Levné letenky Lanzarote

Rezervace letenky

 • Dubnové letenky na Lanzarote

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Lanzarote:


Lanzarote – letenky online

S online rezervací levné letenky Lanzarote navštívíte Kanárské ostrovy, jedno z turisticky nejvyhledávanějších souostroví na světě. Kanárské ostrovy se nacházejí v Atlantiku přibližně sto kilometrů od západního pobřeží Afriky. Mezi nejznámější a největší ostrovy patří Gran Canaria, Tenerife či Lanzarote. Akční letenky Lanzarote vás zavedou na ostrov Lanzarote, čtvrtý největší ostrov tohoto souostroví. Lnazarote je specifickým ostrovem v mnoha směrech. Od ostatních se odlišuje především svou přírodou. Lanzarote, stejně jako i ostatní ostrovy vznikly vulkanickou činností před miliony let. Právě díky intenzivní sopečné činnosti si Lanzarote vysloužil přízvisko – „sopečný ostrov“. Jeho rozloha činí 846 km2, je 58 kilometrů dlouhý a přibližně 6 až 21 kilometrů široký. Díky své kráse je ostrov zapsán na seznam UNESCO.

Levné lety na Lanzarote

Využijte levné lety na Lanzarote k cestě na jeden z Kanárských ostrovů, který je stejně jako celé souostroví autonomním územím Španělského království. Kanárské ostrovy patří k přitažlivým turistickým cílům, tím nejvytíženějším je Gran Canaria. Lanzarote je pak masovým turismem zatížen spíše v menší míře, proto jsou akční letenky na Lanzarote vhodné pro ty, kteří hledají spíše klidnější místo, nicméně pro cestovatele zajímající se o ostrov jako takový je Lanzarote stejně přitažlivý jako ostatní ostrovy. Hlavní dominantou ostrova je bezesporu příroda. Právě zde totiž lze vidět nejen klasické písečné pláže, ale také černé, které jsou pozůstatkem aktivních vulkánů. Lávové vyvřeliny zde vytvořily útesy a skalnaté útvary neobvyklých tvarů, k vidění jsou zde také horská pásma, poušť, deštný prales i rozmanitá flóra.

Levné letenky Lanzarote

S koupí levné letenky Lanzarote přiletíte na letiště Aeropuerto de Lanzarote nacházející se nedaleko hlavního města Arrecife. V hlavním městě stojí za vidění hrad San José, kde současně funguje také muzeum současného umění či hrad San Gabriel. Hlavní město plní také funkci významného námořního přístavu. K nejznámějším plážím patří mimo jiné Playa Papagayo, Playa Las Cucharas či Playa Famara. Pláže zabírají neuvěřitelných 269 kilometrů pobřeží. Kromě pláží a oceánu lákají také treky a výlety do vnitrozemí. Jedním z takových zážitků je návštěva Národního parku Timanfaya rozkládající se na ploše o celkové rozloze 200 km2. Parky a přírodní rezervace jsou domovem pro mnoho endemických druhů rostlin, hmyzu, ptáků atd. Na výpravy se doporučuje vydat se pod dozorem zkušených průvodců. Nenechte si ujít akční letenky Lanzarote a objevte řadu zajímavostí ostrova.

Akční letenky na Lanzarote

Akční letenky na Lanzarote slibují skvělé a příjemně strávený čas poznávání i odpočinku. Klima je zde subtropické, průměrné teploty se během roku až tak neliší. Sever ostrova je větrnější a vlhčí, naopak jih je sušší a je zde tepleji. Nejchladnějším měsícem je leden, nejteplejším srpen. S koupí akční letenky na Lanzarote poznáte jeden z turistických skvostů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Lanzarote:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy