Levné letenky Manila

Rezervace letenky

 • AKCE! Letenky na FILIPÍNY

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Manila:


Manila - letenky levně

Prostřednictvím levné letenky Manila přiletíte levně na Filipíny. Filipíny jsou známé ostrovy, které leží v atraktivní oblasti jihovýchodní Asie. Tvoří je skupina asi sedmi tisíc ostrovů a ostrůvků. Na jednom z nich, ostrově Luzon má své místo také hlavní město Filipín, kterým je Manila. Manila je velkoměsto nacházející se na jihozápadě tohoto ostrova, a to v blízkosti ústí řeky Pasig při pobřeží Manilského zálivu. Jedna ze zajímavostí Manily je její rozloha. Pokud nepočítáme i okolní aglomerace, činí rozloha Manily pouhých čtyřicet kilometrů čtverečních. Podle posledních údajů z roku 2007 žije v samotném městě asi 1,6 milionů obyvatel. S okolními čtvrtěmi se dostaneme na číslo přesahující jedenáct milionů obyvatel.

Akční letenky Manila

Akční letenky Manila jsou možností, jak se stát součástí tohoto exotického města, které vás okouzlí jak atmosférou, tak i turisticky zajímavými místy. Jedna ze zajímavostí Manily jsou tzv. kohoutí zápasy. Tyto zápasy představují zábavu a adrenalinovou podívanou pro místní obyvatele. Ač to může turistům připadat podivné a zvrácené, přesto je to tak. Pro zdejší obyvatele jsou tyto zápasy velmi oblíbenou zábavou. Tato nehumánní zábava se dostala i do povědomí světa. Kohouti spolu zápasí v bojišti, kolem kterého se shromáždí velké množství lidí, kteří po dobu zápasu velmi živě povzbuzují tyto zvířecí účastníky boje, a panuje zde velký povyk. Prostřednictvím levné letenky do Manily se této podívanou můžete zúčastnit i vy, ovšem je určena pouze pro otrlé.

Akční lety Manila

Akční letenky do Manily jsou také výletem za historií a památkami. Turisté většinou zamíří do čtvrti zvané Intramuros, které se říká „město ve městě“. Tato část města je oddělena zdí, která byla obranou proti kolonizátorům. Právě tady je několik monumentů, které stojí za vidění. Mimo několika muzeí zde uvidíte kostel sv. Augustina, pevnost Santiago a manilskou katedrálu. Využijte levné letenky Manila k poznávání dalších zajímavostí Manily, např. hrobky Apolinaria Mabini, Kokosového paláce nebo čínské čtvrti. Krásná je procházka po promenádě okolo Manilské zátoky. Ve městě také najdete Rivalův park, což je ideální místo k odpočinku či relaxaci nejen pro turisty, ale také pro místní. Město dělí řeka Pasig na severní a jižní část. Obě tyto části jsou spojeny pěti kamennými mosty.

Rezervace letenek Manila

Díky rezervaci akční letenky Manila se nabízí příležitost ochutnat pochoutky z místní kuchyně. Základním prvkem místní kuchyně je rýže. Dále se objevuje vepřové a kuřecí maso. Jídlo se konzumuje pouze vidličkou a lžící. Je také běžné, že se setkáte s tím, že se jídlo konzumuje rukama. Z alkoholu je nejoblíbenějším nápojem pivo a rum. Levné letenky do Manily je nejlepší objednat na jaře, tj, v březnu až květnu, kdy jsou příjemné teploty. Pokud si koupíte akční letenky do Manily, můžete strávit krásné léto, kde se teplota vzduchu pohybuje zhruba od 28°C do 34°C. Podnebí v Manile je tropické s velkou vlhkostí vzduchu. Počasí zde ovlivňují monzuny.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Manila:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:do 21 dnů - bez vízové povinnosti
Měna:PHILIPPINE PESO
Průměrná teplota:léto 28-34°C
Země: Filipíny
Kontinent: Asie

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Filipínské republiky
Senovážné náměstí 8, 110 00 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
224 216 397, 224 216 385

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky na Filipínách
Rufino Pacific Tower, 30th floor, 6784 Ayala Avenue, Makati City, 1226 Manila

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00632/8111155, 8111156, KO-8111160


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy