Levné letenky Larnaca

Rezervace letenky

 • Prázdninové letenky na KYPR

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Larnaca:


Levné letenky Larnaca

Levné letenky Larnaca (Larnaka) jsou skvělou příležitostí, jak letět na řecký ostrov Kypr, na jehož východní části se nachází město Larnaca (Larnaka). Larnaca (Larnaka) je jedno z nejvyhledávanějších turistických letovisek, kam každým rokem létají tisíce turistům za sluníčkem, pláží, mořem a řeckými památkami. Larnaca (Larnaka) plní funkci velmi důležitého přístavu a také je zde mezinárodní letiště. Larnaca (Larnaka) je přístavní město, na jehož obchůzku vám stačí jeden den. Atraktivita Larnaky spočívá v krásných plážích, kde tráví většinu času mnoho turistů přiletěvší sem za relaxací a odpočinkem. Akční letenky Larnaca (Larnaka) vás zavedou na ostrov Kypr, kde se nachází turistické město Larnaca (Larnaka).

Larnaca - letenky online

Pokud se rozhodnete využít online levné letenky do Larnaky, čeká vás mnoho nevšedních zážitků. Stačí si jen vybrat. Larnaca (Larnaka) oplývá množstvím kulturních památek, které často navštěvují právě turisté. Všichni návštěvníci Larnaky by neměli vynechat ty největší dominanty města, např. kostel Agios Lazaros, který ukrývá slavný Lazarův sarkofág, kde jsou uloženy ostatky biblického Lazara, brata Panny Marie. Kostel spatřil světlo světa v desátém století. Lazar je zároveň patronem Larnaky. Objednejte si akční letenky do Larnaky a poznejte největší pamětihodnosti města.

Mezi další atraktivity města Larnaca (Larnaka) patří Slané jezero, jehož ozdobou jsou plameňáci. Využijte online levné letenky Larnaca (Larnaka) k cestě do řeckého města Larnaca (Larnaka), které si svou atraktivitou získává stále více příznivců mezi turisty. Téměř každý návštěvník Larnaky nevynechá procházku po krásné a mezi turisty populární pobřežní promenádě s názvem Finikoudes (palmová promenáda). Tato promenáda představuje jakési turistické centrum, kde jsou rozprostřeny kavárničky, restaurace, bary a malebné obchůdky se suvenýry i dalším zajímavým zbožím. Atraktivitu promenády dotváří krásně zelené palmy rozeseté podél celého pobřeží.

Rezervace letenek Larnaca

Díky rezervaci akční letenky Larnaca (Larnaka) přiletíte na jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, kde je také velmi oblíbené turistické letovisko Larnaca (Larnaka). Každý turista, který si koupí levné letenky do Larnaky, se rozhodně nebude nudit. Pokud vás přestane bavit ležet jen tak na pláži, nebo se oddávat vodním sportům, pak se vydejte do centra Larnaky, kde vás čeká mnoho zajímavého. V ulicích Larnaky uvidíte krásné keře rozkvetlých oleandrů a vonící datlové palmy. Starobylou atmosféru vyzařuje turecká přístavní pevnost, která byla vystavěna už v roce 1605. Pevnost je památkou na přítomnost Turků a zároveň je jakýmsi důkazem pravdivosti řecké historie.

Akční letenky Larnaca

Prostřednictvím akční letenky do Larnaky poznejte město Larnaca (Larnaka), perlu řeckého ostrova Kypr. Umělecky založení turisté jistě nevynechají také několik místních muzeí, která jsou přehlídkou historie, naopak místní galerie reprezentuje moderní umění. Z ostatních zajímavostí Larnaky je třeba zmínit mešitu Hala Sultan Tekke nebo klášter Stavrovouni. Turistická sezóna probíhá v letních měsících, kdy je zde velmi horko a slunečno.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Larnaca:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Kypr
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Kyperské republiky
Pod Hradbami 9, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 316 833, 224 319 961

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky na Kypru
48, Arsinois Str., Acropolis, 2001, Nicosia

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00357/22421118, 314058


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy