Levné letenky Kuala Lumpur

Rezervace letenky

 • Letenky do MALAJSIE za akční cenu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Kuala Lumpur:


Rezervace letenek Kuala Lumpur

Při své cestě za exotikou a cizokrajnými městy si jistě nenechejte ujít město Kuala Lumpur. Díky rezervaci levné letenky Kuala Lumpur přiletíte do exotického města, kde se mísí moderní kosmopolitní svět a staré tradice. Kuala Lumpur je hlavní město Malajsie. Jeho rozloha činí přibližně 244 km2. Kuala Lumpur v překladu znamená „blátivé město“. Počet obyvatel se odhaduje zhruba na necelé dva miliony. Počítáme-li i aglomeraci, musíme počítat s několika miliony obyvatel více.

Kuala Lumpur - letenky online

Využijte online akční letenky Kuala Lumpur a přiletíte na mezinárodní letiště Kuala Lumpur International Airport. Kuala Lumpur je městem plným nádherných hotelů, nákupních a obchodních center, mrakodrapů, a památek. Také pulzující noční život ve městě je zábavou, na kterou budete mít vždy příjemné vzpomínky. Kuala Lumpur je typickou ukázkou moderního města s tradičními prvky a symboly.

Objednávejte online levné letenky do Kuala Lumpur a poznejte kulturní památky města. Jako první jmenujme Náměstí nezávislosti. Toto náměstí je prvkem minulosti. Má svoji historii a úctu. Náměstí představuje volné prostranství, na jejímž konci se vypíná sloup měřící téměř sto metrů. Na samém vrcholu sloupu je upevněna vlajka Malajské federace. Pomocí rezervace akční letenky do Kuala Lumpur vás jistě ohromí také budova stojící naproti náměstí. Tato stavba sultána Abdula Samadana slouží jako budova Nejvyššího soudu. Je postavena ve viktoriánském stylu. Náměstí je lemováno krásnými fontánami. V blízkosti náměstí se nachází známý Royal Selangor Club, který byl založen místními VIP osobnostmi.

Dalším kulturním zastavením ve městě je u Tugu Negara, čemuž se říká Národní monument. Objednávejte online levné letenky Kuala Lumpur a obdivujte tento památník vzdávající úctu vojákům padlým ve druhé světové válce. Nachází se přímo v centru města. Je celý z bronzu a byl vztyčen roku 1966. Je patnáct metrů vysoký. Nedaleko se nachází park Asean, který je dobrým místem k odpočinku. Hned vedle parku se nachází také Lake Gardens.

Akční letenky Kuala Lumpur

Akční letenky Kuala Lumpur vás zavedou před ohromující mrakodrap s názvem Petronas Twin Towers. Tento mrakodrap je architektonický skvost a jeho velikost vám vskutku vezme dech. Je to nejimpozantnější stavba ve městě. Donedávna byl tento mrakodrap nejvyšší stavbou na světě. Přestože už není, stále má majestátní vzhled a originalitu. Nádherný pohled na tuto stavbu je v noci, kdy bývá nádherně nasvícen. Všechny tyto památky můžete navštívit pomocí levné letenky do Kuala Lumpur.

Akční lety Kuala Lumpur

Ve městě najdete také čtvrtou nejvyšší televizní věž světa s názvem Menara Tower. Tato věž dosahuje výšky 421 metrů, a jelikož stojí na kopci, opticky vypadá ještě vyšší. Ve výšce 276 metrů je vybudována vyhlídková věž, odkud je skutečně fascinující pohled na město a jeho okolí. To vše a ještě více můžete poznat v největším městě Malajsie. Akční lety do Kuala Lumpur jsou zárukou krásných zážitků z této metropole.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Kuala Lumpur:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MY RINGGIT
Země: Malajsie
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Malajsie
Na Zátorce 675/30, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
234706611

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Malajsii
42/B The Intermark Vista Tower, 182 Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
recepce - 00603/21662900


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy