Levné letenky Jeju

Rezervace letenky

 • Letenky na Jeju Island - Jižní Korea

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Jeju:


Levné lety Jeju (Čedžu)

Jižní Korea patří do skupiny exotických zemí, které sice nepatří mezi klasické dovolenkové destinace, nicméně o to více jsou zajímavější a přinášejí mnohdy nezapomenutelné zážitky. Levné lety Jeju (Čedžu) vás zavedou na ostrov Jeju (Čedžu), který byl světu až do nedávna uzavřen. Vše se změnilo v roce 2007, kdy byl zařazen na seznam UNESCO. Další pocty se ostrovu Jeju (Čedžu) dostalo v roce 2011, kdy byl zařazen do seznamu sedmi přírodních divů světa. Díky tomu se tento panenský ostrov začal dostávat do širšího povědomí a dokonce se ojediněle vyskytuje i v nabídkách cestovních kanceláří. Akční letenky Jeju (Čedžu) zvou do lůna překrásného ostrova, který dosud není poznamenán masovým turismem a to z něj činí vskutku ojedinělé místo.

Akční letenky na Jeju (Čedžu)

Využijte akční letenky na Jeju (Čedžu) k cestě do Asie, kde se jižně od jihokorejského pobřeží nachází ostrov Jeju (Čedžu). Od pobřeží Jižní Koreje jej dělí asi 130 kilometrů. Jeho celková rozloha činí 1.846 kilometrů čtverečních a žije zde přibližně půl milionu obyvatel. Z historie ostrova je známo, že vznikl sopečnou činností asi před 300 tisíci lety. Dodnes je však vulkanický původ ostrova znát. Na každém kroku jsou vidět zkameněliny a útvary, které vytvořila ztuhlá láva. Nevšední podívanou je mimo jiné skupina tajemných postav, „skřítků“ zvaných Tolharubangové, kteří plní funkci strážců a jakýchsi ochránců místních vesniček a jednotlivých domů. Tyto postavy vytesané ze zkamenělin jsou vskutku neobvyklou podívanou. Pokud si objednáte levné letenky na Jeju (Čedžu), přesvědčíte se o tajuplnosti tohoto i jiných míst ostrova.

Jeju (Čedžu) – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Jeju (Čedžu) přiletíte na severní pobřeží ostrova, kde se nachází mezinárodní letiště a jeho hlavní město Jeju City (Čedžu City). Většinu turistů tvoří zatím Jihokorejci, nicméně občas se objeví i Američané nebo dokonce Evropané. Ostrov zdobí neuvěřitelně krásná a neokoukaná příroda, což je také jejím největším lákadlem. Mnozí tvrdí, že zdejší krajina silně připomíná Havaj…Proto možná dostal ostrov přezdívku „Jihokorejská Havaj“. Místní pláže jsou překrásné a hlavně nezničené. Ta nejkrásnější se jmenuje Čungmun a rozprostírá se na jihu ostrova. Velkým zážitkem jsou procházky po pobřeží, ale i výlet do vnitrozemí je dobrodružstvím. Online rezervace akční letenky Jeju (Čedžu) je výletem za poznáváním i zážitky.

Koupě letenek na Jeju (Čedžu)

S koupí levné letenky na Jeju (Čedžu) si nenechte ujít dominantu ostrova – vulkán Hallasan, který je se svými 1.950 metry nejvyšším bodem celé Jižní Koreje. I když se při výstupu na samý vrcholek sopky pořádně zapotíte, budete odměněni fascinujícím obrazem hlubokého kráteru s jezírkem uprostřed. Sopka je již dávno nečinná, poslední erupce byla zaznamenána v roce 1007. Kupujte akční letenky na Jeju (Čedžu) a poznejte dosud málo probádaný ostrov, který je skutečným přírodním i kulturním skvostem.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Jeju:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:S. KOREAN WON

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Korejské republiky
Slavíčkova 5
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 234 090 411

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Korejské republice
1-121 Sinmunno 2-ga
Jongno-gu
Seoul

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+00822/7256765-6
+00822/7206453
+00822/7256763 - (OEÚ)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy