Levné letenky Lanzarote

Rezervace letenky

 • Akční letenky Berlín - Lanzarote

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Lanzarote:

 • 07.05.2019 | Akční letenky Berlín - Lanzarote - 1 792 Kč/70 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Lanzarote (ACE) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Tarif zahrnuje volné termíny 15./22. května až 29. května 2019. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 10.08.2017 | Akční letenky na Lanzarote - 2 170 Kč/78 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Lanzarote (ACE) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici je již pouze jeden termín 30. srpna - 10. září 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 12.10.2016 | Levné letenky Lanzarote - 2 058 Kč/74 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Lanzarote (ACE) a zpět lze rezervovat online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období prosince 2016. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 11.07.2016 | TIP! Letenky na Lanzarote - 4 820 Kč/172 EUR

  Využijte cenově dostupné letenky německého dopravce Condor a vydejte se na Lanzarote. Levné letenky Lipsko (LEJ) - Lanzarote (ACE) a zpět je možné rezervovat do vyprodání nebo aktualizace. K dispozici jsou poslední termíny na červenec 2016. Přímé lety.

 • 28.01.2016 | TIP! Letenky Praha - Lanzarote - 5 969 Kč/213 EUR

  Využijte skvělou nabídku aerolinií Smart Wings na zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Lanzarote (ACE)! Jelikož není jasné, zda se nejedná o chybně naceněný tarif, s rezervací neváhejte. Prodej letenek do aktualizace. Nejlevnější termíny jsou k dispozici s odletem do 3. března 2016.

 • 19.11.2014 | Lanzarote - Kanárské ostrovy od 2.180 Kč / 78 Euro - 2 180 Kč

  Ostrov Lanzarote patřící do souostroví Kanárských ostrovů můžete označit jako jeden z divů přírody. Vznikl vulkanickým působením, tudíž nikoho nepřekvapí, že ze najde množství přírodních úkazů či útvarů. Příroda na tomto ostrově je kromě pláží největším lákadlem turistů. Prostřednictvím naší nabídky poletíte do lůna nevšedního kraje.


Lanzarote – letenky online

S online rezervací levné letenky Lanzarote navštívíte Kanárské ostrovy, jedno z turisticky nejvyhledávanějších souostroví na světě. Kanárské ostrovy se nacházejí v Atlantiku přibližně sto kilometrů od západního pobřeží Afriky. Mezi nejznámější a největší ostrovy patří Gran Canaria, Tenerife či Lanzarote. Akční letenky Lanzarote vás zavedou na ostrov Lanzarote, čtvrtý největší ostrov tohoto souostroví. Lnazarote je specifickým ostrovem v mnoha směrech. Od ostatních se odlišuje především svou přírodou. Lanzarote, stejně jako i ostatní ostrovy vznikly vulkanickou činností před miliony let. Právě díky intenzivní sopečné činnosti si Lanzarote vysloužil přízvisko – „sopečný ostrov“. Jeho rozloha činí 846 km2, je 58 kilometrů dlouhý a přibližně 6 až 21 kilometrů široký. Díky své kráse je ostrov zapsán na seznam UNESCO.

Levné lety na Lanzarote

Využijte levné lety na Lanzarote k cestě na jeden z Kanárských ostrovů, který je stejně jako celé souostroví autonomním územím Španělského království. Kanárské ostrovy patří k přitažlivým turistickým cílům, tím nejvytíženějším je Gran Canaria. Lanzarote je pak masovým turismem zatížen spíše v menší míře, proto jsou akční letenky na Lanzarote vhodné pro ty, kteří hledají spíše klidnější místo, nicméně pro cestovatele zajímající se o ostrov jako takový je Lanzarote stejně přitažlivý jako ostatní ostrovy. Hlavní dominantou ostrova je bezesporu příroda. Právě zde totiž lze vidět nejen klasické písečné pláže, ale také černé, které jsou pozůstatkem aktivních vulkánů. Lávové vyvřeliny zde vytvořily útesy a skalnaté útvary neobvyklých tvarů, k vidění jsou zde také horská pásma, poušť, deštný prales i rozmanitá flóra.

Levné letenky Lanzarote

S koupí levné letenky Lanzarote přiletíte na letiště Aeropuerto de Lanzarote nacházející se nedaleko hlavního města Arrecife. V hlavním městě stojí za vidění hrad San José, kde současně funguje také muzeum současného umění či hrad San Gabriel. Hlavní město plní také funkci významného námořního přístavu. K nejznámějším plážím patří mimo jiné Playa Papagayo, Playa Las Cucharas či Playa Famara. Pláže zabírají neuvěřitelných 269 kilometrů pobřeží. Kromě pláží a oceánu lákají také treky a výlety do vnitrozemí. Jedním z takových zážitků je návštěva Národního parku Timanfaya rozkládající se na ploše o celkové rozloze 200 km2. Parky a přírodní rezervace jsou domovem pro mnoho endemických druhů rostlin, hmyzu, ptáků atd. Na výpravy se doporučuje vydat se pod dozorem zkušených průvodců. Nenechte si ujít akční letenky Lanzarote a objevte řadu zajímavostí ostrova.

Akční letenky na Lanzarote

Akční letenky na Lanzarote slibují skvělé a příjemně strávený čas poznávání i odpočinku. Klima je zde subtropické, průměrné teploty se během roku až tak neliší. Sever ostrova je větrnější a vlhčí, naopak jih je sušší a je zde tepleji. Nejchladnějším měsícem je leden, nejteplejším srpen. S koupí akční letenky na Lanzarote poznáte jeden z turistických skvostů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Lanzarote:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy