Levné letenky Marseille

Rezervace letenky

 • Jarní letenky Praha - Marseille

  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   osobních údajů Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnější
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Historie levných letenek pro Marseille:


Marseille - letenky levně

Využitím levné letenky Marseille levně budete mít možnost poznat francouzské město, které plní funkci největšího a nejdůležitějšího přístavu v celé Francii. Toto prvenství je dáno jeho strategickou polohou. Najdeme jej na jihu Francie a jeho břehy omývá Středozemní moře. Pomocí akční letenky Marseille přiletíte do města, které obývá přibližně 1.700.000 obyvatel. Rozloha města činí 1.290 km2.

Pokud si objednáte levné letenky do Marseille levně, hned vás zaujme rozmanitá národnost obyvatel. Toto má spojitost se skutečností, že Marseille je přístavem. Do něj totiž vplouvaly lodě z různých zemí poblíž Středozemního moře, ale i z mnohem větších dálek. Díky tomuto se do Marseille dostali lidé všech různých národností, např. i Arabové.

Akční letenky Marseille

Jelikož je Francie země umění a kultury, i Marseille nabízí turistům mnoho zajímavého. Akční letenky do Marseille jistě rádi využijí právě tito turisté, kteří chtějí více obohatit své kulturní znalosti. Jednou z dominant Marseille je majestátní chrám Notre Dame de la Garde. Tento chrám se tyčí na samém vrcholu celého přístavu. Triumfem okázalé baziliky, jež pochází z 19. století je socha stojící Panny Marie, která se sepjatýma rukama zbožně zhlíží na přístav. Uvnitř najdete zdobení ve formě mozaiky.

Levné lety Marseille

Levné letenky Marseille nabízejí skvělou příležitost k návštěvě Frouilských ostrovů, které jsou součástí přístavu. Dělí je od pevniny jen velmi krátká vzdálenost. Na ostrovech najdete pevnost If. Právě v této pevnosti byl podle románu spisovatele Alexandra Dumase uvězněn Hrabě Monte Christo. Na ostrov vyjíždí pravidelně loď.

Rezervace letenek Marseille

Pokud vás zlákají právě tyto ostrovy, dostanete se do lůna města, tzv. Starého přístavu, ze kterého lodě na ostrovy vyjíždějí. Rezervací akční letenky Marseille poznáte právě toto „srdce města“, jež je velmi oblíbeným místem turistů. Obklopují jej dvě pevnosti. Pevnost sv. Jana a pevnost sv. Mikuláše. Turisté si velmi oblíbili velký počet kaváren a restaurací, který je zde opravdu hodně.

Levné letenky do Marseille jsou dobrou volbou i pro všechny poutníky, protože na ně čeká opatství sv. Viktora. Toto opatství se nachází nedaleko Starého přístavu. Opatství sv. Viktora je vůbec nejstarším křesťanským sídlem v Evropě. Jeho historie sahá až hluboko do minulosti. Opatství dostalo jméno podle sv. Viktora, který byl v roce 304 umučen. Uvnitř najdete ve zlatých kanopách relikvie již zmiňovaného sv. Viktora. Opatství je dějištěm mnoha hudebních festivalů a dalších akcí.

Pokud cestujete do Marseille, prostřednictvím rezervace akční letenky do Marseille se dostanete do městské čtvrti Panier. V této čtvrti si užijete tu pravou francouzskou atmosféru – kolonády, malebné uličky a zákoutí a ten správný francouzský nádech. To vše a ještě mnohem více vám nabídne Marseille, přístav, jež obdivují turisté z celého světa.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Marseille:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Francie
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Francouzské republiky
Velkopřevorské nám. 2, 118 01 Praha 1

Kontakt na příslušné zastupitelství:
251171711

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Francii
15, Avenue Charles Floquet, 75007 Paris

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
00331/40651300, sekretariát vv.-40651301, sekretariát dipl.-40651303, OEÚ-40651315


Zpět na výpis levných letenek

cestovní výstrahy