Levné letenky Lagos

Rezervace letenky

 • Lagos - Nigérie od 11.879 Kč / 424 Euro

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Lagos:

 • 12.05.2015 | Lagos - Nigérie od 11.879 Kč / 424 Euro - 11 879 Kč

  Lagos, bývalá metropole a největší město západoafrické Nigérie je vstupní branou k poznávání této málo známé africké země. Naše nabídka je určena především cestovatelům se zájmem o poznávání africké kultury, obyvatel a jejich mentality, památek i historie.

 • 13.04.2015 | Lagos - Nigérie od 5.352 Kč / 191 Euro - 5 352 Kč

  Lagos je největší město západoafrického státu Nigérie. Prostřednictvím naší nabídky poletíte za poznáváním, dobrodružstvím i zážitky do typické africké země se vším co k ní patří - africká divočina, domorodci a jejich tradice, rituály i zvyky...

 • 04.07.2013 | Lagos - Nigérie od 13.937 Kč - 13 937 Kč

  Levné letenky Lagos - Nigérie vás zavedou do Nigérie, jedné ze zemí "třetího světa", kde se nachází město Lagos, druhé největší město celé Afriky. Právě nyní jsou připraveny k rezervaci levné letenky Lagos - Nigérie. Neváhejte a kupujte levné letenky Lagos - Nigérie.


Levné letenky Lagos

Levné letenky Lagos vás zavedou do západoafrického státu Nigérie, který je nejlidnatějším státem Afriky. Lagos leží na jihu Nigérie a je největším nigerijským městem. Lagos je také velmi důležitým přístavem země. Přestože město Lagos v roce 1991 ztratilo post nigerijské metropole, nadále zůstalo hlavním centrem státu. Lagos je také druhým největším městem celé Afriky. Lagos ve funkci hlavního města nahradilo město Abuja. Akční letenky Lagos jsou možností, jak letět do města Lagos, kde vás čeká mnoho zajímavého. Rozloha města Lagos je 1.002 km2. Lagos není turisticky vyhledávané město, avšak jeho návštěva je určena právě turistům, jež touží poznávat dosud neobjevená místa naší planety.

Levné lety Lagos

Levné lety do Lagosu jsou k dispozici všem turistům, kteří hledají dobrodružství a nevšední zážitky. V historii města hraje velmi důležitou roli skutečnost, že bylo pod britskou správou. Město Lagos bylo založeno v průběhu 17. století Portugalci. Ti dali městu také jméno. Lagos se dá přeložit jako „jezera“, tudíž Lagos můžeme označit jako „město na jezerech“. Lagos vznikl z původní malé osady. Postupem času se z Lagosu stalo centrum obchodu s otroky. V roce 1991 bylo město Lagos zbaveno statusu hlavního města a hlava státu se přestěhovala do města Abuja. Koupí akční letenky do Lagosu přiletíte na mezinárodní letiště, které je přímo v Lagosu.

Lagos - letenky online

V Lagosu žije podle posledních údajů z roku 2009 více než patnáct milionů obyvatel. Jelikož v celé Nigérii je velmi vysoká porodnost, určit počet obyvatel v současné době je velmi obtížné.  Na každou matku zde podle průměru připadne skoro šest dětí. Levné letenky Lagos jsou prostředkem k poznávání mentality a života místních obyvatel. V zemi žije více než 250 etnik. Obyvatel různých kmenů vyznávají islám, křesťanství a animismus. Mezi hlavní etnické skupiny patří kmeny – Hausové, Igbové, Jorubové, a Fulani. Příslušníci těchto kmenů hovoří více než 250 jazyky a dialekty, což odpovídá počtu kmenů v zemi. Zajímavé tradice a životní filozofie jsou jedním z důvodů proč si objednat online akční letenky Lagos.

Rezervace letenek Lagos

Prostřednictvím rezervace levné letenky do Lagosu stanete ve městě Lagos, jehož doménou jsou všudypřítomné trhy s nejrůznějším zbožím. Po obchůzce trhů můžete ještě navštívit obchodní a nákupní centrum Falomo. Lagos je také kolébkou místní tradiční hudby, např. stylu juju, fuji nebo afrobeat. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu paláce Oba. Je to jedno z míst, které si zaslouží zájem turistů. Akční letenky do Lagosu jsou určeny také příznivcům sportu. Místním sportovním fenoménem je jednoznačně fotbal. Národní fotbalové družstvo se jmenuje „Výborní orli“. V Lagosu je také filmové centrum Nollywood. Stinnou stránkou Lagosu je všudypřítomná chudoba. Přestože je Nigérie jednou z nejbohatších zemí pro své zásoby ropy, životní situace místních obyvatel není příliš dobrá.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Lagos:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:NIGERIAN NAIRA
Země: Nigérie
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Nigerijské federativní republiky
ul. Starościńska 1B m. 17, 28, 29, 02-516 Warsaw

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004822-542 41 17, 542 41 18

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Nigérii
Gnassingbe Eyadema Street No. 5, Asokoro, Abuja P.O.Box 4628

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00234/7037571096


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy