Levné letenky Krabi

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky Praha - Krabi

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Krabi:


Levné letenky Krabi

Levné letenky Krabi vás zavedou na jih Thajska, kde se nachází provincie Krabi. Toto místo je důkazem, že Thajsko, přestože je již možná trochu „okoukanou“ destinací má stále co nabízet. Důkazem je také Krabi. Nádherný kus země, který nabízí zase něco nového. Ačkoliv muselo Krabi na sklonku roku 2004 čelit následkům ničivého tsunami je znovuobnovené a snad ještě krásnější. Celé Krabi tvoří skupina přibližně 150 ostrovů a ostrůvků. Podél dlouhých kouzelných pláží se přelévají vlny Andamanského moře. Centrem všeho je stejnojmenné hlavní město. Využijte levné letenky Krabi k cestě za velkolepými zážitky v tropické přírodě.

Online rezervace letenky Krabi

Využijte možnost online rezervace letenky Krabi a vydejte za nevšedními zážitky do thajské provincie Krabi. Toto nádherné a velmi rozmanité místo totiž nenazí jen ty pověstné bělostné pláže a tyrkysové moře. Návštěvníky těchto končin totiž uchvátí také neméně přitažlivé vnitrozemí, které tvoří vápencové skály nebo tropické deštné pralesy. Panenská příroda – to je to pravé lákadlo Krabi. Na Krabi totiž turisté nejezdí za rušným nočním životem, tancem, alkoholem nebo nákupy. Největším lákadlem je totiž skutečně panenská příroda. Kupujte levné letenky Krabi a poznejte kus nádherné země.

Letenky Krabi rychle a jednoduše

Letenky na Krabi můžete získat rychle a jednoduše. Strávíte tak dovolenou snů v tropickém ráji nebo si užijete dobrodružnou cestu za krásami tamní přírody. Podél bělostných pláží se táhnou hotelové resorty nabízející širokou škálu služeb. Na své si zde přijdou mimo jiné milovníci vodních sportů a aktivit. Místní azurové hlubiny nabízejí skvělé podmínky pro potápěče. Ti mohou pozorovat pestrobarevný podmořský svět mořských živočichů a rostlin. Turisté pak také ocení výlety na sousední ostrovy. Letenky Krabi vás zavedou za skvělými zážitky v exotice.

Akční letenky Krabi

Využijte akční letenky Krabi k cestě do atraktivní oblasti jihovýchodní Asie, kde leží ostrov Krabi. Kromě potápěčů vyhledávají krabi také horolezci a milovníci treků. Právě na Krabi totiž najdou to, co hledají. Asi nejznámější pláží na Krabi je Railey Beach. K dalším známým a hojně navštěvovaným místům patří také Klong Muang Beach, Ao Nang či Phra Nang. Návštěva thajského Krabi však není jen o tom, že zůstanete na jednom místě. Samozřejmostí jsou výlety a cestování mezi jednotlivými blízkými ostrovy a ostrůvky. To vyhledávají zejména takzvaní „batůžkáři“, kteří jsou ubytováni v soukromí a poznávají Thajsko na vlastní pěst. Akční letenky Krabi vás zavedou na malebné souostroví Krabi, který dokonale splní všechny představy o tropickém ráji na zemi.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Krabi:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:THAILAND BAHT
Průměrná teplota:30°C

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Thajského království
Romaina Rollanda 3, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220 571 435, 220 570 055

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Thajsku
44 Chalerm Prakiat R. 9 Road, 83000 Phuket

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+66-(0)76-249400 linka 1501


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy