Levné letenky Marakeš

Rezervace letenky

 • Low-cost letenky do MAROKA za super cenu

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Marakeš:


Levné letenky Marakéš

Prostřednictvím levné letenky Marakéš (Marrakech) navštívíte severoafrický stát Maroko, kde se nachází město Marakéš. Marakéš je čtvrtým největším městem Maroka a najdete jej ve středu Maroka. Marakéš je turisticky přitažlivým městem, neboť nabízí mnoho památek i zajímavostí a také je ideálním výchozím bodem do dalších zajímavých oblastí Maroka. Akční letenky Marakéš vás zavedou do města, které má přízvisko „červené město“. Z hlediska historie je Marakeš velmi významným městem. Marakéš je hlavním městem oblasti Marrakech-Tensift-Al Haouz. Marakeš se rozkládá na území o rozloze 700 kilometrů čtverečních. V Marakeši žije více než jeden milion obyvatel.

Rezervace letenek Marakéš

Díky rezervaci levné letenky do Marakéše poznáte „královské město“ Marakeš. Historie města sahá hluboko do minulosti, konkrétně do 11. století, kdy město založil tehdejší panovník patřící do dynastie Almoravidů. V současné době je Marakeš oblíbeným cílem turistů hlavně pro své historické památky a monumenty, kterých je zde opravdu hodně. Není nezajímavé, že město Marrákeš je zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Marakéš je jedno z nejkrásnějších měst Maroka. Turisté, kteří si rezervují akční letenky do Markéše jistě zamíří do staré historické části města, ale bylo by hříchem nechat si ujít také novou moderní část Marakéše, která si, co se týče atraktivity, se starou částí města v ničem nezadá.

Marakéš - letenky online

Nenechte si ujít online levné letenky Marakéš a nechte se okouzlit atmosférou tohoto místa. Centrum staré části města je Medina (Djemaa el Fna) a jeho náměstí, kde uvidíte artisty, žongléry, prodavače nejrůznějšího zboží, tanečníky, výstupy s hady apod. Milovníci nákupů si zde přijdou na své, neboť zde nakoupíte vše, na co si jen vzpomenete. Okolo jsou rozesety kavárny a obchůdky. Právě zde můžete ochutnat pravou marockou kávu. Zajímavým zážitkem je návštěva tohoto náměstí v nočních hodinách. Pokud využijete akční letenky Marakéš, ocitnete se také před palácem Dar Menebhi, kde je zřízeno muzeum. Návštěva tohoto muzea patří k nevšedním zážitkům. V muzeum jsou k vidění exponáty a sbírky moderního, ale také tradičního marockého umění.

Levné lety Marakéš

Levné lety do Marakéše jsou příležitostí k poznávání hodnotných kulturních a historických monumentů. V tom je spatřována také jedinečnost Marakéše. Z místních krás můžete obdivovat palác Palais el Badi. Tato stavba patří k nejpozoruhodnějším v celém Maroku. Tento palác byl vystavěn v 16. století a na jeho stavbu byly použity drahé materiály, jako jsou např. slonoviny, italský mramor, cedrové dřevo, drahé kameny atd. Bohužel během války v 17. století byl tento palác zničen. Dodnes jsou zde patrné ruiny této stavby. Nesmíme opomenout zmínit také nespočet zahrad a zelených parků, kde uvidíte rozmanitou faunu a flóru. Tato místa jsou vesměs využívána k odpočinku a jsou úkrytem před spalujícím sluncem.

Akční letenky Marakéš

Akční letenky do Marakéše jsou bezesporu nevšedním výletem nejen do historie Maroka, ale také do neméně zajímavé současnosti této africké země.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Marakeš:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: NE
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:MOROCCAN DIRHAM
Země: Maroko
Kontinent: Afrika

Zastupitelství v České republice

Praha
Na Zátorce 10/339, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233 325 656, 224 325 957, 224 324 963, 224 310 473

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Honorární konzulát České republiky v Maroku
10, rue Oued Zem, 20 000 Casablanca

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00212/522275925


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy