Levné letenky Kota Kinabalu

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky na BORNEO

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Kota Kinabalu:


Levné lety Kota Kinabalu

Levné lety Kota Kinabalu představují cestu do destinace, která je určena jen pro opravdové a zkušené cestovatele a „fajnšmekry“. Kota Kinabalu je však pro mnohé destinace, kterou nedovedou nikam zařadit. Proto je třeba hned na začátku tuto destinaci čtenářům přiblížit. Kota Kinabalu je městečko na severu ostrova Borneo nacházející se v jihovýchodní Asii. Každý bude jistě souhlasit s tezí, že Borneo je „zázrak přírody“, neboť představuje jeden z nejúžasnějších ekosystémů na světě. O území ostrova se dělí hned tři státy – Malajsie, Indonésie a Brunej. Se svou rozlohou 743 kilometrů čtverečních je Borneo třetí největší ostrov na světě. Samotné slovo Borneo je zkomolenina či odvozenina portugalského slova Brunej. Indonésané pak celého ostrovu říkají Kalimantan. Využijte akční letenky Kota Kinabalu a vydejte se za nezapomenutelnými zážitky.

Akční letenky do Kota Kinabalu

S koupí akční letenky do Kota Kinabalu se ocitnete v samotném epicentru tropických deštných pralesů, které jsou v podstatě rozděleny do Národních parků. Kota Kinabalu je pak výchozím bodem do Národního parku Kinabalu, což je vlastně obří botanická zahrada. Vedle asi 1200 druhů orchidejí, množství druhů rododendronů, dubů, keřů, kapradin, masožravých rostlin a sytě zelených borovic zde roste jeden z největších světových unikátů – rostlina s největším květem na světě s názvem rafflesie. Považte, že květ rafflesie váží 10 kg! Ten, koho potká to nebývalé štěstí a tento květ uvidí na vlastní oči jistě zalituje, že si jej nemůže odnést domů. Místní faunu zastupují nejrůznější druhy opic – orangutani, gekoni, hulmani i tzv. nosaté opice. Raritou jsou pak tzv. trpasličí sloni. Levné letenky do Kota Kinabalu představují cestu za exotikou tropických deštných pralesů nabízející neuvěřitelný svět rozmanité fauny a flóry, lovci lebek i neuvěřitelnou opojnou atmosférou.

Kota Kinabalu – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Malajsie poletíte do oblasti jihovýchodní Asie, kde má své místo ostrov Borneo a městečko Kota Kinabalu. Kota Kinabalu se nachází na severu ostrova v části zvané Sabah. Na první pohled toto město nenabízí nic moc zajímavého. Při procházce městem však teprve začnete objevovat docela zajímavá místa. Mezi taková patří určitě mešita, největší stavba ve městě. Tento islámský svatostánek pojme neuvěřitelných 12 tisíc věřících. Společenským místem bývají noční rybí trhy, kde prodávající nabízejí skutečně čerstvé mořské ryby. Nábřeží pak lemují bary, které jsou efektně osvětlené. Trhy jsou ideálním místem k nákupu suvenýrů. Za návštěvu stojí také několik muzeí, např. Muzeum islámské civilizace či Muzeum Sabahu, kde jsou k vidění rozsáhlé sbírky historických i etnických předmětů, dále pak je zde expozice místní fauny a flóry. V přilehlé, skanzenu pak stojí domy z bambusu i ukázky domorodých obydlí, např. domy na kůlech atd.

Levné letenky do Kota Kinabalu

S objednávkou levné letenky do Kota Kinabalu vás čekají nezapomenutelné zážitky. Na závěr nutno dodat, že k cestě na Borneo není zapotřebí žádné zvláštní očkování, nicméně je třeba mít na paměti, že Borneo je exotická země, která skýtá řadu zdravotních rizik, především se doporučuje užívání antimalarik. Je třeba věnovat zvýšenou pozornost k ochraně proti komárům, neboť přenášejí nebezpečnou horečku dengue.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Kota Kinabalu:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MY RINGGIT

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Malajsie
Na Zátorce 675/30, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
234706611

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Malajsii
42/B The Intermark Vista Tower, 182 Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
recepce - 00603/21662900


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy