Levné letenky Kigali

Rezervace letenky

 • Letenky do exotické RWANDY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Kigali:


Rezervace letenek Kigali

Nechte se pozvat prostřednictvím rezervace levné letenky Kigali do hlavního města afrického státu Rwanda. Kigali se nachází v centru Rwandy. V minulosti nebylo Kigali pro Rwandu až tak důležitým městem, ale při volbě hlavního města dostalo přednost před větším Butare, které však leží příliš na jihu země. Kigali bylo tedy zvoleno hlavním městem hlavně díky své poloze. Díky rezervaci akční letenky Kigali přiletíte na mezinárodní letiště v Kigali (Kigali International Airport), které se nachází asi čtyřicet kilometrů od města.

Kigali - letenky levně

Využijte levné letenky do Kigali levně a překročte práh rwandského hlavního města, které je výchozím bodem pro turisty mířící za rwandskými přírodními krásami a dobrodružstvím v podobě výprav a treků do horských deštných pralesů, národních parků, hor atd. Turisté, kteří využívají akční letenky do Kigali, se v hojném počtu vydávají právě z Kigali za unikáty Rwandy, a to např. gorilou horskou, která se vyskytuje už jen na území Rwandy a je velmi přísně chráněná. Kigali je díky své poloze dobrým stanovištěm k těmto výpravám za dobrodružstvím a krásami Rwandy.

Prodej letenek Kigali

Nutno říci, že Kigali nabízí také několik zajímavostí, i když se nemohou rovnat zážitkům z džungle. Nenechte si ujít prodej levné letenky Kigali a poznejte historii i současnost Kigali. Kigali bylo založeno v roce 1907. V roce 1962 pak získala Rwanda nezávislost a Kigali se začalo rozvíjet. V současné době je Kigali hospodářským, politickým, kulturním, obchodním a společenským střediskem celé Rwandy. V roce 1994 začala v Kigali krvavá genocida, kdy bylo pobito mnoho příslušníků kmene Tutsiů příslušníky kmene Hutuů. Akční letenky Kigali vám umožní navštívit Památník obětem genocidy vybudovaný na počest těchto mrtvých a uctít jejich památku.

Levné lety Kigali

Levné lety do Kigali vás zavedou do města Kigali, kde se vás naskytne možnost ochutnat místní kuchyni. Místní obyvatelé se živí především tím, co si sami vypěstují. Jedná se především o brambory, luštěniny, kukuřici, ovoce, jako je papája, banány, avokádo, mango atd. Místní mají též v oblibě pivo, neboť je zde velký pivovar. Místní si však obvykle vyrábějí alkohol sami. Ve městě často narazíte na pouliční prodejce kukuřice nebo grilovaného masa. V podstatě je to stejné jako v Evropě, avšak rozhodně zde panují chudší poměry.

Akční letenky Kigali

Pokud se rozhodnete letět do Kigali, pak využijte akční letenky do Kigali, díky kterým poznáte rwandskou metropoli, kterou oceníte na první pohled jako moderní město se vším všudy. Je zde k dispozici internetové připojení. Časový posun činí oproti ČR + 1 hodina (v zimním čase). Je nutné vlastnit vízum a povinný je také mezinárodní očkovací průkaz s očkováním proti žluté zimnici.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Kigali:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:RWANDA FRANC
Země: Rwanda
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Rwandské republiky
Jägerstrasse 67-69, 10117 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-2091 6590

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Etiopii
Kirkos Kifle Ketema Rd., Kebele 15, House No. 289, Addis Ababa P.O.Box 3108

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00251/11/5516382, 00251/11/5516132


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy