Levné letenky Hurghada

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do EGYPTA

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Hurghada:


Rezervace letenek Hurghada

Prostřednictvím rezervace levné letenky Hurghada přiletíte do města Hurghada, které je druhým největším městem ležícím v Egyptě. Hurghada leží na západním pobřeží Egypta, u Rudého moře. Hurghada patří k turisticky velmi oblíbeným a také hojně vytíženým destinacím. Díky rezervaci akční letenky Hurghada přiletíte do veledůležitého egyptského přístavu. Pokud se podíváme na nynější podobu města Hurghada, je těžké uvěřit tomu, že vznikla z původní malé rybářské osady. Dějiny Hurghady však nejsou nijak dlouhé. Hurghada je poměrně mladé město, které si vydobylo svou slávu díky oblíbenosti u turistů.

Levné lety Hurghada

Levné lety do Hurghady vás zavedou do letoviska, které je doslova protkáno hotelovými komplexy různých úrovní služeb. Právě služby jsou v nejen v Hurghadě, ale v celém Egyptě, na velmi vysoké úrovni. Skvělé služby jsou jedním z důvodů turistické oblíbenosti města. Celý rozvoj turistické infrastruktury začal v průběhu 80. let. Začaly zde vyrůstat hotely rychlostí blesku a právě na turistickém zájmu začalo město Hurghada stavět svoji strategii. Celkový počet hotelů a ubytovacích zařízení přesahuje stovku. Využijte akční letenky do Hurghady k prožití příjemné a ničím nerušené dovolené.

Hurghada se táhne podél pobřeží v celkové délce čtyřiceti kilometrů. Bezesporu největším lákadlem Hurghady jsou písčité pláže, azurově modré moře a nádherné zelené palmy, které dotvářejí celkovou atmosféru těchto magických míst. Levné letenky Hurghada jsou v hojné míře využívány turisty, kteří mají v oblibě také spalující žár egyptského slunce. Jak známo, v této destinaci panují v letních měsících velká horka. Teploty vzduchu často překračují hranici 40°C. Těžko můžeme hovořit o Hurghadě v souvislosti s ročním obdobím, neboť zde panují během celého roku velmi příjemné teploty.

Akční letenky Hurghada

Turisté, kteří si objednávají akční letenky Hurghada, využívají nádherných vod plných korálů k potápění, šnorchlování a jiným vodním aktivitám, bez kterých si opravdovou dovolenou u moře jen těžko dovedou představit. Zdejší korálové útesy a podmořský svět patří k těm nejkrásnějším vůbec. Jsou však také turisté, kteří z Hurghady vyrážejí do dalších měst, aby poznali místní památky a zajímavosti. K využití mají turisté také nespočet výletů do okolí města. Hurghada se vyznačuje také bujarým nočním životem. Najdete zde nespočet restaurací, barů, diskoték a klubů s hudbou. Objednejte si levné letenky do Hurghady a nechte se strhnout vírem tance a chutí omamných nápojů.

Akční lety Hurghada

Akční lety do Hurghady vám umožní poznat toto egyptské letovisko, kde si každý návštěvník přijde na své. V místních restauracích ochutnejte speciality, především z mořských ryb. Jsou zde úchvatné trhy se suvenýry a dalším zbožím. Pro dobrodružnější povahy je k dispozici jízda na velbloudech. Nevynechejte také návštěvu mořského akvária nebo mešity a dalších zajímavostí. Mějte na paměti, že Egypt je muslimskou zemí, a tak pro návštěvu mešit a dalších svatostánků platí přísná pravidla.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Hurghada:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:EGYPTIAN POUND
Země: Egypt
Kontinent: Afrika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Egyptské arabské republiky
Pelléova 14, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224311506

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Egyptě
4, Dokki Street, 12511 Giza, Cairo

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00 20 2 3333 9700 (hlasový strom), 00 20 2 3333 9701 (operátor) 00 20 2 3333 9702 (sekretariát velvyslance), 00 20 2 3333 9703 (sekretariát velvyslance)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy