Levné letenky Korfu

Rezervace letenky

 • Jarní letenky na KORFU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Korfu:


Levné letenky Korfu

Využijte levné letenky Korfu k cestě na řecký ostrov Korfu, který patří nejen k nejnavštěvovanějším, ale také k nejkrásnějším. Každý, kdo se zajímá o tento ostrov narazí na přízvisko „smaragdový ostrov“ či „smaragd Středomoří“. Pokud však prostřednictvím akční letenky Korfu navštívíte tento ostrov poznáte, že je zcela výstižný. Přestože ostrov podléhá značnému náporu turistů, umí si zachovat svou přirozenou krásu a malebnost. Korfu těží především ze své výhodné geografické polohy, která na ostrov přináší velmi vysoký počet slunných dní v roce doprovázený vydatnými srážkami. Díky příznivému podnebí se tak na ostrově daří tamní flóře. Keře, stromy a rozkvetlé rostliny jsou ozdobou ostrova.

Akční lety na Korfu

Nenechte si ujít akční lety na Korfu a užijte si nejen krásy tamní přírody, ale poznejte i jeho další atraktivity. Drtivá většina turistů navštěvuje Korfu v letních měsících, aby strávili slunné dny na plážích, koupáním v moři i aktivním odpočinkem v podobě vodních aktivit. Celé pobřeží je poseto plážemi a tak i když turistů je zde v období hlavní sezóny opravdu hodně, přece jen zde najdete i klidná místa poskytující dostatek soukromí a klidu. Celé pobřeží ostrova je obklopeno turistickými letovisky a dobře vybavenými hotelovými resorty. Na severu a severozápadě jsou to letoviska Sidari a Barbati či Paleokastritsa. Levné letenky na Korfu slibují skvělé zážitky, které jen tak nezapomenete.

Korfu – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Korfu přiletíte na mezinárodní letiště nacházející se nedaleko města Korfu (řecky Kerkyra), které nese žezlo metropole ostrova. Právě ve stejnojmenném hlavním městě žije více než třetina všech obyvatel ostrova. Návštěvníci města Korfu by neměli minout jeho renesanční část, kde jsou patrné benátské vlivy. Tuto část zdobí mnoho benátských památek, mimo jiné např. pevnost Palaio Frourio aj. Velký význam v historii ostrova hraje Byzantská říše, neboť ostrov byl po dlouhou dobu její součástí. To dokazuje také muzeum byzantského umění či Archeologické muzeum. Za vidění stojí rovněž kostel sv. Spiridona aj. Rezervujte si online akční letenky Korfu a poznejte mnohem více památek i faktů z historie města celého ostrova.

Nabídka letenek na Korfu

Využijte nabídku levné letenky na Korfu a leťte na ostrov Korfu nacházející se západním směrem od řecké pevniny a také nedaleko hranic s Albánií. Celková rozloha ostrova činí 592 km čtverečních. Jeho břehy omývají vody Jónského moře. Jednou ze zajímavých památek Korfu je zámek Achillion. Málokdo ví, že Korfu milovala rakouská císařovna Alžběta Bavorská, známá jako Sissi. Proto se rozhodla vystavět zde tento zámek patřící k obdivovaným historickým pamětihodnostem ostrova. Pokud si objednáte akční letenky na Korfu seznámíte se také s mnoha zajímavými bájnými legendami, kterými je ostrov opředen. Z ostatních památek stojí za návštěvu mnoho klášterů, starých hradeb, kaplí atd.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Korfu:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Řecké republiky
Na Ořechovce 19
162 00 Praha 6 - Střešovice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 222 250 943
+420 222 250 955

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Řecku
G. Seferis Str. 6
Palaio Psychico
154 52 Athens

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0030/2106713755
+0030/2106719701
+0030/2106725332
+0030/21067299 - (přímá volba)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy