Levné letenky Istanbul

Rezervace letenky

 • Levné letenky Istanbul - Turecko

  Cena akční letenky od: 3 735 Kč 133 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Istanbul (IST) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety od října 2017 do února 2018. Lety provozují turecké národní aerolinie Turkish Airlines.

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Přímé lety v ekonomické třídě.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla a jednoho odbaveného zavazadla o hmotnosti do 30 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Istanbul - letenky levně

Využitím levné letenky Istanbul levně poletíte do města Istanbul, což je stejně jako celé Turecko, kde se město nachází, brána orientu. Istanbul je jediné město na světě, které leží na dvou kontinentech – Evropy a Asie. Počet obyvatel, žijících v Istanbulu je přibližně 12 milionů. Rozloha města je 1.831 km2. Objednejte si akční letenky Istanbul a přiletíte do města, jehož původní název byl Cařihrad nebo také Konstantinopol. Istanbul není už sice hlavním městem, ale stále zůstává kulturním a hospodářským centrem Turecka.

Rezervace letenek Istanbul

Rezervací levné letenky do Istanbulu se dostanete na nespočet trhů, kterých je ve městě opravdu mnoho. Zdejší obchodníci nabízejí orientální koberce, tučně tkané látky, čaje, suvenýry různých tvarů a velikostí a další zboží. Vydejte se také na Velký bazar, kde je na jednom místě asi pět tisíc obchodů. Po setmění vytvářejí nádhernou kulisu večerního Istanbulu osvětlené lodě, které plují zátokou Zlatý roh. Akční letenky do Istanbulu jsou připraveny pro všechny romantiky, kteří si nenechají ujít tuto krásnou podívanou.

Při cestování po Istanbulu, díky rezervaci levné letenky Istanbul, stanete před největší historickou dominantou města – Chrámem Boží moudrosti. Původně byzantský kostel byl roku 1453 po dobytí Osmany přestavěn na mešitu. Tzv. růžová perla Istanbulu se pyšní nádherným interiérem, který zdobí nádherné mozaiky zobrazující Pannu Marii či Krista, nebo významné římské císaře a jejich družky. Kopule chrámu byla bohužel několikrát poškozena požáry a zemětřesením a tak ji musí podpírat lešení.

Akční letenky Istanbul

Akční letenky Istanbul jsou připraveny pro všechny turisty, kteří chtějí obdivovat druhou největší památku města – Modrou mešitu. Tklivý hlas zve všechny věřící muslimy k motlitbě. Před vstupem do mešity musí každý věřící muslim dodržet rituál umývání. Přesně stanovené části těla musí umýt podle stanovených pravidel. Teprve takto provedená očista dovoluje vstoupit muslimům do lůna chrámu. Pro ženy platí zahalená ramena, vlasy a nohy. Před vstupem do mešity se musí všichni zout.

Levné lety Istanbul

Zajímavým monumentem je palác Topkapi, který nechal v 15. století postavit Mehmed Dobyvatel, který zde žil až do své smrti. Uvnitř paláce najdete nádherné komnaty a luxusem zářící budoáry. Z terasy je pak dech beroucí výhled na celé město v celé své kráse. Tento výhled se vám naskytne jen tehdy, pokud si objednáte levné lety do Istanbulu.

Akční lety Istanbul

Nenechte si ujít internetovou nabídku akční lety do Istanbulu, a ochutnejte mimo tureckých specialit, místní pochoutku lokum, což jsou želatinové kostičky obalované v moučkovém cukru naplněné pistáciemi nebo mandlemi. Pokud si chcete užít nočního života, překvapí vás, že zdejší bary s hudbou se od evropských skoro vůbec neliší. Po nočním vyžití se můžete nechat hýčkat v parních lázních, které patří k vyhlášeným. Istanbul skrývá ještě daleko více památek, které můžete vidět, např. sultánský harém nebo Galatskou věž. Můžete se také projet trajektem. Toto a ještě více vám nabízí kosmopolitní město Istanbul.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Istanbul:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:TURKISH LIRA
Země: Turecko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Turecké republiky
Na Ořechovce 69, 162 00 Praha 616

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 311 402, 224 311 938

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Turecku
Cumhuriet Bulvari No.11, Kat:4, Daire 11, 35220 Alsanca - Izmir

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0090 232 3680944


Historie levných letenek pro Istanbul:

 • 22.09.2017 | Levné letenky Istanbul - Turecko - 3 735 Kč/133 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Istanbul (IST) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety od října 2017 do února 2018. Lety provozují turecké národní aerolinie Turkish Airlines.

 • 24.05.2017 | Levné letenky Istanbul - Turecko - 3 646 Kč/130 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Istanbul (IST) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif specifikuje odlety od srpna 2017 do února 2018. Lety provozují turecké národní aerolinie Turkish Airlines.

 • 11.04.2017 | Akční letenky Praha - Istanbul - 5 037 Kč/180 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Istanbul (IST) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. K dispozici jsou volná místa od května do července 2017. Lety provozuje letecká společnost Turkish Airlines.

 • 22.03.2017 | Levné letenky Istanbul - Turecko - 3 706 Kč/132 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Istanbul (IST) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. K dispozici jsou volné termíny v období od dubna 2017 do února 2018. Lety provozuje letecká společnost Turkish Airlines.

 • 26.05.2016 | Levné letenky Praha - Istanbul - 3 116 Kč/111 EUR

  Využijte skvělou nabídku Turkish Airlines na přímé lety do Istanbulu. Levné letenky Praha (PRG) - Istanbul (IST) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace. Vybírat lze z mnoha termínů od listopadu 2016 do dubna 2017.  Jedná se o přímé lety. Cena letenky zahrnuje 1 ks příručního zavazadla a 1 ks odbaveného zavazadla do 20 kg.

 • 26.04.2016 | Nová linka Košice - Istanbul - 2 890 Kč/103 EUR

  Nejlepší evropské aerolinie Turkish Airlines spouští novou pravidelnou linku z Košic do Istanbulu. Spoje budou létat 3x týdně, vždy v úterý, čtvrtek a pátek. Zahájení této pravidelné linky je naplánováno na 16. června 2016. Levné letenky Košice (KSC) - Istanbul (IST) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Letenky je možné využít od 16. června 2016 po celý rok.

 • 23.03.2016 | Letenky Praha - Istanbul - 3 074 Kč/110 EUR

  Další ze zajímavých tarifů leteckého dopravce Ukraine International jsou lety do Istanbulu. Levné letenky Praha (PRG) - Istanbul (IST) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace tarifu. Letenky lze využít v období od září do listopadu 2016. Přestup v Kyjevu.

 • 18.03.2016 | Letenky do Istanbulu - 3 463 Kč/124 EUR

  Přímé spoje do Istanbulu lze najít v nabídce Turkish Airlines. Levné letenky Vídeň (VIE) - Istanbul (IST) a zpět lze rezervovat do vyprodání nebo aktualizace. Letenky lze využít v období od dubna do července 2016.

 • 25.02.2016 | Levné letenky do Istanbulu - 3 264 Kč/117 EUR

  Za památkami i atmosférou tureckého Istanbulu lze cestovat s nabídkou aerolinek Onurair. Levné letenky Vídeň (VIE) - Istanbul (IST) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Cestovat lze do 30. června 2016 bez časového omezení.

 • 08.02.2016 | Akce! Levné letenky do Istanbulu - 3 335 Kč/119 EUR

  Ukrajinský dopravce Ukraine International Airlines spustil nový akční tarif na letenky do tureckého Istanbulu. Levné letenky Praha (PRG) - Istanbul (IST) - Praha (PRG) s přestupem v Kyjevě můžete rezervovat online do vyprodání. Cestovní období do 19. prosince 2016. Maximální pobyt by neměl přesáhnout 3 měsíce.  

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy