Levné letenky Langkawi

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky do Malajsie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Langkawi:

 • 18.11.2019 | AKCE! Letenky do Malajsie - 9 772 Kč/382 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) ↔ Langkawi (LGK) a zpět rezervujte online do 9. prosince 2019 nebo do vyprodání. Cestovní období: od ledna do března 2020 Letecká společnost: China Southern Airlines

 • 11.09.2019 | Levné letenky Langkawi - Malajsie - 9 861 Kč/381 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Langkawi (LGK) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do března 2020. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 14.08.2019 | Levné letenky Praha - Langkawi - 14 186 Kč/549 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Langkawi (LGK) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2019 do dubna 2020. Lety provozuje letecká společnost Qatar Airways.

 • 28.05.2019 | Levné letenky Praha - Langkawi - 14 193 Kč/549 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Langkawi (LGK) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června 2019 do března 2020 kromě letních prázdnin. Lety provozuje letecká společnosti Qatar Airways.

 • 12.03.2019 | Levné letenky Langkawi - Malajsie - 9 021 Kč/351 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Langkawi (LGK) a zpět rezervujte online do 27. března 2019 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od srpna do září 2019. Lety provozuje letecká společnost China Southern Airlines.

 • 18.07.2016 | TIP! Letenky Langkawi - Malajsie - 11 446 Kč/409 EUR

  V nabídce společnosti Qatar Airways najdete akutálně výhodné lety do Malajsie. Levné letenky Budapešť (BUD) - Langkawi (LGK) a zpět lze rezervovat do 19. července 2016. Cestovat lze v období října a listopadu 2016. Další varianty: Budapešť - Penang - 11.446 Kč. Mezipřistání v Doha a Kuala Lumpur. Maximální délka pobytu je 2 měsíce.

 • 20.05.2016 | Levné letenky Langkawi - 12 615 Kč/450 EUR

  Využijte kombinaci zvýhodněných letenek společnosti Qatar Airways a Malaysia Airlines do exotické Malajsie. Levné letenky Berlín (BER) - Langkawi (LGK) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Letenky lze využít v období října a listopadu 2016. Mezipřistání v Doha a Kuala Lumpur.

 • 25.04.2016 | Levné letenky Malajsie - Langkawi - 11 335 Kč/405 EUR

  Využijte akční letenky aerolinek Qatar Airways do exotických míst Malajsie. Levné letenky Milán (MIL) - Langkawi (LGK) a zpět lze rezervovat do vyprodání. Cestovat lze v průběhu května a června 2016. Mezipřistání v Doha a Kuala Lumpur.

 • 13.01.2016 | Letenky Langkawi - Malajsie od 11.381 Kč / 406 Euro - 11 381 Kč

  Malajsie je rychle se rozrůstající exotická země, která patří k vyhlášeným turistickým cílům. Jedním ze znovuobjevených tropických rájů je Langkawi, nádherné místo s panenskou přírodou, bílými plážemi i azurovými lagunami, kde vyrůstají nové hotelové restorty. S naší nabídkou lze poznat nejen pobřeží, ale také neméně půvabné vnitrozemí.

 • 06.01.2016 | Tip! Letenky do Langkawi od 11.921 Kč / 425 Euro - 11 921 Kč

  Jihovýchodní Asie je tropická oblast, která díky své překrásné exotické přírodě a atmosféře láká stále více turistů. Turistických letovisek a resortů je zde celá řada, tudíž si vybere každý. Naše nabídka zve na Langkawi, poměrně nedávno objevené místo, které si dosud udržuje vzhled nedotčený masovým turismem. Největším lákadlem jsou místní pláže i křišťálové moře skýtající netušené zážitky...


Levné letenky Langkawi

Levné letenky Langkawi představují cestu do Malajsie nacházející se v atraktivní oblasti jihovýchodní Asie, která je synonymem pro tropický ráj, jenž vyhledává stále více milovníků slunce i exotické přírody. Langkawi je však stále v povědomí turistů méně známým pojmem, ačkoliv si získává stále více příznivců. Langkawi lze popsat jako nenápadné a ztrácející se souostroví ležící v Andamanském moři nedaleko Malajsie. I přesto, že na mapě tyto ostrovy téměř nejsou vidět, hlavní turistická sezóna zde probíhá stejně jako u velkých letovisek. Výhodou cestování na Langkawi je nesporně výhodnější cena oproti dražšímu Thajsku. Nenechte si ujít akční letenky Malajsie a vychutnejte si tento kouzelný kousek světa.

Akční lety na Langkawi

Využijte akční lety na Langkawi k cestě do lůna exotických ostrovů, které si zachovávají stále svou panensky krásnou a civilizací nepoznamenanou přírodu. To vše proto, že tyto ostrovy ještě nejsou poznamenány masovým turismem. Dominantou ostrovů jsou zářící písečné pláže nořící se do tyrkysových vod moře, zelené palmy, modré laguny, lesy, bohatá květena i rozmanitá fauna. Místní pláže nabízejí ideální podmínky nejen pro relaxaci a odpočinek, nýbrž také pro provozování vodních sportů a jiných radovánek. Zejména je populární potápění a šnorchlování, neboť místní podmořský svět představuje úchvatnou podívanou. S koupí levné letenky do Malajsie poznáte opojnou atmosféru tropů včetně tropického podnebí.

Langkawi – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Langkawi přiletíte na mezinárodní letiště do malajsijské metropole Kuala Lumpur, kde se většinou přestupuje na další letadlo či loď vedoucí na Langkawi. Na Langkawi je perfektně vyvinutá infrastruktura. Provoz zde není příliš velký, ostrov projedete pohodlně autem za půl dne. Silnice jsou zde v perfektním stavu, jezdí se zde vlevo. Langkawi je ideální volba pro ty, kteří hledají spíše klidnější místo. I přesto zde najdete veškerou vybavenost. Za nákupy je dobré vydat se na ostrov Kuah, ovšem tzv. „freeshopy“ najdete prakticky všude. Zábavu a noční život poskytuje v bohaté míře letovisko Panthai Tengah. Rezervujte si akční letenky Malajsie k cestě do skutečného ráje na zemi.

Langkawi – letenky levně

Prostřednictvím levné letenky na Langkawi přiletíte levně do jednoho z mnoha letovisek na souostroví Langkawi. Velmi oblíbená je oblast Pantai Kok, kde se také nachází velmi oblíbená turistická atrakce - závěsný most, který se táhne vysoko nad deštným pralesem k hoře Gunung Mat Cincang. Most je dlouhý 125 metrů a visí zavěšený ve výšce 82 metrů, tudíž nic pro citlivé povahy, které nesnášejí výšky. Pro návštěvníky milující adrenalin je však jízda lanovkou skutečným zážitkem. Akční letenky do Malajsie představuje cestu za zážitky, poznáním, odpočinkem i zábavou.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Langkawi:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MY RINGGIT

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Malajsie
Na Zátorce 675/30, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
234706611

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Malajsii
42/B The Intermark Vista Tower, 182 Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
recepce - 00603/21662900


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy