Levné letenky Luanda

Rezervace letenky

 • Levné letenky do Angoly

  Cena akční letenky od: 12 318 Kč 440 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Luanda (LAD) a zpět rezervujte online do 21. září 2017 nebo do aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od listopadu 2017 do července 2018. Lety provozuje letecká společnost KLM.

  VYPRODÁNO!!! Napište nám svůj požadavek

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Napište nám svůj požadavek

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Lety v ekonomické třídě s mezipřistáním v Amsterdamu a Atlantě.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 10 kg o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a dvou odbavených zavazadel, každé o hmotnosti do 23 kg.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Rezervace letenek Luanda

Díky rezervaci levné letenky Luanda přiletíte do afrického státu Angola, konkrétně do jeho hlavního a zároveň také největšího města Luanda. Angolská metropole Luanda leží v severozápadní části Angoly a její břehy omývají vody Atlantského oceánu. Vzhledem k její poloze je také velmi důležitým přístavem. Akční letenky Luanda představují možnost více poznat angolské hlavní město Luanda. Skutečnost, že Angola patří mezi nejchudší africké země je znát také v Luandě. Celková rozloha Luandy činí 2.418 km2. Angola má za sebou velmi bohatou a pohnutou minulost.

Luanda - letenky levně

Levné letenky do Luandy vám umožní levně podniknout zajímavou exkurzi po městě, které se dělí na dvě části. Stará část Luandy se nazývá Baixa de Luanda a nová pak Cidade Alta. Ty se pak dělí na devět čtvrtí. Z historie města je významná jeho koloniální minulost. Město bylo založeno Portugalci v roce 1576 pod názvem São Paulo da Assunção de Loanda. Záměr Portugalců byl jasný. Město i celá země sloužila jako centrum obchodu s otroky. V roce 1975 byla vyhlášena nezávislost země. V témže roce začala občanská válka, která skončila teprve v roce 2002. Luanda je třetím největším městem na světě, kde se hovoří portugalsky.

Akční lety Luanda

Po této válce se začalo město měnit, budovat svou novou tvář a rozvíjet infrastrukturu. Akční lety do Luandy jsou prostředkem k zajímavé cestě do města, které nepatří mezi turisticky vyhledávané. Na vzrůstající tendenci angolské ekonomiky se podílí také přírodní naleziště nerostného bohatství. I přes tento fakt žije více než polovina obyvatel Luandy ve velmi bídných poměrech. Velká většina obyvatel Luandy patří k etnickým skupinám s názvem Ambundu, Ovimbundu a Bakongo. Mimo úřední jazyk (portugalštinu) se zde hovoří mnoha domorodými jazyky a dialekty. Poznávání života místních obyvatel je jeden z důvodů proč si objednat levné letenky Luanda.

Akční letenky Luanda

Využitím akční letenky Luanda se vám nabízí jedinečná příležitost, jak poznat některé z místních pamětihodností a monumentů. Velmi zajímavé jsou koloniální stavby, např. zámek Sao Miguel, který je památkou na Portugalce. Ve městě uvidíte několik pevností, kde jsou zřízena muzea, např. Muzeum vojenských sil nebo Národní antropologické muzeum. Levné letenky do Luandy přinášejí nevšední a citově hluboké zážitky v podobě návštěvy Muzea otrokářství, kde je působivě vykresleno, jak nelidsky se v minulosti zacházelo s otroky. Muzeum je obrazem krutosti, jeho návštěva je doporučena pouze silným povahám.

Z ostatních památek, které uvidíte, pokud si rezervujete akční letenky do Luandy, jmenujme pak pomník Angolské královny Nzinga Mbande, mauzoleum Agostinha Neta - prvního prezidenta a další. Nutno dodat, že Luanda se pyšní nádhernými plážemi, které si určitě nenechte ujít. Mezi nádherné pláže patří např. Palmeirinhas.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Luanda:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:KWANZA
Země: Angola
Kontinent: Afrika

Zastupitelství v České republice

Konzulát Angolské republiky
ul. Hlinky 110, 603 00 Brno

Kontakt na příslušné zastupitelství:
602 710 122

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Jihoafrické republice
936 Pretorius Street, Arcadia, 0083 Pretoria P.O.Box 13671, Hatfield 0028-Pretoria

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
002712 412 380, 0027 12 431 2380


Historie levných letenek pro Luanda:

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy