Levné letenky Manchester

Rezervace letenky

 • TIP! Letenky Praha - Manchester

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Manchester:


Manchester - letenky levně

Manchester je jedním z pohodových měst, které má své místo na Britských ostrovech. Levné letenky Manchester vás levně zavedou do kosmopolitního města Manchester, které má svou osobitou atmosféru a kouzlo. Manchester se nachází v severozápadní části Anglie. Akční letenky Manchester vám umožní přiletět do Manchesteru a strávit v tomto městě nevšední zážitky. Manchester je dynamické a rušné město plné života.

Objednávka letenek Manchester

Historické prameny britského města Manchester vypovídají o jeho průmyslovém původu. Pokud si objednáte levné letenky do Manchesteru, sami se přesvědčíte o pozůstatcích industriální minulosti města. Místní obyvatelé jsou na průmyslový původ svého města hrdí. Od té doby však Manchester prošel velikou proměnou. Přesto turisté najdou v pamětihodnostech a monumentech Manchesteru důkaz o jeho historii. Při procházce Manchesterem uvidíte na každém kroku směs moderního a starého města.

Akční letenky Manchester

Akční letenky do Manchesteru vás zvou na návštěvu Manchesteru, který zabírá plochu o rozloze 115,65 km2. Podle posledních údajů z roku 2009 byl počet obyvatel Manchesteru odhadován asi na půl milionu. Pokud se rozhodnete využít nabídku na levné letenky Manchester, přiletíte na letiště Manchester International. Toto letiště je třetím letiště Britských ostrovů v počtu odbavených cestujících. Akční letenky Manchester jsou zárukou krásně strávených chvil ve městě Manchester, které své návštěvníky okouzlí.

Levné lety Manchester

Jste-li milovníci kultury a umění, pak neváhejte a využijte levné lety do Manchesteru, neboť právě Manchester je v tomto ohledu studnicí kulturního života. Při prohlídce města určitě nevynechejte návštěvu Manchester Art Gallery. Zářným příkladem uměleckého života v Manchesteru je Ústřední knihovna, jejíž podoba je inspirována krásným historickým monumentem v Římě, a to Pantheonem. Hrdě si drží titul největší městská knihovna na světě. Znalci divadelního umění si přijdou na své v Royal Exchange Theatre. Jelikož je Manchester městem kultury a umění, je nabíledni, že zde najedete také velkolepé umělecké centrum The Lowry. Akční letenky do Manchesteru využijte také k prohlídce muzeí a galerií, které nabízejí turistům ke shlédnutí mnoho sbírek a exponátů.

Manchester je také městem hudby. Hudební a noční život Manchesteru patří k nejvýraznějším rysům města. Hudba je součástí života každého obyvatele města. Chcete-li si vychutnat různé koncerty, stačí navštívit Men Arenu. Hudbu, tanec a zábavu vám nejlépe nabídnout městské čtvrtě Northern Quarter, Deansgate nebo Castlefield, kde je nespočet klubů, barů a restaurací s živou hudbou. Turisté, kteří mají zálibu v nakupování také nebudou zklamáni. Ráj nákupů představuje King Street, Manchester Fashion Market, Affleck's Palace, Trafford Centre nebo Arndale. Nesmíme opomenout, že Manchester je město mnoha aktivit. Mimo již výše zmíněnou hudbu, kulturu a umění žije také sportem. Pokud se řekne Manchester, většině sportovních fanoušků se okamžitě vybaví fotbal a tým Manchester United.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Manchester:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:BRITISH POUND
Země: Anglie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska
Thunovská 14, 118 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
257402111

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Velké Británii
26 Kensington Palace Gardens, London

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
004420/72431115


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy