Levné letenky Koh Samui

Rezervace letenky

 • Levné letenky Koh Samui - Thajsko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Koh Samui:


Levné letenky Koh Samui

Levné letenky Koh Samui vás zavedou do oblasti jihovýchodní Asie, kde leží Thajsko, jedna z nejkrásnějších exotických zemí. K Thajskému království náleží také mnoho ostrovů, z nichž některé se staly vyhledávanými turistickými destinacemi. Jedním z nich je ostrov Koh Samui, který byl turisty objeven vlastně teprve nedávno. Do konce 20. století byl ostrov v pozadí turistického zájmu, a to především pro nedostatečnou občanskou vybavenost i dopravní infrastrukturu. S rozvojem turistického ruchu u nás se však začala rozšiřovat síť oblíbených turistických destinací a do popředí zájmu turistů začala přibývat úplně nová dosud neznámá místa. Využijte akční letenky Koh Samui a navštivte tento thajský ostrov, který vás doslova uchvátí.

Akční lety Koh Samui

Nenechte si ujít akční lety Koh Samui a vydejte se vstříc neopakovatelným zážitkům, které tento ostrov bezpochyby nabízí. Všechny návštěvníky tohoto ostrova čeká okouzlující pohled na tropické deštné pralesy, bělostné pláže omývané blankytnými vodami moře, korálové útesy a skály a další přírodní krásy. Příroda je jednoznačně tím největším lákadlem ostrova Koh Samui. Podél pláží se rozrostly hotelové komplexy a resorty vhodné jak pro méně náročné, tak i pro ty nejnáročnější klienty. Největší a nejnavštěvovanější pláže ostrova jsou Chaweng a Lamai. Pro turisty hledající větší klid a soukromí jsou ideální volbou pláže na severu ostrova Mae Nam , Bophut , Bang Rak a Choeng Mon. Rezervujte levné letenky Koh Samui.

Koh Samui – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Koh Samui navštívíte thajský ostrov Koh Samui splňující všechny představy o exotické dovolené. K zajímavostem ostrova patří obrovský mořský vodní park Samui Aquarium, kde je možné pozorovat život pod mořskou hladinou, dále pak zoologická zahrada či muzeum motýlů. K oblíbeným výletům patří vodopády Namtok Hin Lat a Na Mueang. Voda zde padá z výšky až osmdesát metrů. Že je místní příroda krásná, ale také zrádná dokazuje fakt, že se zde v roce 2000 zabil fotbalový záložník Peter Dubovský. Rezervujte si online akční letenky Koh Samui a užijte si místní přírodní krásy i adrenalinové zážitky.

Levné lety Koh Samui

Využijte levné lety Koh Samui k cestě na tropický ostrov Koh Samui, který ještě není zasažen masovým turismem. Kromě odpočinku a relaxaci na plážích můžete podniknout také vzrušující cestu pod mořskou hladinu. Potápění je a vždy bylo doménou této oblasti. Nejinak tomu je také na tomto ostrově. Ale pozor! I místní proudy mohou být velice zrádné, proto se doporučuje vždy tyto aktivity provozovat pod dohledem zkušeného průvodce. V neposlední řadě nesmíme opomenout místní památky či buddhistické chrámy. Počasí je zde celoročně velice příjemné. Střídají se zde období sucha, horka a deště. Nejsušším měsícem je únor. Průměrná teplota na ostrově neklesá zpravidla pod 30° C. Akční letenky Koh Samui lze tedy využít kdykoliv během roku.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Koh Samui:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:THAILAND BAHT
Průměrná teplota:30°C

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Thajského království
Romaina Rollanda 3
160 00
Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220 571 435
220 570 055

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Thajsku
44 Chalerm Prakiat R. 9 Road
83000 Phuket

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+66-(0)76-249400 linka 1501


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy