Levné letenky Koror

Rezervace letenky

 • Levné letenky Koror - Palau

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Koror:

 • 08.07.2019 | Levné letenky Koror - Palau - 16 606 Kč/653 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Koror (ROR) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od července do prosince 2019. Lety provozuje letecká společnost China Airlines.

 • 29.05.2019 | Levné letenky do Oceánie - 21 189 Kč/820 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Koror (ROR) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června 2019 do března 2020. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 15.04.2019 | Levné letenky Koror - Palau - 20 983 Kč/819 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Koror (ROR) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od května 2019 do března 2020. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 24.03.2017 | TIP! Levné letenky Koror - Palau - 17 092 Kč/610 EUR

  Levné letenky Frankfurt (FRA) - Koror (ROR) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června do října 2017. Lety provozuje letecká společnost China Airlines.

 • 14.11.2016 | Letenky Koror - Palau - 18 806 Kč/672 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Koror (ROR) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif specifikuje odlety od března do října 2017. Lety jsou kombinací leteckých společností China Airlines a České aerolinie.

 • 31.08.2016 | TIP! Levné letenky Praha - Koror - 17 365 Kč/620 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Koror (ROR) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Tarifní podmínky zahrnují odlety do 17. prosince a od 27. prosince 2016 do 5 .července 2017. Lety provozují letecké společnosti China Airlines a České aerolinie.

 • 16.02.2016 | Tip! Letenky Koror - Palau - 14 388 Kč/514 EUR

  Za neopakovatelnými zážitky se vydejte do exotické oblasti Oceánie. Levné letenky Amsterdam (AMS) - Koror (ROR) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Lety provozuje letecká společnost China Airlines s přestupy v Bangkoku a Taipei. Odlety jsou možné do 30. listopadu 2016 s maximální délkou pobytu 1 měsíc.

 • 19.06.2015 | Koror - Palau od 20.312 Kč / 725 Euro - 20 312 Kč

  Palau je malebná ostrovní země ležící v západním Pacifiku, která spadá do souostroví Mikronésie. S naší nabídkou pak navštívíte Koror, jeden z největších ostrovů. Jelikož tyto ostrovy dělí od Evropy tisíce kilometrů, nepatří mezi typické dovolenkové destinace, nicméně snad právě tato vzdálenost láká poznat naprosto odlišnou kulturu, přírodu i podnebí. Panenská a civilizací nepoznamenaná příroda je jednou z největších dominant těchto ostrovů, jejíž součástí jsou také místní domorodci. Klima je zde tropické, panuje zde také vysoká vlhkost vzduchu.

 • 18.08.2014 | Praha - Koror od 20.823 Kč / 744 Euro - 20 823 Kč

  Ostrovní země Koror je součástí souostroví Palau nacházející se v Mikronésii. Kouzelné tichomořské ostrovy jsou úchvatnou ukázkou exotiky a tropické, rozmanité přírody, které vévodí bílé pláže vystlané jemným pískem, azurové moře a neuhasínající slunce. Prostřednictvím naší nabídky si vychutnáte pravý tropický ráj na zemi.

 • 19.05.2014 | Koror - Palau od 21.335 Kč / 762 Euro - 21 335 Kč

  Koror je jeden u ostrovů náležící souostroví Palau. Celé toto souostroví patří k perlám Tichého oceánu. Využitím naší nabídky poznáte opravdový tropický ráj, kterému vévodí nedotčená příroda, pláže s bílým pískem i smaragdové vody oceánu.


Rezervace levné letenky Koror

Když se řekne Koror, mnoho z nás bude tápat, o čem je řeč. Pokud stále nejste chytřejší, pak si rezervujte levné letenky Koror, které vás zavedou do jednoho z nejkrásnějších koutů naší planety. Koror je nadpozemsky krásné místo, které touží navštívit alespoň jednou v životě snad každý. Pokud chceme označit nějaké místo jako skutečný tropický ráj na zemi, pak jej můžete označit jako Koror. Koror není typická dovolenková destinace určená pro konzumní masový turismus. Hlavní důraz je kladen především na jedinečnost přírody, proto zde nesou vystavěny gigantické hotelové komplexy, ale spíše menší zařízení, jež je citlivě zasazeno do lůna panenské a nezničené přírody.

Akční lety Koror

Využijte akční lety Koror k cestě na ostrov Koror, který leží v západním Pacifiku. Koror je součástí ostrovního státu Palau (Palauská republika). Geograficky jsou pak ostrovy Palau řazeny do souostroví Mikronésie. Atraktivita ostrova spočívá v tom, že za ním poletíte až doslova na druhý konec světa. S tím také souvisí jediná možná nepříjemnost, totiž z pochopitelných důvodů dlouhý let z Evropy a pak také časový posun. To vám však vynahradí jediný pohled na ostrov, a to už z letadla těsně před přistáním. Když pak ihned po příletu nasajete tichomořský vzduch a rozhlédnete se okolo, budete okouzleni. Proto si nenechte ujít levné letenky na Koror.

Koror – letenky online

Pokud patříte k turistům, kteří touží hlavně po klidu, tichu a soukromí, pak jsou akční letenky na Koror ideální volbou. Koror nabízí typické bělostné pláže s azurovou vodou oceánu. Pobřeží je lemováno kokosovými palmami a dalšími stromy. Místní pláže jsou typicky pohádkové jako z prospektů cestovních kanceláří. Hlavní výhodou těchto pláží je jejich nepřelidněnost. Pláže nejsou přecpané turisty, a tak si můžete v klidu užít krásu místní přírody a relaxovat pod slunečníkem. Při návštěvě Kororu se přesvědčíte pravdivosti teze, že Koror je smaragd Tichého oceánu. Využijte levné letenky Koror online a těšte se na překrásné přírodní scenerie a mnoho skvělých zážitků, které vás na ostrově čekají.

Objednávka letenek Koror

Kromě lenošení na pláži jsou místní vody ideální k potápění a šnorchlování. Místní podmořský svět je úchvatnou přehlídkou pestrobarevných ryb a mořských živočichů. S objednávkou akční letenky Koror jistě navštívíte také stejnojmenné město i hlavní město Palau. Koror byl hlavním městem republiky Palau až do 7. října 2006, kdy jej nahradil Melekeok vzdálený od Kororu asi dvacet kilometrů.  Koror však i nadále zůstal centrem všeho dění.  Město Koror je hlavním centrem obchodu, kulturního a společenského života celé Palauské republiky. V blízkosti města se nachází také hlavní mezinárodní letiště Airai.

Koupě letenek Koror

Levné letenky na Koror si můžete koupit v podstatě kdykoliv během roku. Podnebí je rovníkové, tropické, s vysokou vlhkostí a průměrnými ročními teplotami pohybujícími se okolo 27°C. Nechte se zlákat krásnou ostrova Koror a kupujte akční letenky na Koror.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Koror:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: Palau
Kontinent: Austrálie a Oceánie

Nejbližší zastupitelství k České republice

Zastupitelství Palau
Suite 407, L street N.W.2000 Washington DC 20036 USA

Kontakt na příslušné zastupitelství:
(001)202/452 68 14

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Manila
Rufino Pacific Tower, 30th floor, 6784 Ayala Avenue, Makati City, 1226 Manila

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00632/8111155, 8111156, KO-8111160


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy