Levné letenky Kodaň

Rezervace letenky

 • Low cost letenky Praha - Kodaň

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Kodaň:


Levné lety Kodaň

Prostřednictvím internetového vyhledávače máte možnost vybírat levné letenky Kodaň. Kodaň je hlavním městem státu Dánsko, které se nachází v severní části evropského kontinentu. Využitím akční letenky Kodaň přiletíte do nádherného severského města, které leží na ostrovech Sjælland a Amager, které omývá Öresundský průliv. Přes tento průliv vede obrovský most, jehož prostřednictvím vstoupíte na území Švédska, dánského sousedního státu. Rozloha města činí asi 89 km2. V Kodani žije více než půl milionu obyvatel. Je také sídlem dánské královny.

Levné letenky Kodaň

Levné letenky do Kodaně jsou určeny pro všechny turisty, jež touží poznat krásné město s jedinečnou atmosférou a mnoha památkami. Přímo v centru Kodaně se rozprostírá Kongens Nytorv (Nové královské náměstí). Rezervujte si akční letenky do Kodaně a projděte se po náměstí, které založil Christian V. roku 1670 v době velkého rozmachu města. Celému náměstí o velikosti 150x180 metrů dominuje obrovská jezdecká socha krále Christiana V., kterou lemuje pečlivě upravená travnatá plocha s květinami. Autorem této sochy je sochař Abraham César Lamoureux. Sochu vytvořil v roce 1688. Pod touto sochou stojí ještě čtyři menší sochy, jež představují postavy Minervy, Alexandra Velikého, Herkula a bohyně Artemis. Díky objednávce levné letenky Kodaň obdivujte nádherné náměstí, které je lemováno různými obchody a kavárnami a tvoří celé hlavní centrum města. Na tomto náměstí se také konají veřejné akce všeho druhu.

Akční lety Kodaň

Okolo náměstí Kongens Nytorv se nachází také další památky, které rozhodně stojí na vidění. Je to například palác Charlotterborg, jež pochází z roku 1671 a palác Thott, který pochází z roku 1683. V tomto paláci dnes sídlí Francouzské velvyslanectví. Kupujte akční letenky Kodaň a uvidíte to nejzajímavější z celé Kodaně.

Kodaň - letenky online

V historickém jádru Kodaně se nachází další zajímavá stavba, kulatá věž Rundetarn. Tato kruhová věž, postavená v 17. století fungovala jako astronomická observatoř. Podnět k této stavbě dal dánský král Christian IV. V současné době slouží věž jako rozhledna. Tato věž platí za významnou architektonickou památku, která má mnoho dalších zajímavostí. Objednejte si online levné letenky do Kodaně a dozvíte se více o této věži, která má zajímavou historii a využití.

Další historickou dominantou centra Kodaně je renesanční zámek Rosenborg. Zámek byl vystavěn v roce 1606 a má vskutku impozantní vzhled. Velký význam tohoto zámku spatřují samotní Dánové v uložení Dánských korunovačních klenotů, královských šperků a královského koberce. Pokud využijete naši výhodnou nabídku online akční letenky do Kodaně, můžete si všechny tyto skvosty prohlédnout. Zámek obklopují nádherně udržované zahrady, které jsou jedny z nejstarších v Dánsku. Tyto zahrady stejně jako celý zámek se těší veliké oblibě turistů. Však je také na co se dívat.

Vyjmenujme ještě alespoň krátce další tipy na kulturní a zábavní procházku Kodaní. Za vidění stojí náměstí Grabrodretorv, Národní muzeum umění nebo zábavní park Tivoli.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Kodaň:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:DANISH KRONE
Země: Dánsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Dánského království
Maltézské náměstí 5, P.O.Box 25, 118 01 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257531600

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Dánsku
Ryvangs Allé 14-16, 2100 København

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0045/39101810, sekr. - 39101811, konzulární oddělení -39101818, 39101819, hospodář-39101816


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy