Levné letenky Ibiza

Rezervace letenky

 • Levné letenky Ibiza

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Ibiza:

 • 19.09.2019 | Levné letenky Ibiza - 1 465 Kč/57 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Ibiza (IBZ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Nejlevnější letenky jsou k dispozici v říjnu 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Laudamotion.  

 • 09.09.2019 | Levné letenky na Ibizu - 1 463 Kč/57 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Ibiza (IBZ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Nejlevnější letenky jsou k dispozici v říjnu 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Laudamotion.

 • 26.08.2019 | Levné letenky na Ibizu - 1 590 Kč/62 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Ibiza (IBZ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Nejlevnější letenky jsou k dispozici v říjnu 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Laudamotion.

 • 09.07.2019 | Akční letenky na Ibizu - 1 275 Kč/50 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Ibiza (IBZ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Letenky jsou dostupné od července do listopadu 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.

 • 25.06.2019 | TIP! Letenky na Ibizu - 1 290 Kč/50 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Ibiza (IBZ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Letenky jsou dostupné od října 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.

 • 10.06.2019 | TIP! Letenky na Ibizu - 1 280 Kč/50 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Ibiza (IBZ) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. K dispozici jsou letenky od července do října 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Eurowings. Letenky je možné poptat na adrese obchod@smilex.cz.

 • 04.04.2018 | Levné letenky na Ibizu - 1 417 Kč/52 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Ibiza (IBZ) a zpět rezervujte online do vyprodání volných míst. Nejlevnější termíny jsou k dispozici v červnu 2018. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. 

 • 24.04.2017 | AKCE! Letenky Praha - Ibiza - 4 619 Kč/165 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Ibiza (IBZ) a zpět rezervujte online do vyprodání volných míst. Tarif je dostupný pouze v období srpna 2017. Lety provozuje německá letecká společnost Lufthansa.

 • 09.03.2017 | Levné letenky Ibiza - Baleáry - 3 467 Kč/124 EUR

  Levné letenky Mnichov (MUC) - Ibiza (IBZ) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty lze plánovat pouze v období od 18. do 27. července 2017. Lety provozuje německý dopravce Air Berlin.

 • 21.06.2016 | TIP! Letenky na Ibizu - 2 386 Kč/85 EUR

  S nízkonákladovým dopravcem Condor můžete objevit krásy španělského ostrova Ibiza. Levné letenky Lipsko (LEJ) - Ibiza (IBZ) a zpět je možné rezervovat do vyprodání. Konkrétní termíny na dotaz. V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo do 6 kg, odbavené zavazadlo za poplatek.


Ibiza – letenky levně

Ibizu, jeden z ostrovů nacházejících se ve Středozemním moři netřeba příliš představovat. Snad každý jej zná jako jeden z Baleárských ostrovů, patřící Španělsku. S koupí levné letenky Ibiza přiletíte levně na ostrov Ibiza nacházející se přibližně 150 kilometrů od španělské pevniny. S rozlohou 571 kilometrů čtverečních zaujímá Ibiza třetí místo v žebříčku velikosti těchto ostrovů. Ibiza je 40 kilometrů dlouhá a 20 kilometrů široká. Žije zde asi 100 tisíc obyvatel. Ibiza nabízí celkem 210 kilometrů písečných či oblázkových pláží, které patří k nejkrásnějším ve středomoří. Akční letenky Ibiza vás zavedou na ostrov Ibiza patřící k nejvyhledávanějším turistickým destinacím, o čemž svědčí také statistiky, které říkají, že ostrov navštíví přibližně čtyři miliony turistů ročně.

Levné lety na Ibizu

Levné lety na Ibizu představují možnost, jak poznat všechny krásy a půvaby ostrova. Jak už bývá obvyklé, největším lákadlem turistů a všech návštěvníků ostrova jsou nádherné nekonečné pláže rozpálené sluncem a modré teplé moře. Ibiza je klasickou dovolenkovou destinací, kam turisté míří za relaxací pod slunečníky či naopak za opalováním a sluněním. Mnohé také lákají nejrůznější vodní sporty a aktivity, např. velmi oblíbené potápění a šnorchlování, ale také surfování, paragliding aj. Vyhledávanými zážitky jsou pak výlety lodí či za přírodními krásami. Každý, kdo prostřednictvím akční letenky na Ibizu ostrov navštíví zamíří do měst za památkami, turistickými atrakcemi i nočním životem, což je symbol ostrova.

Ibiza – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Ibiza přiletíte na mezinárodní letiště nacházející se v jižní části ostrova. Prázdninová letoviska jsou rozeseta takřka o celém ostrově. Ibiza patří k nejkrásnějším destinacím také pro svou rozmanitou přírodu. Procházky po pobřežních promenádách patří k neoblíbenějším. Zamilované dvojice pak vyhledávají romantické zátoky s útesy i malebné uličky poskytující soukromí. Pláže jsou lemovány keři, fíkovníky či olivovníky. Celý ostrov má spíše venkovský ráz. Zajímavým výletem je ostrůvek Es Vedrá. Z nejznámějších letovisek stojí za zmínku např. Figueretes, Talamanca či Platja d´en Bossa. Objednávejte online akční letenky Ibiza a vydejte se za nevšedními zážitky do Středomoří.

Akční letenky na Ibizu

Využijte akční letenky na Ibizu k poznávání památek a monumentů, které se spolu s přírodními krásami zasloužily o zápis na seznam UNESCO. Z těch nejvýznamnějších jmenujme katedrálu Panny Marie Sněžné v Eivise, kde sídlí také diecézní muzeum. Zcela unikátní je pohled na nádhernou a také velmi cennou sbírku liturgických předmětů pocházejících ze 14. až 20. století. Zajímavým zážitkem je také návštěva muzea ve starém větrném mlýně Sa Punta des Moli. Muzeí a galerií se na ostrově nachází opravdu mnoho. A nejen muzeí, uvidíte také majáky, jeskyně, kaple atd. Prostřednictvím rezervace levné letenky na Ibizu lze tento ostrov navštívit v podstatě kdykoliv během roku, neboť teplo a příjemné teploty jsou zde prakticky většinu roku.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Ibiza:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy