Levné letenky Mahe Island

Rezervace letenky

 • Akce! Letenky na SEYCHELY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Mahe Island:


Levné letenky Mahe Island

Mahe Island, ostrov známých a turisticky oblíbených Seychel je hlavním a největším ostrovem tohoto souostroví. Levné letenky Mahe Island vás zavedou na atraktivní souostroví Seychely, jež netřeba příliš představovat. Všechny ostrovy mají jednoho společného jmenovatele, který je zároveň největším turistickým magnetem. Jsou to především překrásné pohádkové pláže vystlané bílým pískem, které se ztrácí ve smaragdových hlubinách oceánu. Kouzelná okolní příroda, kokosové palmy, rozmanitá fauna a flóra, to vše a mnohem více dotváří exotickou atmosféru ostrova Mahe Island. Akční letenky Mahe Island jsou možností, jak letět do pravého tropického ráje.

Mahe Island - letenky levně

Všichni turisté, kteří prostřednictvím levné letenky na Mahe Island přiletí levně na Mahe Island, neboť právě na tomto ostrově stojí mezinárodní letiště. Odtud pak někteří pokračují na některý z dalších ostrovů Seychel nebo zůstanou. Na Mahe Islandu se nachází hlavní město Seychel, Victoria. Victoria je jedním z nemenších metropolí světa. Přibližně devadesát procent všech obyvatel Seychel žije právě v hlavním městě Victoria. Každý návštěvník Mahe Islandu, který si objedná akční letenky na Mahe Island, může obdivovat koloniální architekturu města Victoria.

Rezervace letenek Mahe Island

Díky rezervaci levné letenky Mahe Island navštívíte malebný ostrov Mahe Island, který je součástí tropické a oblíbené destinace Seychely. Rozloha Mahe Islandu činí 150 kilometrů čtverečních. Jeho délka dosahuje 27 kilometrů a šířka se pohybuje mezi třemi až osmi kilometry. Severní část ostrova je obydlena nejvíce. Na severozápadě ostrova se nachází nejvyhledávanější pláž Beau Vallon patřící mezi nejslavnější na světě. Ostrov je ideální pro výlety do tropických deštných pralesů. Jsou zde také pohoří. Výlety do hor jsou příjemným zpestřením pobytu na Mahe Islandu, např. výšlap na horu Copolia, kde najdete masožravé rostliny. Na severu ostrova Mahe Island se nachází také národní park Morne Seychellois.

Akční letenky Mahe Island

Akční letenky Mahe Island využijí také milovníci vodních sportů. Mahe Island stejně jako všechny ostatní Seychelské ostrovy nabízejí ideální podmínky k populárnímu potápění a šnorchlování. Podmořský svět je fascinující přehlídkou všemožných mořských živočichů a rostlin. Mimo ryby uvidíte také vodní želvy a další živočichy. Z dalších vodních sportů můžete provozovat windsurfing, jízdu na vodních lyžích atd. Mahe Island je jediným ostrovem, kde můžete tyto motorizované sporty provozovat.

Levné lety Mahe Island

Levné lety na Mahe Island jsou velmi vyhledávané jednak rodinami s dětmi, ale také novomanželi, kteří zde tráví romantické líbánky. Nejvhodnějším obdobím pro objednávku akční letenky na Mahe Islandu je období od prosince do března, kdy je počasí teplé a vlhké, neboť v tomto období spadne více srážek. Průměrná roční teplota se pohybuje okolo 28°C. Od dubna do listopadu je o něco chladněji a srážek je méně. K potápění jsou nejvhodnější měsíce duben a listopad, kdy je dobrá viditelnost.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Mahe Island:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SEYCHELLE RUPEE
Průměrná teplota:28°C
Země: Seychely
Kontinent: Afrika

Zastupitelství v České republice

Konzulát Seychelské republiky
V Šáreckém údolí 466/10, 160 00 Praha 6

Kontakt na příslušné zastupitelství:
246 058 058, 603 954 433

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky na Seychelách
Villa Pirogue, Machabee, Mahé

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00248/242254


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy