Levné letenky Managua

Rezervace letenky

 • Akční letenky Nikaragua

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Managua:

 • 06.06.2017 | Akční letenky Nikaragua - 13 562 Kč/484 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Managua (MGA) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Letenky lze využít v období od srpna 2017 do únor 2018. Lety provozuje letecká společnost Delta Airlines.

 • 24.10.2016 | Náš tip! Letenky Nikaragua - 13 724 Kč/490 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Managua (MGA) a zpět lze rezervovat online do vyprodání nebo aktualizace. Letenky lze využít v období od listopadu 2016 do dubna 2017. Lety provozuje letecká společnost Delta Airlines.

 • 07.05.2013 | Managua - Nikaragua od 13.370 Kč - 13 370 Kč

  Právě teď nabízíme levné letenky Managua. Neváhejte a rezervujte si levné letenky Nikaragua a cestujte do města Managua. Akční letenky Managua jsou k dispozici za příznivou cenu s odletem z Vídně a příletem do Berlína.

 • 14.01.2013 | Managua - Nikaragua od 14.356 Kč - 14 356 Kč

  Cestovní agentura SMILEX, která je provozovatelem webu SVĚT LETENEK přichází se super nabídkou levné letenky Managua. Rezervujte si levné letenky Nikaragua k cestě do její metropole Managuy. Akční letenky Managua jsou k dispozici za speciální cenu s odletem z Mnichova. Let do Managuy je zajištěn leteckou společností Delta Airlines. Pro nabídku levné letenky Managua platí odlet v termínu od 01. ledna 2013 do 20. března 2013 a koupě letenek do 05. únor 2013. Akční letenky můžete objednávat přes letenky online na stránkách SMILEX. Příkladem může být online rezervace akční letenky Jakarta s odletem z Mnichova (MUC) dne 06. února 2013 a návratem z Managua (MAG) dne 19. února 2013.


Levné letenky Managua

Prostřednictvím levné letenky Managua poletíte do daleké oblasti střední Ameriky, kde má své místo exotická Nikaragua a její metropole Managua. Managua byla založena v roce 1819 jako rybářská vesnička s názvem Leal Villa de Santiago de Managua. Managua se přirozeným vývojem rozrůstala až na město, které se stalo roku 1852 hlavním městem středoamerického státu Nikaragua. Pokud nevíte, kde hledat město Managua, pak se zaměřte na západní část Nikaraguy. Název města je odvozen z indiánského slova Mana-ahuac, což je možné přeložit jako „obklopený vodou“. Managua totiž leží při březích stejnojmenného jezera. Akční letenky Managua vás zavedou do hlavního, ale také nejlidnatějšího města Nikaraguy.

Nabídka letenek Managua

Pokud cestujete do oblasti střední Ameriky, pak využijte nabídku levné letenky do Managuy a vydejte se do nikaragujské metropole Managua. Ve městě žije podle posledních údajů přibližně 1,82 milionů obyvatel, pokud přičteme okolní aglomerace, dostaneme se k číslu přesahující dva miliony. Celková rozloha Managuy činí 544 kilometrů čtverečních. Ze zajímavostí v minulosti města stojí za zmínku, v letech 1931 a 1972 bylo zasaženo katastrofálním zemětřesením. Díky rezervaci akční letenky do Managuy máte možnost navštívit a lépe poznat město Managua, které je v současné době nejvýznamnějším centrem v oblasti ekonomiky, politiky, kultury a společenského dění. Managua ukrývá několik zajímavostí, které by si turisté neměli nechat ujít.

Rezervace letenek Managua

Jako první se musíme zmínit o největší církevní stavbě, a to katedrále svatého Jakuba, což je největší sakrální stavba ve městě. Katedrála byla vystavěna na počátku 20. století, ale utrpěla během již zmíněných zemětřesení. Pokud toužíte poznávat zajímavá místa města Managua, pak si rezervujte levné letenky Managua, které vás zavedou před největší dominantu města – Národní palác. Národní palác stojí v centrálním parku. Prošel mnoha úpravami až do současné podoby. Výčet zajímavých momentů města může pokračovat budovou divadla Ruben Darío, které architektonicky ostře kontrastuje s Národním palácem. Zatímco Národní palác je historickým skvostem, pak divadlo Ruben Darío je ukázkou moderní architektury. Akční letenky Managua splní požadavky všech turistů.

Levné lety Managua

Levné lety do Managuy je možné využít kdykoliv během roku, neboť zde panuje celoročně teplé a velmi příjemné počasí. Průměrné teploty se pohybují okolo 27°C. Období dešťů pak nastává v květnu a končí v prosinci. Období sucha je pak od ledna do dubna. Na pobřeží panuje horké a vlhké počasí. Celkový roční úhrn srážek je docela vysoký, tudíž je pravděpodobné, že můžete zmoknout prakticky kdykoliv. Nejvhodnější doba k návštěvě Managuy je v období sucha. Chladněji je v horských oblastech. Akční letenky do Managuy ocení také gurmáni a příznivci exotických kuchyní. Máte jedinečnou příležitost ochutnat tamní speciality.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Managua:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:CORDOBA ORO
Průměrná teplota:27°C
Země: Nikaragua
Kontinent: Střední Amerika

Zastupitelství v České republice

Konzulát Nikaragujské republiky
Vlkova 19, 130 00 Praha 3

Kontakt na příslušné zastupitelství:
606 762 792

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Nikaragui
Carretera Sur km 11,5 contiguo al tanque INNA, Managua

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00505/22657370


Zpět na výpis levných letenek

Speciální nabídky

cestovní výstrahy