Levné letenky Madrid

Rezervace letenky

 • Levné letenky Madrid - Španělsko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Madrid:

 • 29.05.2019 | Levné letenky Madrid - Španělsko - 3 641 Kč/141 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Madrid (MAD) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června do října 2019. Lety provozuje letecká společnost Iberia.

 • 15.04.2019 | Levné letenky Madrid - Španělsko - 3 611 Kč/141 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Madrid (MAD) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od května do října 2019. Lety provozuje letecká společnost Iberia.

 • 01.06.2018 | Levné letenky Madrid - Španělsko - 5 244 Kč/194 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Madrid (MAD) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června 2018 do dubna 2019. Lety provozuje letecká společnost Iberia.

 • 09.11.2017 | Akční letenky Praha - Madrid - 3 418 Kč/217 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Madrid (MAD) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od ledna do srpna 2018. Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

 • 21.08.2017 | Levné letenky Madrid - 4 362 Kč/156 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Madrid (MAD) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou volné termíny v období od října 2017 do května 2018. Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

 • 14.06.2017 | Akční letenky Praha - Madrid - 4 362 Kč/156 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Madrid (MAD) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou volné termíny v období od října 2017 do května 2018. Lety provozuj e letecká společnost České aerolinie.

 • 25.07.2016 | Akční letenky do Madridu - 1 863 Kč/66 EUR

  Levné letenky Bratislava (BTS) - Madrid (MAD) a zpět rezervujte online do vyprodání nebo do aktualizace. Low-cost letenky je možné využít na říjen a listopad 2016. Lety operuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 16.06.2016 | Akční letenky do Madridu - 2 949 Kč/105 EUR

  Nízkonákladový dopravce Ryanair nabízí výhodné lety do španělské metropole. Levné letenky Bratislava (BTS) - Madrid (MAD) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou termíny na letní prádzniny. Přímý let.

 • 08.09.2015 | Tip! Letenky do Madridu od 1.734 Kč / 62 Euro - 1 734 Kč

  Madrid, hlavní město Španělského království je jednou z ideálních destinací pro prodloužené víkendy. Jako každá metropole i Madrid nabízí bohaté kulturní, společenské i sportovní vyžití, na své si zde přijdou i milovníci pestrého nočního života a tance. Prostřednictvím naší nabídky poznáte takové skvosty, jako je např. Palacio Real, což je největší palácový komplex v západní Evropě. Za návštěvu stojí také muzeum Prado a mnoho jiného.

 • 02.06.2015 | Praha - Madrid od 3.330 Kč / 119 Euro - 3 330 Kč

  Další atraktivní nabídkou je cesta do Madridu, který vyniká svým temperamentem, dynamikou, historickými pamětihodnostmi, atmosférou i rušnými bulváry. Španělské hlavní město je proslulé svým bohatým kulturním vyžitím i nespoutanou noční zábavou. Za návštěvu stojí palácový komplex Palacio Real, což je oficiální sídlo španělské královské rodiny, dále pak muzeum Prado atd. Při nočním poznávání města vás nemine rytmus smyslného tance flamenca, což je symbol města i celého království.


Madrid - letenky online

Prostřednictvím levné letenky Madrid online máte možnost navštívit hlavní město Španělska. Madrid se nachází skoro přesně uprostřed španělského státu. Jeho rozloha činí přibližně 607 km2. Madridem protéká řeka Manzanares. Akční letenky Madrid jsou dobrou možností jak prozkoumat živelné a temperamentní město, kde na všechny čeká mnoho kulturního vyžití, ale také bujarý noční život, okořeněný typickým španělským flamencem.

První památkou a turistickou zajímavostí Madridu je Palacio Real. Pokud také chcete vidět tento okázalý majestátní skvost Madridu, objednejte si levné letenky do Madridu online. Tento rozsáhlý palácový komplex je oficiálním sídlem španělské královské rodiny a byl postaven v letech 1738-1755. Současný španělský král Juan Carlos I. tuto rezidenci používá ke státnickým a reprezentačním účelům.

Akční letenky Madrid

Akční letenky do Madridu vás zavedou do nejrušnějšího místa Madridu, na Puerta del Sol. Toto náměstí je lemováno množstvím obchodů, restaurací, barů a domů, kde se scházejí turisté i místní z celého okolí. Náměstí najdete velmi snadno podle sochy „El Oso y el Madroño", kterou doplňuje neonový nápis. Tisíce lidí se zde každoročně schází, aby oslavily příchod Nového roku. Toto je pak zakončeno bujarými oslavami.

Pokud cestujete po Madridu, pak jistě do svého plánu návštěv zařadíte Muzeum Prado. Kupujte levné letenky Madrid a zjistíte, že toto muzeum je odborníky řazeno na stejnou úroveň, jako je například Národní galerie v Londýně nebo pařížský Louvre. Muzeum nabízí k obdivu několik tisíc obrazů francouzských, italských, španělských, vlámských a německých světových malířů a umělců. Akční letenky Madrid využijí rádi jistě opravdoví znalci malířství, neboť zde najdete takové skvosty, jako je například dílo „Zahrada pozemských rozkoší“, jehož autorem je malíř Hieronymus Bosch.

Rezervace letenek Madrid

Při svém putování po Madridu počítejte s tím, že se setkáte s jejím symbolem, a to je tanec flamenco. Právě příznivci tohoto žhavého tance si mohou rezervovat levné letenky do Madridu. Jelikož je Madrid město, kde bují odvázaný noční život, je v podstatě samozřejmostí, že jej uvidíte v restauracích, barech, klubech a dalších nočních podnicích, kterých je v Madridu opravdu mnoho. Největší noční kluby najdete na Gran Vía. V Madridu je také mnoho divadel a kin, kde můžete shlédnout zajímavá představení. Toto město hostí také několik festivalů. Z těch nejznámějších jmenujme alespoň San Fermín, La Tomatina a další.

Akční lety Madrid

Akční lety do Madridu jsou ovšem velkým lákadlem pro sportovní fanoušky, neboť v Madridu sídlí světově známý fotbalový klub FC Real Madrid. Na svůj tým, který patří mezi ty nejlepší na světě jsou místní obyvatelé právem hrdí. Zápasy FC Realu Madrid se odehrávají na hřišti velkolepého fotbalového stadionu Santiago Bernabéu, jehož kapacita činí až 80.000 osob. Ideální je strávit v Madridu několik dní, neboť za jeden víkend nestihnete projít všechny zajímavosti, které tato metropole svým návštěvníkům nabízí.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Madrid:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Španělsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy