Levné letenky Las Vegas

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky Praha - Las Vegas

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Las Vegas:


Levné lety Las Vegas

Levné lety Las Vegas vás zavedou do Spojených států amerických, přesněji do státu Nevada, kde leží město Las Vegas. Poznávání Las Vegas začíná v okamžiku, kdy projedete okolo vítací tabule „Welcome to Fabulous Las Vegas“ oznamující hranici města. Las Vegas je známé jako „město hříchů a splněných snů“, kde nic není nemožné…S koupí akční letenky Las Vegas se vám otevře svět kasin a heren, kde se roztáčí rulety v lesku světel a neopakovatelné atmosféry. Las Vegas představuje místo, kde si lze splnit své sny o bohatství, ale kde se také můžete stát žebrákem.

Akční letenky do Las Vegas

Využijte akční letenky do Las Vegas k návštěvě amerického Las Vegas ležící asi 60 kilometrů od hranic s Kalifornií. Kromě roztáčejících rulet a ostatních hazardních her město nabízí i další zábavu a vyžití, např. koncerty světoznámých hudebních ikon, jako je Celine Dion či kouzelnická show patří k nezapomenutelným zážitkům. Vystoupat můžete na kopii známé Eiffelovky či stanout pod Sochou Svobody nebo se zkrátka bavit po svém. Las Vegas má několik přízvisek, od „města neomezených možností“ po „zakázané město“. Pokud si koupíte levné letenky do Las Vegas, přesvědčíte se o pravdivosti všech těchto tezí.

Las Vegas – rezervace letenek online

S online rezervací levné letenky Las Vegas přiletíte na západ Spojených států amerických, kde leží stát Nevada jeho metropole Las Vegas. Toto svého času nejrychleji se rozvíjející město Spojených států navštíví každý víkend přibližně 200 tisíc turistů. I přesto, že zlí jazykové údajně tvrdí, že své „zlaté časy“ má Las Vegas již za sebou, stále platí, že je to neobyčejné místo s nebývalým vyžitím. Jednou z turistických atrakcí a skutečných unikátů Las Vegas je věž Stratosphere dosahující výšky 350 metrů. Jde o nejvýše položenou pouťovou atrakci ve Státech. Čistý adrenalin vám nalije do žil také Big Shot (329 metrů) či Sky Jump Las Vegas a mnoho dalších. Rezervujte si online akční letenky Las Vegas, kde vás čekají neopakovatelné zážitky.

Nabídka letenek do Las Vegas

S nabídkou levné letenky do Las Vegas navštívíte americké Las Vegas, které zaujme na první pohled, zejména v noci. Vynechat nelze bulvár The Strip táhnoucí se v délce sedmi kilometrů. Z jedné strany jej lemují ty největší hotely na světě, z druhé pak ta nejznámější a největší kasina, např. Luxor, Mirage, MGM Grand hotel či Caesars Palace, kde stojí i replika světoznámého Kolosea. Na závěr dodejme, že právě v tomto městě lze uzavřít sňatek „za babku“ a během pár minut…Akční letenky do Las Vegas slibují zážitky, které stojí za to…

Další užitečné informace pro cestu do destinace Las Vegas:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 022 352


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy