Levné letenky Kota Kinabalu

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky na Borneo

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Kota Kinabalu:

 • 18.06.2019 | TIP! Letenky na Borneo - 13 357 Kč/523 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Kota Kinabalu (BKI) a zpět rezervujte online do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období od října do prosince 2019. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 17.05.2017 | Akční letenky Praha - Borneo - 11 646 Kč/416 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Kota Kinabalu (BKI) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje odlety od října do prosince 2017. Lety operuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 02.11.2016 | Akční letenky Praha - Borneo - 9 466 Kč/338 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Kota Kinabalu (BKI) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace. Odlety jsou možné už pouze 6. prosince 2016. Lety provozuje letecká společnost China Eastern Airlines.

 • 25.08.2016 | Levné letenky Praha - Borneo - 12 977 Kč/463 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Kota Kinabalu (BKI) a zpět lze rezervovat online do vyprodání nebo ukončení akce. Cestovat lze od října do prosince 2016. Lety provozuje čínský dopravce China Eastern Airlines.

 • 30.06.2016 | Levné letenky na Borneo - 10 984 Kč/392 EUR

  Další z tarifů společnosti China Eastern Airlines zve k cestě na exotický ostrov Borneo. Levné letenky Praha (PRG) - Kota Kinabalu (BKI) a zpět je možné rezervovat do vyprodání. Cesty lze naplánovat na letošní září a říjen. Mezipřistání v Šanghaji.

 • 19.04.2016 | Levné letenky na Borneo - 12 751 Kč/455 EUR

  Čínský dopravce China Eastern Airlines stále nabízí zvýhodněné letenky na ostrov Borneo. Levné letenky Praha (PRG) - Kota Kinabalu (BKI) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Letenky lze využít od června do října 2016. Přestup v Šanghaji.

 • 12.04.2016 | Levné letenky na Borneo - 12 047 Kč/430 EUR

  Využijte nabídku zvýhodněných letů aerolinek Qatar Airways a Malaysia Airlines na exotický ostrov Borneo. Levné letenky Milán (MIL) - Kota Kinabalu (BKI) a zpět je možné rezervovat online do 14. dubna 2016 nebo do vyprodání. Odlety jsou možné do 28. února 2017. Přestupy v Doha a Kuala Lumpuru. Maximální délka pobytu je 1 měsíc.

 • 04.04.2016 | Letenky Praha - Borneo - 14 144 Kč/505 EUR

  Na exotický ostrov Borneo lze cestovat s leteckou společností China Eastern Airlines. Levné letenky Praha (PRG) - Kota Kinabalu (BKI) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v červnu a od srpna do října 2016. Mezipřistání v Paříži a Šanghaji.

 • 12.02.2016 | Letenky Praha - Borneo - 13 983 Kč/499 EUR

  Krásu ostrova Borneo můžete objevit s aerolinkami China Eastern Airlines. Levné letenky Praha (PRG) - Kota Kinabalu (BKI) - Praha (PRG) lze využít v průběhu letošního února a března. Rezervace letenek do vyprodání či aktualizace tarifu. Přestupy v Paříži a Šanghaji.

 • 13.01.2016 | Tip! Letenky na Borneo od 11.381 Kč / 406 Euro - 11 381 Kč

  Zcela ojedinělé místo fascinující přírody a rozmanité fauny a flóry najdete na Borneu, třetím největším ostrově naší planety. Místní národní parky jsou častým cílem cestovatelů - dobrodruhů, kteří jsou lační po poznávání nejrůznějších pozoruhodností. Využitím naší nabídky navštívíte Kota Kinabalu nacházející se na severozápadě ostrova, jež náleží Malajsii.


Levné lety Kota Kinabalu

Levné lety Kota Kinabalu představují cestu do destinace, která je určena jen pro opravdové a zkušené cestovatele a „fajnšmekry“. Kota Kinabalu je však pro mnohé destinace, kterou nedovedou nikam zařadit. Proto je třeba hned na začátku tuto destinaci čtenářům přiblížit. Kota Kinabalu je městečko na severu ostrova Borneo nacházející se v jihovýchodní Asii. Každý bude jistě souhlasit s tezí, že Borneo je „zázrak přírody“, neboť představuje jeden z nejúžasnějších ekosystémů na světě. O území ostrova se dělí hned tři státy – Malajsie, Indonésie a Brunej. Se svou rozlohou 743 kilometrů čtverečních je Borneo třetí největší ostrov na světě. Samotné slovo Borneo je zkomolenina či odvozenina portugalského slova Brunej. Indonésané pak celého ostrovu říkají Kalimantan. Využijte akční letenky Kota Kinabalu a vydejte se za nezapomenutelnými zážitky.

Akční letenky do Kota Kinabalu

S koupí akční letenky do Kota Kinabalu se ocitnete v samotném epicentru tropických deštných pralesů, které jsou v podstatě rozděleny do Národních parků. Kota Kinabalu je pak výchozím bodem do Národního parku Kinabalu, což je vlastně obří botanická zahrada. Vedle asi 1200 druhů orchidejí, množství druhů rododendronů, dubů, keřů, kapradin, masožravých rostlin a sytě zelených borovic zde roste jeden z největších světových unikátů – rostlina s největším květem na světě s názvem rafflesie. Považte, že květ rafflesie váží 10 kg! Ten, koho potká to nebývalé štěstí a tento květ uvidí na vlastní oči jistě zalituje, že si jej nemůže odnést domů. Místní faunu zastupují nejrůznější druhy opic – orangutani, gekoni, hulmani i tzv. nosaté opice. Raritou jsou pak tzv. trpasličí sloni. Levné letenky do Kota Kinabalu představují cestu za exotikou tropických deštných pralesů nabízející neuvěřitelný svět rozmanité fauny a flóry, lovci lebek i neuvěřitelnou opojnou atmosférou.

Kota Kinabalu – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Malajsie poletíte do oblasti jihovýchodní Asie, kde má své místo ostrov Borneo a městečko Kota Kinabalu. Kota Kinabalu se nachází na severu ostrova v části zvané Sabah. Na první pohled toto město nenabízí nic moc zajímavého. Při procházce městem však teprve začnete objevovat docela zajímavá místa. Mezi taková patří určitě mešita, největší stavba ve městě. Tento islámský svatostánek pojme neuvěřitelných 12 tisíc věřících. Společenským místem bývají noční rybí trhy, kde prodávající nabízejí skutečně čerstvé mořské ryby. Nábřeží pak lemují bary, které jsou efektně osvětlené. Trhy jsou ideálním místem k nákupu suvenýrů. Za návštěvu stojí také několik muzeí, např. Muzeum islámské civilizace či Muzeum Sabahu, kde jsou k vidění rozsáhlé sbírky historických i etnických předmětů, dále pak je zde expozice místní fauny a flóry. V přilehlé, skanzenu pak stojí domy z bambusu i ukázky domorodých obydlí, např. domy na kůlech atd.

Levné letenky do Kota Kinabalu

S objednávkou levné letenky do Kota Kinabalu vás čekají nezapomenutelné zážitky. Na závěr nutno dodat, že k cestě na Borneo není zapotřebí žádné zvláštní očkování, nicméně je třeba mít na paměti, že Borneo je exotická země, která skýtá řadu zdravotních rizik, především se doporučuje užívání antimalarik. Je třeba věnovat zvýšenou pozornost k ochraně proti komárům, neboť přenášejí nebezpečnou horečku dengue.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Kota Kinabalu:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MY RINGGIT

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Malajsie
Na Zátorce 675/30, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
234706611

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Malajsii
42/B The Intermark Vista Tower, 182 Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
recepce - 00603/21662900


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy