metropolí má význam jako sídlo vesmírného střediska NASA. Díky tomu je město známé jako "Space City". Využitím naší nabídky zamíříte do státu Texas, odkud mnoho turistů míří do centra Houstonu, kde mohou obdivovat jeho dominanty, např. JP Morgan Chase Tower aj. Žádný návštěvník města by neměl vynechat místní Aquarium či muzea. Lákadel je zde mnoho, stačí si jen vybrat...

 • 05.10.2015 | Akční letenky do Houstonu od 12.806 Kč / 457 Euro - 12 806 Kč

  Spojené státy americké představují nejen světovou velmoc ve všech myslitelných oblastech, ale jsou také turistickým rájem. Multikulturní federaci tvoří padesát států, které nabízejí nespočet turistických cílů a originálních míst. Mezi takové cíle řadíme také město Houston ležící ve státě Texas. Prostřednictvím naší nabídky poznáte centrum města, které tvoří typická zástavba mrakodrapů a budovy moderní architektury. Protože v Houstonu sídlí středisko NASA, je často nazýváno jako "Space City".


Rezervace letenek Houston

Prostřednictvím rezervace levné letenky Houston přiletíte na mezinárodní letiště Houston International Airport do amerického města Houston. Houston je nejlidnatějším městem státu Texas. Leží na jihu USA, necelých sto kilometrů od Mexického zálivu. Město Houston již delší dobu soupeří s Dallasem o pozici nejvýznamnější metropole Texasu. V Houstonu sídlí mimo jiné firma Texas Medical Center, což je největší zdravotnická firma světa.

Pomocí akční letenky Houston navštívíte město, které bylo založeno v roce 1836. Město založili bratři Allenové. Rozloha města činí 1.558 km2. Počet obyvatel žijících v Houstonu se odhaduje přibližně na více než dva miliony, s aglomerací je to však podstatně více. Nutno dodat, že v Houstonu žije také dost obyvatel, kteří žijí pod hranicí chudoby. V Houstonu se nachází také množství ropných nalezišť a rafinérií.

Houston - letenky online

Objednejte si online levné letenky do Houstonu a poznejte symboliku tohoto města. Tu spatřuje většina světa ve středisku pro řízení vesmírných letů. Toto středisko je známo pod oficiálním názvem Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA). Houstonu se proto přezdívá „Space City“. Rezervací akční letenky do Houstonu navštívíte město, které se stalo svědkem vrcholné události. Tehdy NASA vyslala vesmírnou raketu Apollo 11 v čele s Neilem Armstrongem, který jako první člověk na světě stanul na měsíci. Stalo se tak 21. července 1969. Turisté mohou v centru NASA vidět větší množství originálních lodí Apollo.

Podobně jako u ostatních amerických měst, také Houston ovládají mrakodrapy a moderní výškové budovy. Nejvyšší mrakodrap v Houstonu je JP Morgan Chase Toner, který dosahuje výšky 305 metrů. Žádný turista by neměl vynechat návštěvu Donwntown Akvárium. Levné letenky Houston jsou dobrou volbou především pro zájemce o astronautiku a astrologii. Bezesporu největším lákadlem je již zmíněné vesmírné centrum.

Akční lety Houston

Houston však nabízí daleko více památek a zajímavostí. Akční lety Houston jsou určeny také pro všechny milovníky kultury, sportu a také přírody. Kromě mrakodrapů stojí za vidění katedrála Ježíše Krista, kaple Rothko Chapel, Lakewood church. Houston disponuje také řadou zajímavých muzeí. Pokud vás baví zrovna muzejní umění, neváhejte a rezervujte si levné letenky do Houstonu. Můžete navštívit Přírodovědné muzeum, muzeum výtvarného umění, muzeum tiskařství, Národní muzeum historie pohřebnictví, muzeum Artcar a mnoho dalších.

Akční letenky Houston

Využitím akční letenky do Houstonu můžete také nakupovat v místních nákupních centrech. Milovníci nákupů jistě navštíví nákupní centrum Galleria, City Centre Houston, nákupní centrum Traders Village a mnoho dalších. Také o zábavu nebudete mít ve městě nouzi. Za návštěvu stojí zábavní komplex Bayou Place nebo Reliant park. Vyzkoušejte všechny atrakce, které tyto zábavní parky nabízí. Všechny tyto atrakce jsou zárukou, že se v Houstonu nebudete nudit. Houston je také město sportu. Z nejznámějších sportovních klubů jmenujme alespoň Houston Rockets (basketbal), Houston Texans (americký fotbal) a další.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Houston:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy