Levné letenky Longyearbyen

Rezervace letenky

 • Akční letenky na Špicberky

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Longyearbyen:


Levné letenky Longyearbyen

Levné letenky Longyearbyen jsou pozvánkou do specifické oblasti, kde si užijete naprosto opačné chvíle než u tyrkysového moře na pláži zalité věčným sluncem. Akční letenky Longyearbyen jsou určeny především pro turisty toužící po zážitcích z překrásné přírody, kde vládnou masy sněhu a hory ledu bizarních tvarů. To vše dotváří ojedinělá přehlídka divokých zvířat. Jedinečná atmosféra této oblasti je naprosto okouzlující a získá si všechny návštěvníky, kteří kdy tuto oblast navštívili. Longyearbyen je moderní město, které se pyšní zcela rozvinutou infrastrukturou. Najdete zde banku, poštu, benzínovou pumpu, restauraci, mateřskou školu atd.

Rezervace letenek Longyearbyen

Díky rezervaci levné letenky Longyearbyen přiletíte do oblasti nazvané Špicberky. Pokud váháte a nevíte kam Špicberky zařadit, pak je třeba zmínit, že patří pod správu Norského království. Akční letenky Longyearbyen vás zavedou konkrétně do města Longyearbyenu, největšího města Špicberků. Longyearbyen leží v blízkosti Isfjordu na ostrově Spitsbergen. V Longyearbyenu žije více než dva tisíce obyvatel. Rozloha Longyearbyenu činí přes 242 kilometrů čtverečních. Město obklopuje tundra, sníh a led. Toto ledové království je unikátní hříčkou přírody.

Historie města Longyearbyen se začala psát na počátku dvacátého století, konkrétně v roce 1906, kdy bylo město založeno. Město založil Američan John Munroe Longyear. Po tomto zakladateli bylo město také pojmenováno. Důležitým mezníkem v historii Longyearbyenu jsou události z období druhé světové války, kdy bylo město zničeno a poté znovu obnoveno. Ve dvacátém století mělo město význam pro těžbu uhlí. Pokud toužíte po dalších významných faktech z historie města Longyearbyen, pak si rezervujte levné letenky Longyearbyen a navštivte toto nejseverněji položené město na světě.

Longyearbyen - letenky online

Objednejte si akční letenky Longyearbyen online a poznejte drsnou oblast, kde uvidíte mnoho zajímavého. V okolí města se nabízí setkání a pohled na skupiny tuleňů a tučňáků. Pokud se vydáte na výlet lodí, pak můžete vidět také lední medvědy. Z ostatních zvířat je k vidění polární liška, mroži nebo sobi. Pozorování místní přírody patří k nevšednímu zážitku. Sněhové hory a masy ledu jsou dominantou místní přírody. K fascinujícím zážitkům patří také pohled na padající kusy ledu do oceánu, jež se tříští o skalní útesy. Levné letenky do Longyearbyenu jsou určeny jen pro ty turisty, kteří mají v krvi touhu po dobrodružství.

Akční letenky Longyearbyen

Nelze přesně určit nejvhodnější období k rezervaci akční letenky Longyearbyenu. V Longyearbyenu panuje arktické klima. Vlivem Golfského proudu však teploty v zimě nejdou do žádných extrémů. V zimě průměrná teplota vzduchu zpravidla neklesá pod −20 C. Naopak nejvyšší průměrná teplota až +10 C. To dokazuje, že Longyearbyen můžete navštívit prakticky kdykoliv. Od 27. října do 15. února je zde polární noc a od 19. dubna do 25. srpna polární den.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Longyearbyen:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:informace není dostupná
Měna:NORWAY KRONE
Průměrná teplota:léto 10°C, zima -20°C
Země: Špicberky
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Norského království
Hellichova 1/458
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Kontakt na příslušné zastupitelství:
+420 257 323 737

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Norsku
Christian Michelsensgt. 2A
Bergen

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+0047/55215401


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy