Levné letenky Lima

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky do PERU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Lima:


Levné letenky Lima

Levné letenky Lima vás zavedou do hlavního města Peru, které se nachází v Jižní Americe. Hledáte-li na mapě tuto peruánskou metropoli, pak hledejte v severní části země, na jejím západním pobřeží. Její břehy omývají vody Tichého oceánu. Lima je nejen hlavním, ale zároveň největším městem Peru. Akční letenky Peru vám umožní poznat jihoamerickou metropoli Lima, ve které najdete mnoho zajímavostí. V Limě žije přibližně necelých deset milionů obyvatel. Rozloha města činí 2.673 km2. Lima se dělí na 42 správních jednotek a čtyři čtvrti: Orantia, Magdalena, Mira Flores, San Isidro.

Rezervace letenek Lima

Díky rezervaci levné letenky do Limy přiletíte do města, kterému se říká „město králů a zahrad“. Jeho původní název zní Ciudad de los Reyes. Samotná Lima byla založena 18. ledna 1535 španělem Franciscem Pizzarem a v roce 1826 získala status hlavního města. Jelikož bylo Peru pod nadvládou Španělů, je i vzhled centra města v podobě historických památek a monumentů ovlivněn španělskou architekturou. V současné době je Lima moderní metropolí, kde najdete osobité památky i koloniální stavby. Akční letenky do Limy vás zvou k návštěvě pátého největšího města celé Jižní Ameriky.

Levné lety Lima

Jestliže jste se rozhodli letět do Limy, pak jsou vám k dispozici levné lety Lima. Lima se může pochlubit několika zajímavostmi, které žádný turista nesmí vynechat. To nejkrásnější uvidíte v samotném centru metropole, kde se rozprostírá hlavní náměstí Plaza de Armas. Právě na tomto náměstí uvidíte ty nejkrásnější architektonické skvosty – vládní palác, arcibiskupský palác nebo katedrálu, které stojí po obvodu náměstí. Dominantu náměstí představuje kašna pocházející ze 17. století. Využijte akční letenky Lima a poznejte tuto metropoli, která vás určitě nezklame.

Dalším monumentem Liny je Cathedral of Lima, kde je hrobka Francisca Pizarra, který pravděpodobně položil základní kámen k této katedrále. Katedrála byla vystavěna v roce1622. Jedná se o velice krásnou historickou památku, která si zachovává ducha své doby, i když byla později několikrát přestavěna. Na její vizáži uvidíte všechny styly – gotiku, renesanci, baroko a další. Pokud jste milovníci církevních památek, kupujte levné letenky do Limy a máte jedinečnou příležitost obdivovat nádherně zdobený kostel sv. Dominika, který si zaslouží pozornost turistů.

Akční letenky Lima

Posledním kostelem zasluhující si obdiv je kostel sv. Františka z Assisi. Tento kostel spolu s přilehlým klášterem je ukázkovým příkladem koloniální architektury. Tato pozoruhodná stavba své návštěvníky dozajista uhrane svým nádherným interiérem. Milovníci uměleckých vyřezávaných ozdob si jistě nenechají ujít akční letenky do Limy, aby mohli vidět právě tento unikátní interiér.

Z ostatních zajímavostí Limy navštivte Torre Tagle Palace, který také skvěle reprezentuje architekturu koloniálních časů. Tato stavba pochází z 18. století a její hlavní dominantou jsou balkony. Na závěr si zaslouží zmínku také Larco Herrera Museum, kde je vystaveno přibližně 45 tisíc zajímavých exponátů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Lima:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:NUEVO SOL
Země: Peru
Kontinent: Jižní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Peruánské republiky
Muchova 9, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 316 210, 224 315 741

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Peru
Baltazar la Torre 398, San Isidro, Lima

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00511/2643381, 2643374


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy