Levné letenky Liberia

Rezervace letenky

 • Levné letenky do Kostariky

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Liberia:


Liberia - letenky levně

Prostřednictvím levné letenky Liberia levně přiletíte do města Liberia, jedné z nejvýznamnějších oblastí středoamerického státu Kostarika. Liberia je hlavním městem kostarické provincie Guanacaste. Liberia není v povědomí českých turistů tak úplně známá, tudíž se sluší dodat, že město najdete v severní části Kostariky a žije zde asi šedesát tisíc obyvatel. Liberia leží v nadmořské výšce 140 metrů. O Liberii můžeme říci, že se jedná o klidné městečko. Nedá se srovnávat s velkými městy nebo s kostarickou metropolí San José. Vzhledem k poloze Liberie lze říci, že je důležitou dopravní spojkou. Díky rezervaci akční letenky Liberia přiletíte levně na mezinárodní letiště Daniel Oduber Quiros International Airport, které se nachází asi třináct kilometrů od města. Toto letiště je druhé nejvytíženější v Kostarice (hned za San José).

Nabídka letenek Liberia

Pokud se rozhodnete k cestě do Kostariky, pak využijte nabídku levné letenky do Liberie. Liberia je snad jediné město v Kostarice, kterému se dá říkat „koloniální“. Liberia si dokázala zčásti zachovat alespoň trochu z historického odkazu. V souvislosti s městem Liberia se můžete také setkat s přízviskem „bílé město“ podle bílých domů a bílého štěrku, kterým jsou vysypány ulice a silnice. V Liberii uvidíte ranče a farmy, neboť místní obyvatelé se živí hlavně dobytkářským průmyslem. Hlavní doménou Liberie je také rodeo. Liberia je tak mixem koloniálního a kovbojského města. Z historie Liberie je znám fakt, že bylo založeno v roce 1836 pod jménem Ciudad de Guanacaste. V roce 1854 bylo pak město přejmenováno na Liberia. Objednejte si akční letenky do Liberie a poznejte více toto kostarické město, které si oblíbíte.

Levné lety Liberia

Levné lety Liberia představují cestu do překrásné oblasti, kde hraje prim hlavně fascinující příroda. Příroda je hlavním turistickým lákadlem celé středoamerické oblasti. Ani Liberia není výjimkou. Pokud je Liberia turisticky vyhledávaná, tak proto, že slouží jako výchozí bod do fascinující okolní přírody. Jednou z dominant Liberie je Národní park Rincón de la Vieja. Tento park se nachází v blízkosti města a patří k tomu nejzajímavějšímu vůbec. Všem turistům, kteří míří za přírodou a dobrodružstvím jsou určeny akční letenky Liberia, neboť právě zde si přijdou na své. Součástí tohoto parku je totiž vyhaslý vulkán dosahující výšky více než dva tisíce metrů. Cesta k vrcholu této sopky je dlouhá asi deset kilometrů. Při cestě k sopce můžete pozorovat mnoho druhů zvířat a hmyzu. Krásu zdejší přírody dotváří jezírka se sirným bahnem a vodopády.

Akční letenky Liberia

Využijte levné letenky do Liberie k cestě do úchvatné exotické oblasti, kde leží město Liberia. Kromě již zmíněných přírodních scenerií nabízí město také prohlídku několika zajímavostí, např. kostela Iglesia Inmaculada Concepción de María, dále kostela La Agonía nebo muzeum Casa de la Cultura a Museo de Sabaneros. Akční letenky do Liberie je možné využít kdykoliv během roku, neboť je zde příjemně a teplo po celý rok. Teploty se pohybují okolo 30°C. Období sucha začíná začátkem prosince a končí koncem dubna. Období dešťů je od května do listopadu.

 

Další užitečné informace pro cestu do destinace Liberia:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:COSTARICA COLON
Průměrná teplota:32°C

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Kostarické republiky
Dessauer Strasse 28/29, 10963 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-2639 8990

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Mexiku
Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 México

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0052/55/55312544, 55312777


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy