Levné letenky Macau

Rezervace letenky

 • Levné letenky do Macau

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Macau:


Levné letenky Macau

Levné letenky Macau zvou k návštěvě poloostrova Macau, který je spolu s dalšími ostrůvky součástí Číny (oficiálně Čínské lidové republiky). Pokud chcete znát přesnější polohu poloostrova Macau, stačí nahlédnout do mapy a hledat v jižní části Číny, respektive u severního pobřeží Jihočínského moře. Macau sice nepatří mezi tradiční nabídku cestovních kanceláří, ale turistům nabízí mnoho zajímavostí a vyžití. Je také zajímavé, že Macau je místem s největší hustotou zalidnění na světě. Macau může směle konkurovat některým vyhlášeným světovým destinacím. Akční letenky Macau vás zavedou do kontroverzní Číny, kde se nachází poloostrov Macau a dva malé ostrůvky Taipa a Coloane. Ačkoliv je Macau bývalou portugalskou kolonií, turisté se zde obvykle domluví anglicky.

Macau - letenky online

Prostřednictvím levné letenky do Macau online přiletíte do čínského města Macau, které překvapí každého turistu, jež je v Macau poprvé. Macau je moderní město, kde uvidíte ukázku moderní architektury. Krásný pohled na Macau je hlavně v noci, kdy je město osvětlené. Další překvapení spočívá ve skutečnosti, že Macau je pravým rájem pro gamblery. Počtem kasin a heren může konkurovat americkému hráčskému centru Las Vegas. Výčtem zajímavostí o Macau můžeme pokračovat informací, že i když je Macau součástí kontroverzní Číny, turisté zde nepotřebují vízum. Macau je poměrně malé město. K prohlídce města postačí dva dny. Akční letenky do Macau nabízejí možnost poznat jedno ze zajímavých míst Číny.

Levné lety Macau

Pokud se rozhodnete navštívit Čínu, pak neváhejte a využijte nabídku levné lety Macau. Macau je místem, které má turistům co nabídnout. Macau je místem, které z jedné strany vyzařuje atmosféru Pyrenejí a z druhé zase pravou Čínu. Právě to je důvod, proč je Macau tak turisticky oblíbené. Z historie Macau můžeme zmínit, že bylo objeveno v průběhu 16. století. Portugalci, kteří se zde usadili, si na území dnešního Macau založili jakousi objevitelskou základnu, odkud pak vyrazili objevovat další a další dosud neobjevená místa. V roce 1887 pak Macau získali jako své území. Teprve ve druhé polovině 20. století Macau přenechali Číně, přesněji v roce 1999 se Macau stalo oficiálně součástí Číny.

Rezervace letenek Macau

Díky rezervaci akční letenky Macau vás čeká tzv. Staré město, jak se nazývá centrum města. Zde se nachází mimo jiné kostel svatého Pavla, což je nejvíce navštěvovaná památka v Macau. Dominantou kostela jsou strmé schody, které vedou k samotnému kostelu. Kdo schody nezdolá, ten může využít eskalátory a pokračovat ještě výše, ke staré pevnosti. Z tohoto vrcholu se pak všem návštěvníkům nabízí fascinující pohled na Macau a jeho okolí. V centru města najdete další a další skvosty. Toto staré srdce Macau bylo zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Levné letenky do Macau jsou určeny také pro fanoušky motorismu, neboť je zde pravidelně pořádána Macau Grand Prix, závodů Formule 3.

Nejvhodnější období k rezervaci akční letenky do Macau je období října až března, kdy je sušší období, ale je chladněji. Od dubna do září spadne v Macau nejvíce srážek, ale teploty se pohybují okolo 30°C. Počítejte s časovým posunem + 8 hodin. Ačkoliv je Macau bývalou portugalskou kolonií, turisté se zde obvykle domluví anglicky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Macau:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MACAU PATACA
Průměrná teplota:30°C
Země: Macao
Kontinent: Asie

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Generální konzulát České republiky v Hongkongu
1204-5 Great Eagle Centre, 23 Harbour Road, Wanchai

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00852 2802 2212


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy