Levné letenky Jakarta

Rezervace letenky

 • Letenky do Jakarty za super cenu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Jakarta:


Jakarta - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky Jakarta přiletíte do oblasti jihovýchodní Asie, kde má své místo Indonésie. Jakarta je hlavním a zároveň také největším městem této ostrovní země. Indonéská metropole Jakarta leží na ostrově Jáva, přesněji v jeho severozápadní části. Břehy Jakarty omývají vody Jávského moře. Akční letenky Jakarta vás zavedou do města, kde žije více než devět milionů obyvatel. Pokud však přičteme i okolní aglomerace, dostaneme se k číslu pětadvacet milionů obyvatel. Celková rozloha města pak činí více než 740 kilometrů čtverečních. Časový posun oproti SEČ činí + 5 hodin.

Levné lety Jakarta

Levné lety do Jakarty jsou možností, jak letět do daleké Indonésie, která se může pochlubit hned několika turistickými lákadly. Jednou z nich je právě její metropole Jakarta. Jakarta disponuje hned dvěma mezinárodními letišti, a to Soekarno-Hatta a Halim Perdanakusuma. Jakarta je důležitou dopravní křižovatkou. Využijte akční letenky do Jakarty k cestě do indonéského hlavního města Jakarta, které mělo v minulosti mnoho jmen. Z dřívějších jmen tohoto města jmenujme třeba Sunda Kelapa či Batavia. Jakarta je kosmopolitní město, kde se střetává několik kultur.

Rezervace letenek Jakarta

Rezervujte si levné letenky Jakarta a poznejte více z historie města. Jakarta začala psát svou historii už ve 12. století. První obydlené místo na dnešním území města byl přístav Kalapa. Prvními Evropany, kteří objevili Jakartu v průběhu 16. století, byli Portugalci. Po nich přišli Holanďané a v roce 1811 také Britové. Během druhé světové války, v roce 1942 se ujali vlády Japonci a v roce 1949 se Jakarta stala hlavním městem Indonésie. Jestliže chcete poznat více z historie města, kupujte akční letenky Jakarta.

Prostřednictvím rezervace levné letenky do Jakarty poznejte několik významných pamětihodností, kterými se Jakarta pyšní. Především je v Jakartě mnoho muzeí. Turisté většinou míří do Indonéského národního muzea, jehož založení se datuje do roku 1778. Před budovou muzea stojí za povšimnutí socha zvaná Gedung Gajah („Sloní dům“). Z hlediska náboženství má velký význam mešita Instiqlal, jež je největší mešitou v celé oblasti jihovýchodní Asie. Z ostatních zajímavostí můžeme zmínit národní památku Jávy Monas, což je symbol indonéského boje za nezávislost.

Akční letenky Jakarta

Akční letenky do Jakarty jsou ideální příležitostí pro milovníky vodních aktivit, především potápění. Je však třeba nejvyšší opatrnosti, neboť tamní vody mají velmi silné spodní proudy. Podnebí je tropické a vlhké s příjemnými průměrnými ročními teplotami v rozmezí 26-30°C. Nejvíce srážek spadne v lednu, nejsušším měsícem je srpen. Jakarta je turisticky docela vytížená. Do Indonésie proudí každým rokem tisíce turistů. Pro turisty z ČR je však tato cesta ve znamení povinnosti vlastnit cestovní vízum.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Jakarta:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:INDO RUPIAH
Průměrná teplota:26-30°C
Země: Indonésie
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Indonéské republiky
Nad Buďánkami II/7, 150 21 Praha 5

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 214 388, 389, 390

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Indonésii
Jalan Gereja Theresia No. 20, Menteng, 10350 Jakarta Pusat P.O.Box 1319

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
006221/3904075-7


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy