Levné letenky Malmo

Rezervace letenky

 • Akční letenky Malmö - Švédsko

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Malmo:


Levné letenky Malmö

Levné letenky Malmö lákají na návštěvu do Švédska, severské země, v jejímž jižním cípu leží město Malmö. Malmö je třetí největší město Švédska, hned po Göteborgu a Stockholmu. Ve městě Malmö žije přibližně tři sta tisíc obyvatel různých národností. O Malmö můžeme říci, že je kosmopolitním městem. Žijí zde obyvatelé několika různých národností. Také zde například žije početná komunita lidí vyznávající islám. Celková rozloha města činí více než 300 kilometrů čtverečních. Malmö je částí mezinárodního regionu Öresund, kde se nachází Öresundský most, který spojuje Malmö s dánskou Kodaní. Akční letenky Malmö vás zavedou do švédského království, kde se nachází město Malmö, jedno z nejprůmyslovějších švédských měst.

Nabídka letenek Malmö

Pokud jste rozhodnuti vydat se na sever Evropy, pak využijte nabídku levné letenky Malmö a zařaďte toto město do svého itineráře.  V Malmö panuje mírné oceánské klima. V létě se zde dočkáte příjemných teplot pohybujících se okolo 20°C. Zimy jsou relativně mírné. Kdo by čekal třeskuté mrazy, mýlí se, neboť je zde znát vliv Golfského proudu. Zimní teploty se pohybují okolo 0°C, mohou však spadnout i níž. Každopádně nejvhodnějším obdobím rezervace akční letenky Malmö jsou letní měsíce, kdy je příjemně. Malmö je ideální volbou pro ty turisty, kteří nevyhledávají aktivity podobné plážovému nicnedělání a opalování se v padesáti stupňových vedrech. Malmö nabízí několik pozoruhodných míst, které rozhodně stojí za to navštívit.

Malmö - letenky online

Prostřednictvím levné letenky Malmö online máte možnost poznat zajímavosti, kulturu a atmosféru tohoto švédského města. V Malmö najdete mnoho kulturního vyžití. Divadla, muzea, památky, festivaly a další kulturní akce jsou důkazem o vyspělé kultuře města a jeho úrovni. Pro milovníky kultury a umění je zde divadlo, kde mohou shlédnout nejedno zajímavé přestavení. Hrají se zde opery, operety a muzikály. Z muzeí navštivte Moderní muzeum nebo technologické muzeum. Z církevních staveb je nejvýznamnější kostel svatého Petra. Tato stavba je nejstarší ve městě, pochází z počátku 14. století. Z dalších svatostánků stojí za vidění kostel sv. Johana. Objednejte si akční letenky Malmö a poznávejte další půvaby města.

Akční letenky Malmö

Z ostatních pozoruhodných míst, která jsou v oblibě turistů, nevynechejte náměstí Gustava Adolfa, kde je budova městské radnice. Zážitek představuje také návštěva zámku Malmöhus a jeho přilehlých zahrad a parků. Levné letenky Malmö lákají na jednu z největších dominant města, kterou představuje nejvyšší mrakodrap Švédska Turning Torso. Prohlídku města můžete ukončit v přístavu nebo na umělé pláži Ribesborg. Z městských akcí je zde známý festival kuchyní Malmöfestivalen. Nutno podotknout, že Malmö je také městem sportu. Nenechte si ujít akční letenky Malmö a prožijte příjemné a nevšední okamžiky.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Malmo:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:SWEDISH KRONA
Země: Švédsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Švédského království
Úvoz 13, P.O.Box 35, 160 12 Praha 612

Kontakt na příslušné zastupitelství:
220313200

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky ve Švédsku
Skanditrä, Västergatan 22, 21121 Malmö

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
004640/174903 (10 - 12 h)


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy