Levné letenky Luxembourgh

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky Praha - Lucemburk

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Luxembourgh:


Luxembourg - letenky levně

Levné letenky Luxembourg lákají levně k cestě do Luxembourgu, hlavního města malého evropského státu Lucemburska (oficiálně Lucemburské velkovévodství). Luxembourg se nachází v jižní části Lucemburska v blízkosti soutoku dvou řek, Alzette a Pétrusse. Luxembourg je krásné město s mnoha historickými monumenty. Právě tyto památky činí z Luxembourgu turisticky atraktivní město. V Luxembourgu žije podle posledních údajů necelých 90.000 obyvatel.  Že je Luxembourg poměrně malé město dokazuje údaj o celkové rozloze (okolo 50 kilometrů čtverečních). Akční letenky Luxembourg vás zavedou do jedné ze zemí Beneluxu, kde se nachází také město Luxembourg.

Levné lety Luxembourg

Levné lety do Luxembourgu jsou výletem do historie a také cestou za kulturou a poznáváním. Výčet hlavních dominant města začneme historickými hradbami města, které stojí na svahu nad řekou Alzette. Nad údolím této řeky vede vyhlídková cesta, odkud je nádherný výhled po okolí. Neméně zajímavou památkou je most velkovévodkyně Charlotte. Vzhledem k tomu, že Luxembourg se rozprostírá na velmi členitém terénu, najdete zde velké množství mostů. Jejich počet je stanoven na rovných sto mostů. Díky rezervaci akční letenky do Luxembourgu poznáte mnoho lákadel, kterými disponuje město Luxembourg. Někdy se městu také přezdívá „zelené město“, podle pěkně upravených zelených částí města.

Luxembourg - letenky online

Prostřednictvím levné letenky Luxembourg online přiletíte do Luxembourgu, města, kde sídlí řada evropských institucí, např. Evropský soudní dvůr a Evropská investiční banka. Luxembourg je považován za významné obchodní a administrativní centrum Lucemburska, nejmenšího státu Beneluxu. Luxembourg se vlastně dělí na dvě části, horní a dolní město. Luxembourg vlastně vznikl z velkého opevnění a hradu, který stál na území dnešního Luxembourgu. Původní historické hradby města se dosud zachovaly a také podzemní chodby nazvané kasematy. Tyto pozůstatky hradu jsou jednou z největších dominant města. Využijte akční letenky Luxembourg a poznejte historický odkaz města.

Levné letenky do Luxembourgu online jsou určeny především všem zájemcům o historii, kulturu a poznávání pozoruhodných míst. Historie města Luxembourg se začala psát už v roce 963. Jedná se tedy o jedno z nejstarších měst Evropy. Vzhledem k tomu, že v Luxembourgu najdete opravdové historické skvosty, nikoho nepřekvapí, že Luxembourg byl zapsán na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Jedním z dalších unikátů města je katedrála Notre-Dame (katedrála Panny Marie) pocházející ze 17. století. Interiér katedrály schovává mnoho zajímavostí. Jsou zde uloženy mimo jiné ostatky českého krále Jana Lucemburského.

Akční letenky Luxembourg

Akční letenky do Luxembourgu jsou možností, jak letět do Luxembourgu, jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, kam proudí po celý rok mnoho turistů. Ve městě si také můžete dopřát speciality místní kuchyně. Neméně krásné je také okolí města, které je turisty rovněž vyhledávané hlavně kvůli tzv. Stezce sedmi hradů.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Luxembourgh:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Lucembursko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Lucemburského velkovévodství
Apolinářská 439/9, 128 00 Praha 2

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257181800

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky v Lucembursku
2, Rond-Point Robert Schuman, L-2525 Luxembourg

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00352/264778 - spojovatelka


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy