Levné letenky Kochi

Rezervace letenky

 • Levné letenky Kočin - Indie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Kochi:

 • 27.04.2018 | Levné letenky Kočin - Indie - 12 755 Kč/472 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Kočin (COK) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety v období od 1. května do 30. června 2018. Lety provozuje letecká společnost Air India.

 • 27.02.2018 | Levné letenky Kochi - Indie - 9 991 Kč/370 EUR

  Levné letenky Paříž (PAR) - Kochi (COK) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Nejlevněji lze cestovat v dubnu 2018, další termíny na dotaz. Lety provozuje letecká společnost Oman Air.

 • 06.03.2017 | Levné letenky Kochi - Indie - 9 841 Kč/351 EUR

  Levné letenky Milán (MIL) - Kochi (COK) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od března do prosince 2017. Lety provozuje letecká společnost Saudi Arabian Airlines.

 • 15.08.2016 | Akční letenky Kochi - Indie - 10 578 Kč/378 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Kochi (COK) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v cestovním období od září 2016 do března 2017. Lety provozuje indická letecká společnost Air India.

 • 24.08.2015 | Tip! Letenky do Indie od 10.845 Kč / 387 Euro - 10 845 Kč

  Indické Kochi patří k nejnavštěvovanějším letoviskům, které si stále více získává přízeň turistů. Leží na samotném jihu Indie ve státě Kerala. Prostřednictvím naší nabídky přiletíte do nejlidnatějšího města této oblasti, které přináší celou řadu zážitků - poznávání památek, života místních lidí a jejich kultury, zvyků i tradic atd.

 • 12.06.2014 | Kochi - Indie od 8.656 Kč / 309 Euro - 8 656 Kč

  Kochi, indické přístavní město je v posledních letech turistickým lákadlem. Najdete jej na samotném jihu Indie ve státě Kerala. K vidění jsou zde mešity, 500 let staré portugalské stavby, křesťanský kostel či Královský palác. Využitím naší nabídky poletíte objevovat nesmírně přitažlivé město, které vyzařuje lákavou starobylou atmosféru.

 • 26.05.2014 | Kochi - Indie od 8.152 Kč / 292 Euro - 8 152 Kč

  Kochi je ideálním volbou k objevování exotické indické přírody. Toto nejlidnatější měst ostátu Kerala se nachází na jihozápadním pobřeží.  Využitím naší nabídky poznáte několik pozoruhodných míst této oblasti, jako jsou např.Cherai Beach, Managalavanam či hinduistický chrám Thrikkakara Temple atd.

 • 14.03.2014 | Kochi - Indie od 11.163 Kč / 409 Euro - 11 163 Kč

  Vydejte se za dobrodružstvím a nevšedními zážitky do Kochi, jedné z indických metropolí, které je ukázkou hinduistické kultury. Uvidíte zde několik hinduistických chrámů, např. Thrikkakara Temple a mnoho dalších. S naší nabídkou poznáte naprosto odlišný svět kultury i život místních obyvatel.

 • 26.02.2014 | Praha - Kochi od 11.336 Kč / 415 Euro - 11 336 Kč

  S koupí levné letenky do Kochi se nabízí nevšední cesta do indického města Kochi. S leteckou společností Jet Airways poletíte na jih Indie za poznáním a vzrušujícími zážitky.


Levné letenky Kochi (Cochin)

Prostřednictvím levné letenky Kochi (Cochin) přiletíte na samotný jih Indie, kde se nachází město Kochi (Cochin). Kochi (Cochin) leží na jihozápadním pobřeží Indie, druhého nejlidnatějšího státu na světě. Kochi (Cochin) je součástí indického státu Kerala, který je označován jako „Boží vlastní zemi“. Kochi (Cochin) má strategický význam pro tuto část Indie, neboť se zde v posledních letech velmi slibně rozvíjí turistický ruch. Kochi tak patří k turistické zóně, kdy výrazně pozvedává místní ekonomiku. Kochi je nejlidnatější město státu Kerala a má výrazně kosmopolitní charakter. Kochi (Cochin) je jedno z indických měst, které nabízí turistům bohaté vyžití. Akční letenky Kochi (Cochin) jsou možností, jak letět na jih Indie a poznat jedno z typických indických měst – Kochi (Cochin).

Koupě letenek Kochi (Cochin)

S koupí levné letenky do Kochi (Cochin) přiletíte na mezinárodní letiště Cochin International Airport, které patří k nejvýznamnějším v celé Indii. V historii Kochi hraje významnou roli kolonizace. Britové, ale i Portugalci a Nizozemci výrazně ovlivnili historii a vývoj Kochi. Kochi je významnou obchodní a průmyslovou zónou této části Indie. Vzhledem k jeho poloze blízkost k rovníku je třeba počítat s rovníkovým klimatem. Počasí zde ovlivňují monzuny. Teploty jsou zde po celý rok velmi příjemné. Květen až červen bývá období začátku monzunových dešťů, které v září slábnou. Nejideálnějším obdobím ke koupi akční letenky do Kochi (Cochin) je období října až února, kdy probíhá hlavní turistická sezóna.

Levné lety Kochi (Cochin)

Levné lety Kochi (Cochin) jsou určeny mimo jiné milovníkům kultury, umění a zájemcům o východní filozofie. Kochi je kulturní město, pořádá se zde pravidelně několik kulturních akcí, např. proslulý festival Onam Festival atd. V Kochi najdete také několik muzeí, např. Museum Kerala historie, mapující historii indického státu Kerala, Indo-portugalské muzeum, které ve svých sbírkách a exponátech vykreslují počátky a celé období evropské kolonizace v Indii, dále pak Indian Naval Maritime Museum a Galerie Pareekshith Thampuran Durbar Hall Art. V Kochi žije většina obyvatel vyznávajících hinduismus, v menšině jsou zde křesťané a muslimové. Akční letenky Kochi (Cochin) lákají turisty k poznávání místních lidí, jejich tradic, zvyků i jejich životního stylu, který vychází z náboženského přesvědčení.

Kochi (Cochin) - rezervace letenek online

S rezervací online levné letenky do Kochi (Cochin) poletíte do indického města Kochi (Cochin), které se také pyšní mnoha památkami, jako jsou např. hinduistický chrám Thrikkakara Temple, Thirumala Devaswom Temple, Ernakulam Siva chrám, Poornathresya chrám, Chottanikara Devi chrám a mnoho dalších. Křesťanství reprezentuje kostel sv. Františka, katedrála sv. Jiří atd. Také židé a muslimové zde mají své svatostánky, např. Paradesi synagoga, Kanjiramattam mešita a Chembittapally mešita. Místní přírodu dokonale reprezentují místa, jako jsou např. Cherai Beach, Managalavanam, Poru, Subhash Park, Fort Kochi Beach a další. Akční letenky do Kochi (Cochin) jsou jednoznačně lákadlem pro cestovatele, kteří touží po nevšedních zážitcích a objevování dosud nepoznaného.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Kochi:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:INDIAN RUPEE

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Indické republiky
Milady Horákové 60/93, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257533490

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Indii
50-M, Niti Marg, Chanakyapuri, 110 021 New Delhi

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+91-11-26110205, 26110318, 26110382, 26886218, KO-26889225


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy