Levné letenky Lyon

Rezervace letenky

 • Letenky Praha - Lyon za akční cenu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Lyon:

 • 22.04.2021 | Letenky Praha - Lyon za akční cenu - 1 160 Kč/45 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) ↔ Lyon (LYS) rezervujte online do vyprodání nebo aktualizace. Cestovní období: od května 2021 Letecká společnost: Volotea

 • 23.10.2019 | SUPER LEVNÉ LETENKY do Francie! - 53 Kč/2 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Lyon (LYS) nebo Nantes (NTE) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Volotea. Nabídka platí pouze pro členy Megavolotea klubu.

 • 14.03.2018 | Levné letenky Praha - Lyon - 2 384 Kč/88 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Lyon (LYS) a zpět rezervujte online do 20. března 2018 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období od dubna do srpna 2018. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 20.11.2017 | Levné letenky Praha - Lyon - 2 395 Kč/89 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Lyon (LYS) a zpět rezervujte online do 20. listopadu 2017 nebo do vyprodání. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do března 2018. Lety provozuje letecká společnost Air France.

 • 21.12.2015 | Letenky Praha - Lyon od 3.476 Kč / 124 Euro - 3 476 Kč

  Francouzská móda, šarm, elegance, romantická zákoutí i starobylé uličky, památky, kavárny a malebné obchůdky - to vše představuje město Lyon. Naše nabídka zve k návštěvě jednoho z nejkrásnějších francouzských měst a jeho památek, např. místní katedrála sv. Jana či bazilika Notre-Dame apod., ale také na bohaté společenské vyžití, jako jsou významné kulturní i společenské události.

 • 29.06.2015 | Akční letenky do Lyonu od 2.616 Kč - 2 616 Kč

  Francouzský Lyon nabízí všem turistům dokonalou symbiózu všeho, co lze v této zemi vidět - historické skvosty a památky, atmosféru, společenské a kulturní vyžití i kus přírody. Naše nabídka vás zavede do střední oblasti Francie, přesněji do regionu Rhode-Alpes. Dominantou města je bazilika Notre-Dame či historická čtvrť Vieux a mnoho dalšího. K městu neodmyslitelně patří také francouzské restaurace či butiky s luxusním zbožím světoznámých návrhářů a mnoho dalšího.


Rezervace letenek Lyon

Kam jinam vyrazit za památkami, luxusem, vybranými lahůdkami, módou a dalšími dominantami než do Francie. Nenechte si ujít nabídku levné letenky Lyon k cestě do oblasti střední Francie, kde nachází město Lyon. Lyon spadá do regionu Rhone-Alpes.  Pro snazší představu uveďme, že Lyon leží na půli cesty mezi Paříží a Marseille. Díky rezervaci akční letenky Lyon přiletíte na letiště Lyon – Saint Exupéry Airport, pojmenované po slavném francouzském spisovateli. Je téměř jisté, že Lyon, perla Francie, nenechá nikoho chladným. Lyon nabízí tolik vyžití, že je vyloučeno, aby se ve městě někdo z turistů nudil. Pojďme se podívat, co všechno nabízí Lyon.

Levné lety Lyon

Milovníci kultury a historie jsou jednou ze skupiny turistů, kterým je určena nabídka levné lety do Lyonu. V Lyonu je totiž neskutečné množství kulturních památek a zajímavostí dokazující pestrou a zajímavou historii Francie. Příkladem historie je čtvrť Fourviére, kde se nacházejí památky z doby prvního století před naším letopočtem. Tehdy zde Římané založili město Lugdunum. Klenotem této čtvrti je bazilika Notre-Dame de Fourviére pocházející z devatenáctého století. Tato bazilika je opravdovou dominantou celého Lyonu. Z historických památek je dochován amfiteátr.

Akční letenky Lyon

Akční letenky do Lyonu jsou příslibem dalších zážitků. Výletem do minulosti je čtvrť Vieux Lyon, které se říká také Starý Lyon. Procházka po této čtvrti představuje pohled na úžasnou paletu nádherných renesančních staveb. Typickým prvkem této části města jsou tzv. traboules, což jsou úzké uličky spojující domy a nádvoří. Levné letenky Lyon nabízí cestu za nejvýznamnější památkou této části města, kterou je katedrála sv. Jana. Tato úchvatná památka je směsí gotiky a románského slohu. Výstavba katedrály začala ve dvanáctém století a skončil a v patnáctém. Akční letenky Lyon představují úžasné zážitky, na které nezapomenete.

Lyon - letenky levně

Pokud využijete levné letenky do Lyonu levně, pak jistě neminete další ze čtvrtí Lyonu - Presqu'ile. Tady na náměstí Place de la Comédie uvidíte úžasnou budovu lyonské opery. Dalšími významnými stavbami je například budova radnice pocházející ze sedmnáctého století. Procházka pro třídě Rue du Président Edouard Herriot je přehlídkou obchodů a butiků světoznámých značek Cartier a Hermés. Lyon je zkrátka pestrou paletou luxusu i krásy. Ve městě je mnoho luxusních hotelů i špičkových restaurací. Lyon je totiž vyhlášeným gurmánským místem. Pro ty, kdo touží ochutnat z lahůdek a specialit francouzské kuchyně jsou připraveny akční letenky do Lyonu.

Z ostatních památek a zajímavostí Lyonu jmenujme několik muzeí, např. muzeum Fourvière, muzeum Gadagne, muzeum dekorativních umění, muzeum bratří Lumierů, Galo-římské muzeum, Přírodní historické muzeum, Canutské muzeum a mnoho dalších. V Lyonu se také mimo jiné nachází ředitelství Interpolu.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Lyon:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Francie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Francouzské republiky
Velkopřevorské nám. 2, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
251171711

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Francii
15, Avenue Charles Floquet, 75007 Paris

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00331/40651300, sekretariát vv.-40651301, sekretariát dipl.-40651303, OEÚ-40651315


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy