Levné letenky Lusaka

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky Lusaka - Zambie

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Lusaka:


Lusaka - letenky levně

Lusaka je hlavním a největším městem afrického státu Zambie (oficiálně Zambijská republika). Využijte levné letenky Lusaka levně k návštěvě této metropole, která vyzařuje typickou africkou atmosféru. Pokud využijete nabídku akční letenky Lusaka, těšte se na cestu do zbožňované i nenáviděné Afriky, kontinentu, který přitahuje turisty jako magnet. A není divu. Afrika má své kouzlo a především lákadla v podobě nezaměnitelné a fascinující přírody, kterou jinde na světě neuvidíte, pouze v Africe. Kromě překrásné přírody, fauny a flóry zde uvidíte také mnoho historických památek, monumentů a ostatních zajímavostí. To vše uvidíte také ve městě Lusaka. Lusaka sice není městem, kam by proudily davy turistů, nicméně má své kouzlo a rozhodně stojí za návštěvu.

Levné letenky Lusaka

Prostřednictvím levné letenky do Lusaky se nabízí možnost cesty na černý kontinent, kde se nachází město Lusaka. Z historie Lusaky je známo jen velmi málo. Město bylo založeno v roce 1905 Brity. Britové se zde usídlili, neboť zde stavěli železniční trať. Z tohoto důvodu se město Lusaka stalo jednou z nejdůležitějších dopravních tepen Afriky. V roce 1964, kdy byla vyhlášena nezávislost Zambie na Velké Británii, se stala Lusaka hlavním městem nově vzniklé nezávislé Zambijské republiky. Akční letenky do Lusaky přestavují cestu do jižní části černého kontinentu, kde se nachází zambijská metropole Lusaka. Lusaka leží v poměrně vysoké nadmořské výšce (1.300 metrů). Rozloha města činí 360 kilometrů čtverečních a žije zde 1,7 milionů obyvatel. Místní obyvatelé vyznávají křesťanství, zastoupen je zde také islám a hinduismus.

Lusaka - letenky online

Pokud si koupíte levné letenky Lusaka online a navštívíte toto město, pak nevynechejte především trhy, které jsou doménou města. Tyto typické africké trhy nabízejí ke koupi velmi rozmanitý sortiment zboží, např. ovoce a zeleninu, keramické výrobky, šperky, textilie, koření a mnoho dalšího. Z největších trhů ve městě jsou to jmenovitě New City Market, Soweto a Kambala Market. Oblast kultury a umění reprezentuje Národní muzeum a Henry Tayali Visual Arts Gallery. Z dalších památek, které stojí za vidění je to katedrála svatého Kříže pocházející z šedesátých let 20. století. Přírodní unikáty pak shlédněte v přírodní rezervaci Munda Wanga, kde je botanická a zoologická zahrada. Akční letenky Lusaka jsou splněným snem mnoha turistů toužící po pravé Africe.

Levné lety Lusaka

Mnoho návštěvníků Lusaky využívají tuto metropoli jako výchozí bod do lůna africké divočiny. Levné lety do Lusaky jsou hojně využívány turisty toužící vidět slavné Viktoriiny vodopády nacházející v národním parku Mosi-oa-Tunya na řece Zambezi. Akční letenky do Zambie jsou lákadlem také kvůli tropickému počasí, které v Zambii panuje. Místní počasí můžeme rozdělit na tři období. Období sucha (září až říjen), kdy je velmi horko, období dešťů (listopad až březen) a suché chladnější období (květen a srpen).

Další užitečné informace pro cestu do destinace Lusaka:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:pro vstup do země jsou vyžadována
Měna:ZAMBIAN KWACHA
Země: Zambie
Kontinent: Afrika

Nejbližší zastupitelství k České republice

Velvyslanectví Zambijské republiky
Axel Springer Strasse 54A, 10117 Berlin

Kontakt na příslušné zastupitelství:
004930-206 29 40

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Zimbabwe
4 Sandringham Drive, Alexandra Park, Harare

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00263-4-700 636, 00263-4-250451


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy