Levné letenky Ljubljana

Rezervace letenky

 • Přímé lety Praha - Lublaň

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Ljubljana:

 • 19.08.2019 | Přímé lety Praha - Lublaň - 2 923 Kč/114 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Lublaň (LJU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od září 2019 do března 2020. Lety provozuje letecká společnost Adria Airways.

 • 28.06.2019 | Přímé lety Praha - Lublaň - 2 912 Kč/114 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Lublaň (LJU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od července 2019 do března 2020. Lety provozuje letecká společnost Adria Airways.

 • 26.04.2019 | Levné letenky Praha - Lublaň - 2 945 Kč/114 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Lublaň (LJU) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od května do prosince 2019. Lety provozuje letecká společnost Adria Airways.

 • 28.01.2016 | Poslední letenky z Prahy do Ljubljany - 2 615 Kč/93 EUR

  Aktuálně jsou v prodeji zpáteční letenky na lince z Prahy (PRG) do slovinské Ljubljany (LJU). Přímé lety obsluhují aerolinky Adria Airways. K dispozici jsou již jen poslední volné termíny v únoru 2016. Letenky lze rezervovat online do vyprodání.

 • 14.03.2013 | Ljubljana - Slovinsko od 2.027 Kč - 2 027 Kč

  Levné letenky Ljubljana vám umožní letět do slovinské metropole Ljubljana, o které se říká, že je to "malá Praha". Kupujte levné letenky Slovinsko a navštívíte jedno z nejkrásnějších evropských měst,  Ljubljanu. Akční letenky Ljubljana pořídíte za speciální cenu s odletem z Vídně.

 • 28.01.2013 | Ljubljana - Slovinsko od 2.026 Kč - 2 026 Kč

  Cestovní agentura SMILEX, provozovatel webu SVĚT LETENEK přichází s nabídkou levné letenky Ljubljana. Rezervujte si levné letenky Slovinsko k cestě do překrásné Ljubljany.  Let je zajišťován leteckou společností Adria Airways. Nabídka na levné letenky Ljubljana je podmíněna odletem v termínu od 01. května 2013 do 31. prosince 2013 a koupí letenky do vyprodání nejlevnějších míst. Akční letenky lze koupit prostřednictvím letenky online na stránkách SMILEX. Příkladem může být online rezervace akční letenky Ljubljana s odletem z Vídně (VIE) dne 04. července 2013 a návratem z Ljubljaně (LJU) dne 07. července 2013.


Levné letenky Ljubljana

Prostřednictvím levné letenky Ljubljana máte možnost navštívit město Ljubljana, jedno z nejkrásnějších evropských měst. Ljubljana je hlavním a největším městem Slovinska. Ljubljana zabírá území o celkové rozloze 275 kilometrů čtverečních a je domovem pro více než 280.000 obyvatel. Když se řekne Ljubljana, každý si ihned vybaví město, které leží na trase Čechů mířících za mořem. Pokud však v Ljubljaně zůstanete alespoň na jeden den, nebudete litovat, neboť poznáte zajímavé a krásné město, které si zaslouží zájem turistů. Akční letenky Ljubljana vás zavedou do střední části Slovinska (mimochodem země pyšnící se vskutku nádhernou přírodou), kde leží Ljubljana (česky Lublaň). Městem protéká řeka Ljubljanica.

Ljubljana - letenky levně

Využijte levné letenky levně do Ljubljany a seznamte se s městem, o kterém se říká, že je to „malá Praha“. V Ljubljani uvidíte mnoho nádherných monumentů, které pocházejí z dílny architekta Jožo Plečnika, slovinského rodáka. Právě tento architekt přijal pozvání tehdejšího československého prezidenta T. G. Masaryka a navštívil Prahu, aby se podílel na renovaci prostor pražského hradu. Právě toto je jeden z důvodů, který láká k objednávce akční letenky do Ljubljany. Především příznivci historie, kultury a umění tak mají možnost poznat více z děl tohoto architekta, jenž je spjat s českou metropolí. V Ljubljani uvidíte např. Trojitý most vedoucí přes řeku Ljubljanicu, což je dílo právě tohoto architekta.

Rezervace letenek Ljubljana

Snad každý, kdo si rezervuje levné letenky Ljubljana, zamíří do srdce města. V centru Ljubljany je totiž největší koncentrace historických skvostů. Z těch nejvýznamnějších uveďme např. překrásný Františkánský kostel Zvěstování Panny Marie pocházející ze 17. století. Charakteristickým znakem tohoto kostela je světle červená barva fasády. Nutno dodat, že tento monument patří taktéž do Plečnikovy dílny. Bezesporu dominantou a turistickým lákadlem Ljubljany je Ljubljanský hrad. Tento hrad s sebou nese ducha své doby. Byl postaven ve 12. století, tudíž je vskutku unikátem historie. Během druhé světové války byl bohužel zničen a nikdy se již nepodařilo jej obnovit do jeho původní podoby.

Akční lety Ljubljana

Akční lety Ljubljana jsou příslibem opravdových kulturních a uměleckých zážitků. Turisty a návštěvníky Ljubljany jistě zaujme také Dračí most, kterému dominuje krásná socha draka. Pokud už budete vyčerpáni ze všech prohlídek renesančních a secesních památek města, pak se nechte zavést na nábřežní promenádu u řeky Lubljanice, která je příjemným zpestřením a romantickou chvilkou při putování za historií a kulturou. Nenechte si ujít levné letenky do Ljubljany a poznejte neméně krásné okolí města. Mnozí turisté totiž využívají Ljubljanu jako výchozí bod do několika chráněných přírodních rezervací a parků, např. Tivoli, kde je také zámek, Rožnil a Šišenski hrib.

Jedna z dalších výhod rezervace akční letenky do Ljubljany je blízká vzdálenost Ljubljany od České republiky. Během opravdu krátké doby se můžete octnout ve slovinské metropoli a poznávat tak krásy města. Přibližně 25 kilometrů severním směrem od Ljubljany se nachází mezinárodní letiště Ljubljana Jože Pučnik Airport (LJU).

Další užitečné informace pro cestu do destinace Ljubljana:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Slovinsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Slovinské republiky
Pod Hradbami 15, 160 41 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233081211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Slovinsku
Riharjeva 1, 1000 Ljubljana

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
003861/4202450, KO- 00386 4202453, 00386 4202464


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy