Levné letenky Isfahán

Rezervace letenky

 • Levné letenky Isfahan - Írán

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Isfahán:

 • 09.04.2018 | Levné letenky Isfahan - Írán - 8 219 Kč/304 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Isfahán (IFN) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od května 2018 do března 2019. Lety provozuje letecká společnost Austrian Airlines.

 • 30.01.2013 | Isfahán - Írán od 7.835 Kč - 7 835 Kč

  Cestovní agentura SMILEX, provozovatel webu SVĚT LETENEK přichází s nabídkou levné letenky Isfahán. Rezervujte si levné letenky Írán a poznejte město Isfahán. Akční letenky Isfahán lze koupit za jedinečnou cenu s odletem z Prahy. Let je zajišťován leteckou společností Turkish Airlines. Pro nabídku na levné letenky Isfahán platí podmínka odletu v termínu do 31. prosince 2013 a koupí letenky do vyprodání nejlevnějších míst. Akční letenky lze objednat prostřednictvím letenky online na stránkách SMILEX. Příkladem může být online rezervace akční letenky Isfahán s odletem z Prahy (PRG) dne 03. března 2013 a návratem z Isfahánu (IFN) dne 15. dubna 2013.


Levné lety Isfahán

Levné lety Isfahán vás zavedou do oblasti „Blízkého Východu“, kde se nachází Írán a město Isfahán. Isfahán je třetím největším íránským městem. I přesto, že Isfahán není hlavním městem Íránu, překvapí vás turisticky atraktivní památky a zajímavosti, které v tomto městě uvidíte. Ne nadarmo se o Isfahánu říká, že je perlou Orientu. Prostřednictvím akční letenky Isfahán přiletíte do íránského města Isfahán, které má neuvěřitelně bohatou historii. Isfahán jakožto i celý Írán se zatím netěší přílišnému turistického zájmu. Je to však velká škoda, neboť zde najdete skutečné historické skvosty. Atmosféra města je také nezapomenutelná. Turistický zájem bohužel poznamenala válka, která ovlivnila pověst města i celé země. Přesto můžeme říci, že Isfahán je z celého Íránu nejvíce navštěvovaný turisty.

Levné letenky Isfahán

Nenechte si ujít levné letenky do Isfahánu a poznejte ty největší unikáty města. V Isfahánu žije podle posledních údajů z roku 2007 asi 1.600 tisíc obyvatel, převážně Peršanů. Rozloha města činí 279 km2. Všichni obyvatelé Isfahánu vyznávají islám, konkrétně šíitskou odnož. Jelikož jde o muslimskou zemi, jsou jistá pravidla, kterými by se turisté (hlavně turistky) měli řídit, aby nepřišli do potíží. Isfahán patří k nejatraktivnějším místům celého Íránu. Každý turista, který si objedná akční letenky do Isfahánu, zamíří do srdce města, které tvoří obrovité náměstí Nakš-e Džahán, které je známé pod názvem Imánovo náměstí nebo také Chomejního náměstí. S velikostí osmdesát tisíc metrů čtverečních je toto náměstí druhým největším na světě. Náměstí je celé lemované dvoupatrovou arkádou, kde jsou zřízeny obchody nebo bazary.

Akční letenky Isfahán

Akční letenky Isfahán jsou dobrou volbou pro milovníky historie a také pro ty, kteří se zajímají o tuto východní kulturu. Tito turisté jistě ocení bezesporu největší dominantu tohoto náměstí, kterou představuje Imánova mešita. Tato mešita patří k opravdovým klenotům islámské architektury. Stává se dějištěm pravidelných pátečních motliteb. Z dalších skvostů tohoto náměstí nesmíme opomenout zmínit také Šáhův palác nebo mešitu Šejka Lotfolláha. Uprostřed čtvercového náměstí stojí obrovský bazén s vodou. Náměstí také slouží jako místo pro odpočinek a relaxaci. Snad se nikdo nepozastaví nad tím, že toto náměstí je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Nenechte si ujít levné letenky Isfahán k cestě do tohoto překrásného historického města, kde vás čeká mnoho zážitků a nepřeberné množství zajímavostí.

Rezervace letenek Isfahán

Levné letenky do Isfahánu představují možnost cesty do atraktivní oblasti orientální kultury. Jako suvenýr z cesty do Isfahánu si můžete přivést třeba perský koberec nebo ubrus vyrobený z bavlny nebo hedvábí. Obchody a obchůdky s orientálním zbožím zde uvidíte opravdu na každém kroku. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě Isfahánu je období jara nebo podzimu, neboť v létě je zde velmi horko. Akční letenky do Isfahánu si však můžete rezervovat kdykoliv během roku, neboť krásy tohoto města uvidíte vždy.  

 

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Isfahán:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:IRANIAN RIAL

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Íránské islámské republiky
Na Zátorce 18, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220 570 454, 220 570 455, 233 381 113

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Íránu
No. 56, Dr Lavasani Ave., Corner of Yas St., 1953764359 Teherán P.O.Box 11365-4457

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00982122836038 - hlasový strom (pro veřejnost), sekretariát VZÚ - 009821/22836032, politický úsek - 009821/22836039 konzul - 009821/22836037, OEÚ - 009821/22836035


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy