Levné letenky Lisabon

Rezervace letenky

 • Jarní letenky do LISABONU

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Lisabon:


Lisabon - letenky levně

Využijte levné letenky Lisabon levně k poznání nejzápadnějšího města Evropy. Lisabon je hlavním městem Portugalska. Lisabon najdete na břehu řeky Tejo, která se vlévá do Atlantského oceánu. Řeka se postupně mění v přístav, který má pro město velký význam. Lisabon je velmi důležitým obchodním, finančním a kulturním centrem celého Portugalska. Prostřednictvím akční letenky Lisabon přiletíte na letiště Portela, které leží asi sedm kilometrů od Lisabonu. Objednávejte levné letenky do Lisabonu a poznejte jednu z mnoha zajímavostí města, která spočívá v tom, že město leží na kopcích, a tak veřejná doprava ve města funguje ve formě lanovek a výtahů.

Akční letenky Lisabon

Akční letenky do Lisabonu vás zavedou do Lisabonu, který skrývá nejednu zajímavost. Pokud se rozhodnete navštívit Lisabon, poznáte skutečné unikáty, kterými se Lisabon pyšní. První zajímavostí je most Ponte 25 de Abril. Název mostu vznikl na základě Karafiátové revoluce, která se odehrála v roce 1974. Druhý most se jmenuje Ponte Vasco da Gama, jehož stavba byla ukončena v roce 1998. Tento most přesahuje délku sedmnácti kilometrů.

Levné lety Lisabon

Levné lety Lisabon jsou dobrou volbou pro poznávání historického jádra města. V centru Lisa-bonu se rozprostírá čtvrť s názvem Baixa, kde se můžete projít po krásných náměstích Praça do Comércio, Rossio, Praça dos Restauradores a dalších. V centru města narazíte také na mnohé histo-rické stavby, které mají z hlediska architektury velkou hodnotu. V tomto ohledu je třeba zmínit ná-draží Rossio, které pochází z dílny architekta Josého Luíse Manteira. Tato překrásná stavba je unikátní a výjimečná a rozhodně ji nemůžete vynechat při prohlídce města.

Rezervace letenek Lisabon

Rezervujte si akční letenky Lisabon a můžete poznávat další zajímavé památky Lisabonu. V centru města se nachází nejstarší stavba v podobě katedrály Sé, jejíž historie sahá až do 12. století. Katedrála má základy z mešity, ale nese se v duchu románského slohu. Je doplněná o gotickou kapli. Původní katedrálu ovšem v minulosti postihlo zemětřesení a tak dnešní katedrála vypadá poněkud jinak než ta úplně původní. Levné letenky do Lisabonu jsou také dobrou příležitostí jak poznat zábavní centra města, plné restaurací, zábavních podniků, kin a hudby. Takovým místem je Bairro Alto. Zde je slyšet hudba a živý ruch na každém kroku. Mísí se zde různé hudební styly jako je punk, metal, hip hop a další. Hudba je nedílnou součástí této čtvrti.

Největší dominantou města je hrad São Jorge. Tento hrad je obrazem zajímavé a velmi dávné historie Lisabonu. Písemné zápisy o prvních počátcích hradu jsou datovány do roku 48 př. n. l. Hrad byl stavěn jednak maurskými obyvateli a poté křesťany. V roce 1755 postihlo hrad velké zemětřesení a tak byl hrad několikrát renovován. V roce 1910 byl hrad prohlášen národní kulturní památkou. Pokud chcete nahlédnout do historie a pokochat se pohledem na tento historický unikát, stačí si rezervovat akční letenky do Lisabonu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Lisabon:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Portugalsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Portugalské republiky
Pevnostní 9, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257 311 230, 257 311 231

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Portugalsku
Rua Pero de Alenquer, 14, 1400-294 Lisboa

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00351/21/3010487, sekretariát-00351/21/3001014 nebo 3001012


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy