Levné letenky Los Angeles

Rezervace letenky

 • Letenky za zážitky do LOS ANGELES

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Los Angeles:


Los Angeles - letenky levně

Pohled na téměř čtyřmilionové město rozprostírající se na pobřeží Tichého oceánu vás okouzlí svým dynamickým vzhledem a typickou americkou krásou. Levné letenky Los Angeles vám levně umožní užít si americkou metropoli, která je pro každého turistu splněným snem. Los Angeles je veledůležitým městem celých Spojených států amerických, neboť plní funkci nejvýznamnějšího centra kultury, hospodářství, sportu a dalších odvětví globálního světa. Akční letenky Los Angeles nemůže chybět v plánu všech cestovatelů, kteří touží objevovat známá města, která jsou v povědomí snad každého člověka.

Levné lety Los Angeles

V Los Angeles žije celkem asi čtyři miliony obyvatel, ale spolu s aglomeracemi je to okolo patnácti milionů. Levné lety do Los Angeles jsou pozvánkou pro všechny, kteří poznat kosmopolitní město, kde žije mnoho národnostních etnik. Při své návštěvě Los Angeles potkáte černochy, bělochy, Hispánce a další. Los Angeles je hlavní město amerického státu Kalifornie a také je druhým nejlidnatějším městem celých Spojených států amerických. Hledáte-li v mapě město Los Angeles, hledejte na samém západě USA. Akční letenky do Los Angeles vás zavedou do metropole, která se rozkládá na 1.290 km2. Této metropoli se přezdívá „město andělů“. Los Angeles bylo založeno v roce 1781 Španěly. Do roku 1821 jej vlastnili Mexičané. Následná americko-mexická válka však zapříčinila, že Los Angeles se stalo součástí Spojených států amerických. Nenechte si ujít levné letenky Los Angeles a poznáte více zajímavých faktů z historie města.

Akční letenky Los Angeles

Když se řekne Los Angeles, mnoha lidem se vybaví Hollywood. Toto centrum filmařů a filmového průmyslu přitahuje mnoho turistů, kteří chtějí poznat místa, kde se natáčely nejpopulárnější filmy a seriály, jež přitahovaly na televizní obrazovku miliony diváků. Objednejte si akční letenky Los Angeles a navštivte tuto „továrnu na sny“. Z dalších pozoruhodností, které na vás čekají, pokud si rezervujete levné letenky do Los Angeles je to Hollywood Boulevard. Tady se nachází světoznámý chodník slávy, kde mají svou hvězdu všechny hollywoodské celebrity. Toužíte-li projít se po tomto chodníku tak, jako známé V.I.P. osobnosti losangeleské kultury, pak jsou právě pro vás připraveny akční letenky do Los Angeles.

Los Angeles - letenky online

Děti zaujme jistě návštěva Disneylandu, kde se plní sny snad všem dětem na světě. Los Angeles je také ovšem město sportu. Hlavním fenoménem Los Angeles je především baseball, basketbal a hokej. Příznivci těchto druhů sportu si mohou koupit levné letenky Los Angeles online a vychutnávat si zápas některého ze svých oblíbených týmů na stadionu Los Angeles Memorial Coliseum. Relaxovat můžete v parcích Griffith Park nebo Exposition Park. Všichni turisté, kteří navštíví Los Angeles, nemohou opomenout luxusní čtvrť Beverly Hills, které je synonymem bohatství a okázalosti.

Dominantou Los Angeles je také čtvrť s názvem Downtown, kde jsou soustředěny největší mrakodrapy města. Impozantní podívaná na ty nejvyšší budovy USA vás uchvátí. Nejen centrum města, ale také pláže patří ke krásám města. Ty nejznámější pláže jsou v Malibu a Santa Monice, kde se proháněla slavná Pamela Anderson coby krásná záchranářka v červených plavkách při natáčení seriálu Pobřežní hlídka. To a ještě mnohem více vám nabízí Los Angeles, metropole, jež je vyhledávaným a velice oblíbeným cílem turistů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Los Angeles:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:U.S. DOLLAR
Země: USA
Kontinent: Severní Amerika

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojených států amerických
Tržiště 15, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257022352

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v USA
3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C.

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+1 202 274 9100, KO-274 9103


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy