Levné letenky Londýn

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky do Londýna

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Londýn:


Londýn - letenky levně

Londýn je hlavním městem Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Využijte levné letenky Londýn a poznejte levně nejdůležitější ekonomickou a obchodní metropoli Evropy. Londýn se nachází v jihovýchodní části země. Londýnem protéká řeka Temže. Rozloha Londýna je přibližně 1.750 km2. V Londýně žije asi 7.800.000 obyvatel. Akční letenky Londýn jsou připraveny pro všechny, kteří chtějí poznat velkolepé multikulturní město, které se pyšní nepřeberným množstvím památek a turistických zajímavostí. Při svém pobytu v Londýně můžete spojit návštěvu tamních pamětihodností s poznáváním života místních obyvatel.

Rezervace letenek Londýn

Vedle obchodní a ekonomické důležitosti je Londýn také veledůležitým dopravním uzlem Evropy. Pokud si rezervujete levné letenky do Londýna, poznáte, že Londýn disponuje čtyřmi mezinárodními leťišti - Heathrow, Gatwick, Luton a Stansted. Akční letenky do Londýna vás zavedou do jednoho z nejpopulárnějších místních obvodů, které je centrem zábavy a nákupů – West End. Zde se nachází také Trafalgarské náměstí, které je cílem mnoha návštěvníků Londýna. Neméně známá jsou náměstí Piccadilly Circus nebo Covent Garden. Tato náměstí jsou spolu s Trafalgarským náměstím ta nejnavštěvovanější.

Londýn - letenky online

Prostřednictvím levné letenky Londýn online uvidíte ty největší dominanty města. Začneme s Westminsterským palácem, který je sídlem Parlamentu Spojeného království. Součástí paláce je slavná věž Big Ben. Nedaleko paláce se rozprostírá také Westminsterské opatství, což je název pro chrám sv. Petra, který je postaven v gotickém slohu. Tento chrám bývá svědkem svateb anglických panovníků, ale je také místem jejich posledního odpočinku. Westminsterské opatství je také místem korunovací.

Akční letenky Londýn

Akční letenky Londýn jsou skvělou příležitostí pro milovníky kultury a umění, neboť se v něm nalézá mnoho muzeí a galerií, jako jsou např. Royal Academy of Arts, Science museum, Muzeum voskových figurín Madame Tussaud, Museum of Performance, což je muzeum divadelního umění, Britské muzeum a mnoho dalších. V Londýně také sídlí Královská greenwischká observatoř. Nejokázalejším skvostem Londýna je Buckinghamský palác. Kupujte levné letenky do Londýna, které vás zavedou před oficiální sídlo britských panovníků. Je to místo nejvyššího státního významu, kde se vítají návštěvy z jiných zemí a dalších významných státních akcí.

Akční lety Londýn

Akční lety do Londýna využívají také ve velké míře sportovní fanoušci, neboť Londýn je fenoménem fotbalu a tenisu. Mezi kluby fotbalové Premier League patří Arsenal, Chelsea a Tottenham. Příznivci „bílého sportu“  - tenisu mají své místo ve Wimbledonu na tenisových kurtech All England Clubu. Možnost odpočinku a relaxace nabízí velmi populární Hyde Park, což je místo pořádání různých hudebních akcí a festivalů. Z ostatních památek a skvostů ještě stojí za vidění Tower Bridge, Kensingtonský palác, Nelsonův sloup, Royal Albert Hall a mnoho dalších.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Londýn:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:Britská libra
Země: Anglie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska
Thunovská 14, 118 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257402111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Velké Británii
26 Kensington Palace Gardens, London

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
004420/72431115


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy