Levné letenky Jerevan

Rezervace letenky

 • Levné letenky Praha - Jerevan

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Jerevan:

 • 28.06.2018 | Levné letenky Praha - Jerevan - 6 793 Kč/252 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Jerevan (EVN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od července do října 2018. Lety provozuje letecká společnost Belavia.

 • 03.04.2018 | Levné letenky Praha - Arménie - 9 383 Kč/348 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Jerevan (EVN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od června do září 2018. Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

 • 08.09.2017 | Levné letenky Arménie - 4 108 Kč/147 EUR

  Levné letenky Katowice (KTW) - Jerevan (EVN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od listopadu 2017 do dubna 2018. Lety provozuje polský národní dopravce LOT Polish.

 • 21.06.2017 | Akční letenky do Arménie - 5 214 Kč/186 EUR

  Levné letenky Katowice (KTW) - Jerevan (EVN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od října 2017 do června 2018. Lety provozuje polský národní dopravce LOT Polish.

 • 11.01.2017 | Akční letenky Jerevan - Arménie - 4 384 Kč/157 EUR

  Levné letenky Vratislav (WRO) - Jerevan (EVN) rezervujte online do 17. ledna 2017 nebo do vyprodání. Tarif specifikuje cestovní období až do 31. prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost LOT Polish.

 • 13.10.2016 | Akční letenky Praha - Arménie - 4 300 Kč/154 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Jerevan (EVN) a zpět lze rezervovat online do 25. října 2016 nebo do vyprodání. Letenky lze využít v cestovním období od listopadu 2016 do dubna 2017. Lety provozuje polská letecká společnost LOT Polish.

 • 23.03.2016 | Letenky Praha - Jerevan - 6 853 Kč/245 EUR

  Využijte novou akci letecké společnosti Ukraine International na letenky do Arménie. Levné letenky Praha (PRG) - Jerevan (EVN) a zpět lze rezervovat na období od září do listopadu 2016. Prodej letenek do vyprodání či aktualizace tarifu. Přestup v Kyjevu.

 • 17.02.2016 | Levné letenky Jerevan - 4 864 Kč/174 EUR

  Do arménského Jerevanu lze cestovat s ukrajinskými aerolinkami Ukraine International. Levné letenky Varšava (WAW) - Jerevan (EVN) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Akce je platná na cestovní období do konce srpna 2016. Lety Praha (PRG) - Jerevan (EVN) a zpět za cenu od 7.875 Kč lze rezervovat ZDE.

 • 22.09.2015 | Letenky Praha - Jerevan od 7.841 Kč / 280 Euro - 7 841 Kč

  Arménii řadíme k zemím ležícím v oblasti Zakavkazska. Rozkládá se na pomezí Evropy a Asie, ale mnozí tvrdí, že ji ještě lze zařadit k Evropě. Naše nabídka zve do Jerevanu, arménské metropole, která je také centrem všeho dění v Arménii. Tato země mnohé turisty překvapí svými historickými monumenty, starobylou atmosférou i osobitou drsnou přírodou. Jako příklad uveďme třeba chrám Garni či horu Agarat a mnoho dalších.

 • 18.03.2014 | Jerevan - Arménie od 6.591 Kč / 241 Euro - 6 591 Kč

  Hlavní a největší arménské město Jerevan je neprávem opomíjená turisty. Přestože svým návštěvníkům nenabízí celou plejádu historických památek, má bezesporu svou osobitou atmosféru. Využitím naší nabídky si nenechte ujít dominantu města, a to Náměstí Republiky, kde uvidíte ty největší zajímavosti.


Levné letenky Jerevan

Když se řekne Jerevan, mnoho z nás si vybaví pro nás slavné „rádio Jerevan“. I když je to již minulost, mnoho z nás na toto „rádio“ nikdy nezapomene. Tuto část historie máme společnou s touto arménskou metropolí, neboť Arménie stejně jako bývalá Československá socialistická republika byla „pod dohledem“ tehdejšího Sovětského Svazu. Levné letenky Jerevan jsou možností, jak letět do jihozápadní Asie, kde se rozkládá Arménie a její hlavní a největší město – Jerevan. Jerevan se rozkládá na ploše o rozloze 300 km2. Jerevan je vzdálený pouhých patnáct kilometrů od hranice s Tureckem. Jerevan se nachází ve střední části Arménie v nadmořské výšce okolo tisíc metrů. Akční letenky Jerevan vás zvou k návštěvě arménské metropole Jerevan, která má turistům rozhodně co nabídnout.

Jerevan - letenky online

Prostřednictvím online levné letenky do Jerevanu přiletíte na mezinárodní letiště Zvartnots International Airport. Ihned po příletu na letiště je nutné se přeorientovat v čase. Časový posun oproti ČR činí + čtyři hodiny. Historie Jerevanu sahá do dávné minulosti. Založení města se datuje do osmého století př. n. l. Z tohoto údaje pak vyplývá, že Jerevan je dokonce starší než samotný Řím. Celá arménská historie je předlouhá a složitá a tak není divu, že Jerevan je v pořadí již třináctým hlavním městem této asijské země. Jerevan získal status hlavního města v roce 1918. Díky skutečnosti, že Jerevan byl založen před naším letopočtem, patří mezi několik málo míst naší planety, které bylo osídleno jako první. V historii Jerevanu hraje významnou roli také Sovětský svaz. Po jeho rozpadu, tj. v roce 1991 pak získal Jerevan a celá země nezávislost.

Akční letenky Jerevan

I přesto, že Jerevan nepatří mezi turisticky vytížené destinace, stojí za to koupit si akční letenky do Jerevanu. V Jerevanu žije okolo 1,2 milionů obyvatel. Jerevan sice není městem, které může turistům nabídnout přehršel historických památek, nicméně i zde najdete několik zajímavých monumentů. Levné letenky Jerevan jsou určeny především milovníkům historie, které zajímá právě nedávná minulost. Při procházce městem uvidíte typické znaky sovětské architektury, tj. panelové zástavby v podobě sídlišť, volné betonové plochy, široké ulice a bulváry atd. Jerevan začal měnit svůj vzhled ve dvacátých letech minulého století. Novou tvář města navrhl arménský architekt Alexandr Tamanian. S rezervací akční letenky Jerevan se nabízí příležitost letět do Jerevanu a poznat vše, co tato metropole nabízí.

Rezervace letenek Jerevan

Jednou z dominant Jerevanu je Náměstí Republiky. Jestliže si rezervujete levné letenky do Jerevanu, budete ohromeni velikostí náměstí, které má rozlohu 14 tisíc metrů čtverečních. Právě zde se soustřeďuje to nejzajímavější z celého Jerevanu. Uvidíte zde např. budovu Národní galerie, vládní budovy, modrou mešitu, budovu Opery a muzeum moderního umění Cafesjian. Akční letenky do Jerevanu lákají turisty také na překrásný a fascinující výhled na biblickou horu Ararat.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Jerevan:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:DRAM
Země: Arménie
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Arménské republiky
Na Pískách 1411/95, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220518175

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Gruzii
Chavchavadze Ave., 37-block VI, 0162 Tbilisi

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00995/32/2916740-42, sekretariát - 32/2916743, konzul - 32/2916747


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy