Levné letenky Male

Rezervace letenky

 • Za exotikou na MALEDIVY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Male:


Levné letenky Male

Prostřednictvím levné letenky Male překročíte práh města Male, což je hlavní město souostroví Maledivy, jednoho z nejvyhledávanějších turistických destinací na světě. Maledivy se nacházejí v Indickém oceánu, asi 500 km jihozápadně od Indie. Maledivská metropole Male se rozprostírá na ostrově Male v atolu Kaafu. Akční letenky Male vám umožní letět na pohádkové místo, kterému se po právu říká „ráj na zemi“. Město Male v podstatě zabírá celou pevninu tohoto ostrova. Ostrov je 1,7 km dlouhý a 1 km široký.

Male - letenky levně

Město Male bylo původně mnohem menší, avšak jak přirozeně přibývali obyvatelé města, rostlo také samotné město. Využitím levné letenky na Male máte možnost levně letět do maledivské metropole Male, kde žije (podle posledních údajů z roku 2006) více než sto tisíc obyvatel. Male patří k městům s nejvyšší hustotou zalidnění na světě. Velká většina obyvatel celého souostroví žije právě v jeho metropoli. Město Male plní funkci obchodního přístavu celého souostroví. Nenechte si ujít akční letenky na Male a poznejte více město Male, kde se soustřeďuje veškerý společenský ruch.

Rezervace letenek Male

Pokud si rezervujete levné letenky Male, setkáte se s pohádkovým, exotikou vonícím městem, kde uvidíte několik zajímavosti a pozoruhodností. Město je rozděleno do čtyř městských částí: Henveyru, Galolhu, Machchangoli a Maafannu. Mimo vládních a správních sídel si zde prohlédnete prezidentský palác Mulee Aage pocházející z roku 1913. Prezidentské sídlo je dílem architektů ze Srí Lanky. Tato stavba je vyznačuje krásnými vyřezávanými ozdobami. Díky těmto řezbářským skvostům patří palác k nejkrásnějším stavbám ve městě.

Akční letenky Male

Využitím nabídky akční letenky Male přiletíte na mezinárodní letiště Male, které se nachází necelý kilometr od města na přilehlém ostrově Hulhule. Jelikož místní obyvatelé vyznávají islám, máte možnost navštívit také mešity, např. Páteční mešitu (Friday Mosque) nacházející se v blízkosti Prezidentského paláce, kterou zdobí krásné vyřezávané ornamenty. Pravidelně každý pátek svolává věřící k motlitbě. Za návštěvu stojí nepochybně také obrovský trh, tzv. Rybí trh, kde nakoupíte exotické ovoce, zeleninu a především ryby.

Levné letenky na Male vás zavedou do hlavního města souostroví Maledivy, o kterém se říká, že je „Manhattan Malediv“. Jelikož Maledivy jsou muslimskou zemí, je třeba dodržovat některá pravidla v oblékání a chování mimo hotelové komplexy. Místní obyvatelé jsou sice k turistům tolerantní, ale přesto je třeba se vyhnout např. konzumace alkoholu mimo hotel, ženy by měly pamatovat, že na veřejných plážích nesmí odložit horní díl plavek a při procházce městem by měly mít zahalená ramena a sukně dlouhé alespoň pod kolena.

Akční lety Male

Akční lety na Male splní očekávání všech turistů toužící poznat luxus, exotiku a nádhernou přírodu. Maledivy jsou také destinací, kde nikdy nekončí léto. Příjemné klima zde panuje během celého roku.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Male:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MALDIVE RUFIYAA
Země: Maledivy
Kontinent: Asie

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Maledivy - Velvyslanectví Dillí
50-M, Niti Marg, Chanakyapuri, 110 021 New Delhi

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
+91-11-26110205, 26110318, 26110382, 26886218


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy