Levné letenky Malaga

Rezervace letenky

 • Akční letenky do MALAGY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Malaga:


Malaga - letenky levně

Levné letenky Malaga vás levně zavedou do Malagy, jedné z nejoblíbenějších turistických destinací nacházejících se v Evropě. Malaga je španělské město, které má své místo v atraktivní oblasti Andalusie. Pokud hledáte v mapě Malagu, pak se zaměřte na jižní část Španělska. Mnoho turistů zná Malagu podle proslulého turistického letoviska Costa del Sol, které je její součástí. Břehy Malagy omývají vody Středozemního moře. Malaga je druhým největším městem Andalusie. Žije zde přibližně 568 tisíc obyvatel. Celková rozloha Malagy činí 395 kilometrů čtverečních. Malaga je nejjižněji položeným evropským městem. Akční letenky Malaga jsou možností, jak poznat krásné historické město, které každoročně navštíví tisíce turistů.

Rezervace letenek Malaga

Díky rezervaci levné letenky do Malagy navštívíte město Malaga, jehož historie sahá až do 8. století př. n. l. Tehdy město založili Féničané. Později byla Malaga součástí Římské říše. Město postupně vzkvétalo a rozrůstalo se. V roce 743 pak město na dlouhých 700 let dobyli Arabové. Postupně se Malaga stala křesťanským městem, hlavně po rozšíření křesťanství do Evropy. Město však několikrát sužoval mor a přírodní katastrofy. I přesto se však město opět dokázalo vzpamatovat a vydobylo si svou pozici v Evropě hlavně jako obchodní centrum. Malaga utrpěla také při bombardování v letech 1936-1939, avšak cenné historické skvosty se zachovaly. Akční letenky do Malagy jsou výletem do nepochybně zajímavé a pohnuté minulosti města.

Malaga - letenky online

Prostřednictvím levné letenky Malaga online přiletíte na největší mezinárodní letiště ve Španělsku. Hlavními lákadly Malagy jsou především historické památky a krásné písčité pláže s modrým křišťálovým mořem. Ideální kombinace pro ty turisty, kteří nechtějí jen ležet na pláži, ale také poznat skutečné poklady historie. Z těch největších dominant si nenechte ujít maurskou citadelu Alcazaba pocházející z 11. století. Nedaleko této památky se nachází další unikát, a to římský amfiteátr. Toto úchvatné místo jako by si zachovalo ducha své doby. Z kopce, kde stojí citadela je pak překrásný pohled na Malagu a její neméně krásné okolí. Na dalším vrcholu pak stojí palác Castillo de Gibralfaro. Objednejte si akční letenky Malaga a poznáte jedno z nejstarších a jednoznačně nejkrásnějších měst Evropy.

Levné lety Malaga

Levné lety do Malagy můžete využít od jara do podzimu, kdy je zde velmi příjemně. Nejvyšší teploty zde panují hlavně v období června až srpna, tedy v hlavní turistické sezóně. Teploty zde přesahují 30°C. Malaga je nejteplejším místem Evropy. A není divu. Od afrického pobřeží jej dělí jen asi 130 kilometrů. Ani v zimě nejsou akční letenky do Malagy turistům zapovězeny. V zimě jsou teploty také velmi příjemné, pohybují se okolo 17°C. Zbývá dodat, že Malaga je rodištěm slavného malíře Pabla Picassa nebo herce Antonia Banderase.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Malaga:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Průměrná teplota:léto 30°C, zima 17°C
Země: Španělsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy